Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaDii

Polecenie na laser DeLux we Wroclawiu

Polecane posty

Gość bebus123
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebuś
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biscathe
Jesteś zainteresowany/a stałym usunięciem zbędnego owłosienia? Mogę Ci w tym pomóc i to z 20% rabatem. Jestem w stanie zaoferować Ci taki upust do każdego salony Laser Delux w Polsce (Wrocław, Łódż, Opole, Warszawa, gdańsk itd.) wystarczy, że do mnie napiszesz a polecę Cie i otrzymasz 20% rabatu na depilację laserową wybranej części ciała. NAPISZ : biscathe@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy długie są terminy oczekiwania na zabieg usuwania rozstępów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje 20% zniżki w salonie laser Delux na terenie całej Polski. Przy zapłacie za zabieg otrzymasz rabat 20% dzięki czemu ja przy następnym zabiegu (za to że skorzystałaś z usługi) również dostanę rabat . Jesteś zainteresowana - proszę o kontakt 510-635-377 - Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejsi
serdecznie polecam laser de lux w BIAŁYMSTOKU! jeśli jesteś zainteresowana zniżką 20% na pierwszy zabieg, odezwij się, skorzystamy obie z rabatu dla przyjaciół :) aisza34@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneczka
Witam, czy jest tu ktoś kto wybiera się po raz pierwszy na zabieg we Wrocławiu? Chętnie go polecę i otrzyma 20% zniżki;) Kontakt: marta.zielonka1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiace
Drogie dziewczyny, ja jestem 3 miesiace po zabiegu i muszę z bólem przyznać, że praktycznie 95 % włosków mi odrosła, efekt rzeczywiście utrzymywał się 2 miesiące, i pewnie gdybym znowu powtórzyła, byłabym wniebowzięta, ale nie miałam możliwości pójśc na kolejny zabieg - i co widzę ?! - wszytskie włosy odrosły... szkoda ;( co do reszty powtwierdzam , ceny przystepne, a panie , które przeprowadzaja zabiegi są wspaniałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po depilacji laserowej twarzy. Miałam okazję korzystać z usług salonu w Katowiach ( salon elite laser spa) oraz z salonu w Sosnowcu( Laser delux). W tym pierwszym pracowano na Light sheer duet, natomiast w drugim na zwykłym laserze light sheer. W moim odczuciu różnica między tymi dwoma laserami jest dość duża. Przede wszystkim faktycznie duet mniej boli, ale jeżeli chodzi o skuteczność zdecydowanie bardziej polecam zwykły light sheer. Nie mniej jednak zdecydowanie polecam zabiegi laserem light sheer. Fakt koszty są duże ale satysfakcja nieoceniona:) Z chęcia podzielę się z którąś z Pań -lub Panów- zniżką na zabiegi w salonie LASER DELUX. Proponuję 20% zniżki na pierwszy zabieg, dodatkowo gratis dorzucam 10% na depilację jednej partii ciała. Łacznie mogę zaoferowac 30% zniżki!!! ( Zamiast 200 zł za jedną partię po znizkach koszt zabiegu wyniesie 140 zł!!). Oczywiscie zniżka ważna na terenie całęj polski w salonach delux Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości , bo wiem że za pierwszym razem takie są na pewno:) Mój meil: kala-88@wp.pl, tel. 880789106. Będę bardzo wdzięczna za każde powołanie się na moją osobę, ponieważ dzięki temu ja równiez uzyskam rabat w salonie. Z góry bardzo dziekuję i służę pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi w salonach laser DeLux. Jestem już po czwartej depilacji i kolejna wizyta bedzie juz moim ostatnim zabiegiem. Swietne efekty w tak krótkim czasie. W sprawie zniżki na wszystkie zabiegi w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski proszę o kontakt pod zaante@o2.pl lub pod numerem telefonu 603 916 774. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoraV
Odświeżając ten wątek chciałabym zaoferować 20 % zniżki na depilacje laserową w gabinecie "Laser DeLux" dla tych co jeszcze się nie zdecydowali. Osobiście byłam w gabinecie we Wrocławiu ale czytałam również o sieci tych gabinetów w innych miejscowościach więc wychodzi na to że wszędzie Panie kosmetyczki są przemiłe ;). Wszystkie informacje dostajemy na bezpłatnej pierwszej konsultacji a jeżeli chodzi o pytania to Panie odpowiadają na wszystko z cierpliwością i rozsiewają wszelkie obawy ;) Podczas zabiegu mamy przykładany co chwilę lód dla złagodzenia i wszystko idzie w miłej atmosferze bardzo szybko ;) Do tego jeżeli chodzi o ceny to właśnie bardzo fajna jest promocja na polecenia i można za małe pieniądze cieszyć się gładką skórą :)) Serdecznie polecam :) Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe pytania bądź by chciał skorzystać z promocji to zapraszam na maila- miszdzisitd(małpa)interia.pl ;) I od razu chciałabym zaświadczyć że nie jestem kosmetyczką (wiem że to dla niektórych osób ważne gdyż jak sama szukałam informacji na temat depilacji bardzo denerwował mnie fakt że na forach wypowiadają się kosmetyczki a wiadomo że każdy swoje chwali , tak więc jestem jedynie klientką ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldi
Gorąco polecam salony Laser DeLux! Z chęcia podzielę się z którąś z Pań -lub Panów- zniżką na zabiegi w salonie Laser DeLux. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a ja będę mógł skorzystać z 50% rabatu na kolejny zabieg. To działa jak łańcuszek, warto promować takie akcje. W sprawie zniżki na wszystkie zabiegi w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski proszę o kontakt pod e-mail barti-92-92@o2.pl lub pod numerem telefonu 508 177 531 (najlepiej sms, odpisuję w przeciągu kilku minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś z Was chciałaby 20% zniżki na depilację laserową w salonie Laser Delux we Wrocławiu to piszcie na maila mena889@gmail.com Chętnie odpowiem na pytania dotyczące depilacji, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! mam do zaoferowania rabat - 20% na pierwszy zabieg - TRZY partie ciała (lub mniej ;) ) - w salonach DeLux na terenie calego kraju. Ja osoboście korzystałam z usług salonu w Poznaniu. prosze o kontakt na adres agnieszka.lisiecka@op.pl bądź na facebooku www.facebook.com/aga.lisiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię serię na pachy. Efekty niesamowite, zero bólu, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazymka
Witam, jestem po trzecim zabiegu w Laser de Lux we Wrocławiu, miałam ogromne problemy z owłosieniem a teraz żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się na laser. Efekt jest super! Już mam w planach kolejne partie. Gdyby ktoś chciał zostać polecony (20% zniżki) to zapraszam do kontaktu: m771031@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielo
Czesc, Jestem juz po serii 5 zabiegow na bikini i pachy w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmail.com Pozdrawiam, Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATSUMA
ja również jestem po zabiegu w Laser Delux w salonie w Poznaniu :) przemiła atmosfera, i pomimo zabiegu na partię bikini nie czułam skrępowania. Zabieg do najprzyjemniejszych nie należał, głebsze partie bikini bolały, ale da się znieść, czego się nie robi dla efektu :) a efekty rewelacja, dawno nie miałam tak gładkiego bikini bez wrośniętych włosków, krostek i podrażnień!!! zabieg miałam robiony 8 lutego, wypadło mi ok 75 % wloskow, a te ktore zostały rosną taak wolnoo :) z pewnością zrobię też zabiegi na kolejne partie, bo naprawdę warto. Również chętnie podzielę się zniżką 20% na pierwszy zabieg, a nawet od siebie dorzucę jeszcze 10% czyli 20 zł - wówczas zabieg będzie wynosił 140 zł. Proszę o smsa na numer 500 468 055, odpowiem na każdą wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię serię na pachy i bikini we WROCŁAWIU. Efekty niesamowite, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaem
Witam serdecznie! Chętnie udostępnię komuś rabat 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całego kraju. 1.04 mam już czwartą wizytę, więc również służę dobrą radą, opisem jak wygląda przebieg zabiegu oraz jak po zabiegu zadbać o skórę. Chętne osoby (pisz nawet jeżeli się zastanawiasz się nad depilacją, odpowiem na wszystkie pytania) proszę o kontakt mailowy: pauem91@wp.pl Serdecznie pozdrawiam, pauem91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszym zabiegu na bikini, łydki i brzuch. Czekam na efekty na pewno dam znać jak wrażenia . Zabieg robiłam w Laser Delux. Chętnie kogoś polecę wtedy obydwie skorzystamy ze zniżki. Osoba polecona przeze mnie dostanie 20% zniżki. Kontakt: dbralewska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wykonuję zabiegi laserowe w salonie Laser DeLux, na rozstępy po ciąży, oraz depilację. Mam do zaoferowania rabat dla nowych klientów na pierwszy zabieg na terenie całej Polski w wysokości 20%, więc jest korzystny. Jeżeli ktoś jest zainteresowany i chce zasięgnąć informacji na temat zabiegów, które wykonuję, oraz rabatem proszę o kontakt agga2612@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Jestem juz po serii 5 zabiegow na bikini i pachy w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmai l.com Pozdrawiam, Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z depilacji górnej wargi w salonie Vectus Palomar (www.laservectus.pl ) przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z oferty. W salonie wykorzystywany jest bardzo nowoczesny, skuteczny laser marki Vectus. Jego dużym plusem jest to, że daje efekt widoczny już po 1 zabiegu. Bardzo jestem zadowolona zarówno z samego efektu, jak i życzliwej, kompetentnej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się zniżką na wszelkie zabiegi w Laser Delux. Osobiscie jestem po depilacji pach oraz kontynuuje bikini. Serdecznie polecam. Chętnie odpowiem na wasze pytania : zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×