Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaDii

Polecenie na laser DeLux we Wroclawiu

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry :) Ja również jestem klientka laser delux w Szczecinie. Jeśli któraś z Pań lub Panów ;) wybiera się na pierwszą wizytę to zapraszam do kontaktu. Z poleceniem jest taniej o 20%. Miejscowość nie jest ważna promocja działa we wszystkich salonach. Mój mail agnieszka1mak@gmail.com. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :)) Bardzo chętnie kogoś polecę w salonie Laser Deluxe. Wówczas osoba polecona otrzymuje zniżkę 20 %. Do tej pory wykonałam zabiegi na nogi i bikini i planuje wykonać również na pachy. Mój mail: margolcia262@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po depilacji bikini, pach i kończę właśnie łydki :) Ceny są przystępne, obsługa profesjonalna ale co najważniejsze - niepodważalne efekty! W ogóle nie tęsknie za golarką ;) Chętnie odpowiem na pytania i podzielę się "zniżką z polecenia" w wysokości 20%. Kontakt: martine.florczak/malpa/gmail com / 517701110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraKlara
Cześć, jeśli chcecie zdecydować się na zabieg w Laser DeLux to chętnie podzielę się zniżką 20%. Ja jestem po czterech zabiegach i efekty są widoczne, więc jak najbardziej polecam. Napisz na: margrettse@gmail.com, a udzielę wszystkich informacji jak otrzymać zniżkę oraz odpowiem na pytania związane z zabiegiem. Na pewno odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrza_cik
Hej, Ja też chętnie podzielę się zniżka 20%. Jak na razie jestem po pierwszym zabiegu. Czekam na efekty, ale już zapisałam się na następny. Obsługa super. Piszcie na adres: skrza_cik@poczta.onet.pl DP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@ gmail.com lub 794 066 506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Jestem juz po serii zabiegow na bikini ,pachy oraz nogi w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmail.com Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveglam
Witam, Bylam na depilacji bikini, po tygodniu bylam bardzo sceptycznie nastawiona gdyz wloski wcale sie nie ruszyly. A tu z dnia na dzien zaczely wypadac, w tym momencie ok. 3 tyg po pierwszym zabiegu ubyla mi ponad polowa! Serdecznie polecam ten salon, jesli ktos chcialby znizke to prosze pisac :) anna.maria.bis@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś aktualna zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby mnie polecić? Dostanie 50% zniżki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM
Cześć. Ja chodzę do Laser de lux we Wrocławiu. Mogę Cię polecić i tym samym obie dostaniemy zniżkę. Osobiście widzę efekty zabiegów. Napisz do mnie na irena.maja123@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraKlara
Cześć, jeśli chcecie zdecydować się na zabieg w Laser DeLux to chętnie podzielę się zniżką 20%. Ja jestem po pięciu zabiegach i efekty są widoczne, więc jak najbardziej polecam. Napisz na: margrettse@gmail.com, a udzielę wszystkich informacji jak otrzymać zniżkę oraz odpowiem na pytania związane z zabiegiem. Na pewno odpiszę :) ps. To już ostatni dzwonek żeby zdecydować się na zabieg przed latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie polecę kogoś na Laser Deluxe w Częstochowie( oddam rabat 20%)Miasto nie ma jednak znaczenia. Promocja obowiązuje w całej sieci. kontakt: paukaanna@poczta.fm. Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Jestem juz po serii 5 zabiegow na bikini i pachy w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmai l.com Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, chętnie polecę osobę na zabieg w Laser Delux :). Otrzymasz 20% zniżki na zabieg w dowolnym salonie w Polsce. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: aduu_95@onet.eu Odpowiem na wszystkie pytania odnośnie wykonywanych zabiegów oraz efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie polecę kogoś na Laser Deluxe we Wrocławiu Rabat 20% !!! Promocja obowiązuje w całej sieci. Kontakt crais@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii www.tesoroclinic.pl . Chodzę do nich już od bardzo dawna, naprawdę super efekty po zabiegach wiec śmiało polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćD123
Witam, chętnie polecę kogoś na zabieg laserem DeLux i oddam tym samym 20% zniżki na zabieg :) Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: diana.st90@gmail.com Pozdrawiam i z calego serca zabieg polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraKlara
Cześć, jeśli chcecie zdecydować się na zabieg w Laser DeLux to chętnie podzielę się zniżką 20%. Ja jestem po sześciu zabiegach i efekty są widoczne, więc jak najbardziej polecam. Napisz na: margrettse@gmail.com, a udzielę wszystkich informacji jak otrzymać zniżkę oraz odpowiem na pytania związane z zabiegiem. Na pewno odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati

zniżka za polecenie na jeden zabieg -20% (: serdecznie polecam, jestem po dwóch zabiegach na pachy i już efekty są rewelacyjne! (: pisz lestat49@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×