Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Witajcie dziewczyny, chyba także dołącze do Was, bo sporo tu różnych dziewcząt :) niestety nasz topik umiera powoli ;) Pączku widzę, że tu także tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akajo zapraszamy serdecznie :-D jestem dziś mega szczęśliwa :-) pierwszy raz od 3 lat waże poniżej 90!!!! Waga pokazuje 89.0 haha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Rencik to cudowna wiadomość, tak trzymaj :) mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będę mogła napisać to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akajo jestem pewna że też zobaczysz :-D wszystkie zobaczymy wymarzone cyferki wystarczy chcieć! Nic trudnego (teraz się łatwiej mowi niż 3 tyg temu), najważniejsze zasady jak dla mnie to zero chleba i zero obrzarstwa na kolacje, zawsze jeść śniadanie i wybierać dobre kalorie np. lepsza szklanka soku z 200 kcal niż puszka pepsi max czy light. A dziś zjem: Śniadanie: jajecznica z pieczarką i papryką, kromka chleba 2śniadanie: jogurt Obiad: bigos dietetyczny Podwieczorek: galaretka wiśniowa Kolacja: sałatka z tuńczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez weekend miałam dyspensę, jedynie 50 ml soku z aloesu dziennie, a poza tym jadłam co wpadło mi w ręce :( Dzisiaj jeszcze nie jestem gotowa na dietę, ale od jutra ruszam od nowa, teraz sobie nie popuszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zjem sobie: 12:00 grachamka z trojkacikiem 14:00 jogurt gratka 16:00 300ml zupy pomidorowej z razowym makaronem 18:00 serek wiejski (moje lenistwo uwielbia wziasc gotowy serek ) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko ważne że się nie poddajesz. Każdemu zdażają się dni wpadek, ale z czasem będzie ich coraz mniej :-) Ola gdzie się podziały warzywa??? Może do serka na kolacje dodaj ogórka, pomidora lub rzodkiewkę... Ja zamiast jogurtu kupiłam sobie z tymbarka sok z warzyw vega śródziemnomorski ogród. Wypiłam szklankę i nawet mi zasmakował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge jesc swiezych warzyw bo dostalam strasznej wysypki i lekarz dal mi leki masc i wgl i powiedzial zebym odrzucila narazie swieze warzywa bo mozliwe ze to one mnie uczulaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a może to na owoce? Alergia na pyłki krzyżuje się z owocami np jabłka mogą uczulać gdy pyli brzoza. Młody jest alergikiem tak jak ja z tym że on ma pokarmowe a ja na pyłki. Napewno wszystkie warzywa Cię nie uczulają. Wprowadzaj pojedyńczo co kilka dni żeby zobaczyć reakcje. Możesz nabawić się anemii lub niedoboru witamin i minerałów tylko sobie zaszkodzisz. Nie mówię Ci tego złośliwie ale dobrze Ci radzę. Zamiast gratki lepszy będzie banan albo naturalny plus zmiksowane truskawki. To taki wybór (przykład) jak wczesniej pisałam pepsi czy sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem wiem ale w pracy z powodu braku czasu to jakis szybki jogurt i wgl. a na obiadek zamiast pomidorwej bd rosol hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie dzisiaj zrobiłam galaretkę.Jedna porcja ma mniej więcej 78 kcal. Na podwieczorek ale niema mnie w więc zjem ją jutro:) To ja Rencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać że galaretka to sam cukier, barwnik i woda ale raz na ruski rok nie zaszkodzi :-) też zjem swoją na 2 śniadanie :-) dziś w końcu przyszła ochota na ćwiczenia :-) zaraz zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w tygodniu taka galaretka nie zaszkodzi ;) na 2 sniadanko. ja pierwsze 30min na rowerze o 17 pojechalam a teraz wlasnie wyciagam rower na drugie 30 min troche sie nie chce ale trudno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienny jadłospis 1260 kcal ŚNIADANIE:- 2 kanapki razowe z niskosłodzoną konfiturą,wędliną drobiową lub chudym twarogiem + warzywo- szklanka herbaty zielonej lub czerwonej lub kawa z mlekiem 1,5% tł. DRUGIE ŚNIADANIE:- 1 kiwi i jogurt naturalny OBIAD:- sałatka warzywna (2 średnie pomidory, świeży serek ziarnisty, cebula i koperek lub oregano) + kurczak lub indyk z grilla (200g) PODWIECZOREK:- sałatka owocowa: gruszka, jabłko i sok pomarańczowy KOLACJA:- sałata z pomidora i cebuli + morszczuk z grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTLECIKI Z DROBIU S SOSIE SELEROWYM: Składniki: 300g mięsa mielonego drobiowego, 300g selera, jajko, papryka kolorowa, koperek, natka pietruszki, sól, pieprz Do mięsa mielonego dodać jajko i posiekany koperek z pietruszką, drobno pokrojoną paprykę, wszystko wymieszać. Masę przyprawić do smaku solą i pieprzem, a następnie formować z niej kulki. Seler umyć obrać, oczyścić, pokroić, włożyć do wrzącej osolonej wody, gotować kilka minut. Do wrzącego wywaru włożyć kotleciki i gotować pod przykryciem przez ok. 20minut. Ugotowany seler ze szklanką wywaru zmiksować lub przetrzeć przez sito, przyprawić do smaku sola i pieprzem, wymieszać z posiekaną nacią pietruszki lub selera. Kotleciki wyłożyć na półmisek, polać sosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nigdy jestem pierwsza ;) Zjem dzis: s I: galaretke 200ml s II; bulka mala razowa z trójkącikiem obiad: zupa (zimowa z hortexu) 300ml i ćwierć piersi z kurczaka podwieczorek; jabłko kolacja: serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :-) ja to jestem tu na okrągło hehe A ja zjem: Śniadanie: bułka wieloziarnista z sałatą, pomidorem, ogórkiem i filetem z kurczaka 2 śniadanie: galaretka ;-) Obiad: gotowany schab z surówką Kolacja: Włoska zapiekanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już tak nie wieje więc dziś spacerek zalicze :-) Dziewczyny dziś sie sobie przyjrzałam i spodnie w udach i kolanach są już dużo za szerokie na tyłku też nie obciskają. W przyszłym miesiącu muszę kupić nowe bo jak worek będę wyglądać :-p a Wy widzicie różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez dzis z rana z 5min sie ogladalam ja u siebie widze duza roznice, juz mi buleczki z tylu gina :). a kurtka wisi na mnie jak na wieszaku a ledwo sie dopinalam :) ale juz nie warto 2 kupowac bo cieplo juz sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po 2 sniadanku pomalu jade do pracy bo dzis bylam sprawy zalatwiac a sie nalatalam z buta ze 3km no i bardzo dobrze bo dzis pozno do domu wroce i cwiczyc nie bd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla 86
hej dziewczynki:D pieknie wam idzie, gratulacje!!! a u mnie wedlug zalozen, w niedziele rano waga pokazala upragnione 5 z przodu:D jest 59 kg:D:D chudne kilo na tydzien, jak w zegarku, jestem pelna motywacji i szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna cieszę się że doszłaś do wymarzonej 5 :-D ładnie Ci idzie przy stosunkowo niskiej wadze. A przekonałaś sie do węgli chociaż do warzyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis niestety musze obiad z kolacja zamienic. bo pracuje do 17 dobrze ze na obiad mialy byc praktycznie same warzywa i cwierc piersi z kurczaka a teraz jem sobie jabuszko na podwieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak Wam minął dzień? Ja byłam popołudniu na spacerku. Nie zrobiłam na kolacje zapiekanki ehh ostatnio ciągle zmieniam jadłospis. .. Za chwile trochę poćwicze i ide nyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis nie cwiczylam bo mialam caly dzien zabiegany. Jutro już będę. teraz siedze ogl m jak milosc :) i pijee wooode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Sorki że sie nie odzywałam ale olalam dietę...i źle sie z tym czuje:( od dziś wracam na dobrą drogę...:) niestety waga poszla w górę i jest 92,4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelinko :-) wracaj do nas!!! I nie poddawaj się :-) Menu: Śniadanie: bułka ze słonecznikiem z sałatą, polędwicą sopocką, kiełkami i keczupem 2 śniadanie: owoc Obiad: zapiekanka Kolacja: wyjątkowo jajecznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×