Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaDii

Polecenie na laser DeLux we Wroclawiu

Polecane posty

Gość gość
Oferuję rabat 20% na pierwszy zabieg dla nowych klientów w Laser Delux na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane rabatem proszę o kontakt agga2612@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 6 zabiegach i efekty marne...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza125
Witam. Mam do zaoferowania rabat -20% na pierwszy zabieg w sieci gabinetów Laser Delux. Panie są miłe, depilacje wykonują dokładnie i bez pośpiechu. Mają profesjonalnie podejście do klienta. Polecam meduza125@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Jestem juz po serii 5 zabiegow na bikini i pachy w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmai l.com Pozdrawiam, Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię serię na pachy. Efekty niesamowite, zero bólu, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante@o2.pl albo 603 916 774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usuwalam wasik w mad clinic i moge to polecic! zabieg praktycznie bezbolesny, panie bardzo mile ;) cenowo tez rozsadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATSUMA
Dziś miałam swój trzeci zabieg na bikini w Laser Delux w Poznaniu. Dzisiejszy zabieg był dosyć bolesny, bo w całości został wykonany mniejszą głowicą. Krajobraz jak po bitwie :) ale czego nie robi się dla efektów, a są one spektakularne, nie spodziewałam się, że laser jest aż tak skuteczny :) panie zapewniają bardzo intymną atmosferę, są sympatyczne i cały czas zagadują, żeby czas szybciej zleciał :) odrastające włoski są wyraźnie przerzedzone, cieńsze i odrastają baardzo wolno. Przekonałam się na własnej skórze, że zabiegi działają, i po wakacjach z pewnością zdecyduję się na kolejne partie ciała. I powtórzę to, co napisałam już wcześniej - chętnie podzielę się zniżką 20% na pierwszy zabieg, a nawet od siebie dorzucę jeszcze 10% czyli 20 zł - wówczas zabieg będzie wynosił 140 zł. Rabat obowiązuje w salonach Laser Delux na terenie całej Polski. Proszę o smsa na numer 500 468 055, odpowiem na każdą wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi00
Chętnie polecę kogoś do salonu Laser De Lux. Taka osoba otrzyma 20% zniżki, później może mieć rabat w wysokości 50% na zabieg. Profesjonalny salon, obsługa i najważniejsze - sprzęt (laser Light Sheer). Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie: smsowo 508 177 531 lub mailowo barti.92.92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na pierwszy zabieg dla nowych klientów w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Depilacja, redukcja rozstępów, zamykanie naczynek, usuwanie blizn itp. Gorąco polecam. Następnie możesz mieć zniżkę 50%, lub więcej :) Jestem klientką salonu, wykonuję zabiegi usuwania rozstępów, oraz blizny na twarzy i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli masz takie problemy nie zastanawiaj się tylko zapisz się na konsultację, która jest bezpłatna, będzie zrobiona próba laserem zobaczysz jak wygląda zabieg i efekt :) W razie pytań pisz śmiało agga2612@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarane44
Z własnego doświadczenia na epilację laserową mogę polecić Ci to studio urody http://www.studioessenza.pl/ . Efekt po 3 zabiegach utrzymał się u mnie przez 5 miesięcy, a włoski odrastały słabe i cieniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabrana w butelkę
Nie polecam! 6 zabiegów kriolipolizy, zero efektów dodam że dietę dodałam od siebie. Poszłam z reklamacja dostałam jakiś zabieg wszczykwania dwutlenku węgla w brzuch...I zgadnijcie co? ZERO efektów. Szkoda ciężko zarobionych pieniążków na ich ściemniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 537 394 743 lub mailowo a.mergist@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieloneczka
Czesc, Jestem juz po serii 5 zabiegow na bikini i pachy w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmai l.com Pozdrawiam, Marta oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam depilacje laserową firmy DeLux osobiście korzystam z gabinetu znajdującego się w Kaliszu jestem bardzo zadowolona z efektów już po 3 zabiegu jeśli ktoś jest zainteresowany mam do zaoferowania rabat -20% na pierwszy zabieg promocja obejmuje na trenie całej Polski zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres kasiachojnacka11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam depilacje laserową firmy DeLux osobiście korzystam z gabinetu znajdującego się w Kaliszu jestem bardzo zadowolona z efektów już po 3 zabiegu jeśli ktoś jest zainteresowany mam do zaoferowania rabat -20% na pierwszy zabieg promocja obejmuje na trenie całej Polski zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres kasiachojnacka11@wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam depilacje laserową firmy DeLux osobiście korzystam z gabinetu znajdującego się w Kaliszu jestem bardzo zadowolona z efektów już po 3 zabiegu jeśli ktoś jest zainteresowany mam do zaoferowania rabat -20% na pierwszy zabieg promocja obejmuje na trenie całej Polski zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres kasiachojnacka11@wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieloneczka
Czesc, Jestem juz po serii 5 zabiegow na bikini i pachy w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmail.com Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania rabat -20% na depilacje laserową w salonie DeLux na terenie całej polski ja korzystam z usług w gabinecie znajdującym się w Kaliszu i jestem bardzo zadowolona polecam zainteresowanych proszę o kontakt sms na nr 692690627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2591
Witam, jestem zdecydowana na zabiegi w salonie Laser De Lux we Wrocławiu. Jeśli ktoś również jest zainteresowany to zachęcam do kontaktu, w ten sposób może Pani/Pan dostać 20% zniżkę. e-mail: zielonooka2591@gmail.com pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby i obowiazuje na terenie całej Polski. Sama jestem klienteką salonu w Katowicach. Kontakt ze mną w celu ustalenia szczegółów 609973938.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby i obowiazuje na terenie całej Polski. Sama jestem klientką salonu w Katowicach. Kontakt ze mną w celu ustalenia szczegółów 609973938.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama robię zabiegi na pachy i bikini, mogę podzielić się szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 603 916 774 lub mailowo zaante@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia8
Witam, chetnie polece kogos na zabieg w salonie laser delux. Otrzymasz wtedy 20%znizki na pierwszy zabieg. Sama wykonałam juz dwa.zabiegi depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona.chetnie odpowiem rowniez na twoje pytania odnosnie depilacji. Nie zastanawiaj sie, warto. Moj mail: zdzisia8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chętnie polecę kogoś na depilację laserową laser de lux we wrocławiu nr tel 576178065 proszę o napisanie sms ja oddzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, korzystam z usług salonu Laser Delux (laser LIGHTSHEER), jestem niesamowicie zadowolona, efekty są widoczne (mam porównanie do innych metod depilacji, których skuteczność pozostawia jednak wiele do życzenia...) Mogę polecić jakąś osobę, która dzięki temu dostaje 20% zniżki na zabieg :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany lub ma pytania odnośnie zabiegu czy salonu, to proszę o kontakt roksia1987r@tlen.pl lub 576178065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×