Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaDii

Polecenie na laser DeLux we Wroclawiu

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś ciągle poszukuje zniżki 20 %? Jeśli tak to się polecę :) Napisz tylko na: margrettse@gmail.com a na pewno odpiszę! Nawet po kilku miesiącach ;) Laser jak widać skuteczny skoro chcę się pisać na kolejne zabiegi :D (zniżka działa w obie strony) Więc nie bój się korzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Jestem juz po serii 5 zabiegow na bikini i pachy w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na 1.zabieg lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmai l.com Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxxxx
Hej! udzielę zniżki 20% na pierwszy zabieg i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z depilacją! Ja robiłam okolice bikini :) Pisz -> martine.florczak małpa gmail.com lub dzwoń -> 517701110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StefiStefania
RABAT 20% na pierwszy zabieg do LASER DELUX w całej Polsce. POLECĘ osoby zainteresowane zniżką . KONTAKT e-mail: smosti1@wp.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Jestem juz po serii zabiegow na bikini i pachy i właśnie zaczęłam łydki w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na zabieg ( możecie mieć zniżkę aż na 3 partie ) lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmail.com Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo987
Cześć Wszystkim :) Chciałabym Wam polecić salony Laser Delux. Ja osobiście korzystałam z usług w salonie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Obsługa sympatyczna i wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyta jest uprzedzana przypominającym telefonem. Panie dokładnie wypytują się czy są jakieś przeciwwskazania świadczy to o dużym profesjonalności tego miejsca. Polecam! Oferuję zniżkę -20% na pierwszy zabieg (dotyczy to wszystkich zabiegów w salonach w całej Polsce), wystarczy tylko podać dane osoby polecającej. Skorzystamy na tym obie/oboje :) W razie pytań proszę o kontakt e-mailowy: ka.dzi@onet.pl Pozdrawiam serdecznie, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, oferuję 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu darmowe zabiegi. Sama skonczyłam robić depilacje laserowa bikini i pachy, teraz zaczynam już nogi. Efekty super, jestem mega zadowolona dlatego mogę podzielić się z Wami szczegółowymi informacjami na temat zabiegów i zniżek. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną : 537394743 lub mailowo a.mergist@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Jestem juz po serii zabiegow na bikini i pachy i właśnie zaczęłam łydki w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na zabieg ( możecie mieć zniżkę aż na 3 partie ) lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmai l.com Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich :) Chętnie podzielę się zniżką 20% na zabiegi wykonywane w salonie deluxe w całej Polsce. Wystarczy, że podacie moje imię i nazwisko i miasto wykonywania zabiegu i możecie cieszyć się zniżką. Ja już z takiej skorzystałam i serdecznie polecam. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na mail: margolcia262@wp.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Laser DeLux! Wcześniej wykonywałam zabiegi w innych salonach i z czystym sumieniem i miłym zaskoczeniem muszę stwierdzić, że nie ma porównania... Efekty są zniewalające, zabieg wykonany dokładnie i profesjonalnie. Same superlatywy. Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na dwie okolice zapraszam do kontaktu ze mną :) kasia3724291@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraKlara
Ja również oferuję rabat na pierwszy zabieg- 20% ;) Laser jak najbardziej skuteczny więc polecam. Napisz na: margrettse@gmail.com, a udzielę wszystkich informacji jak otrzymać zniżkę. Na pewno odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Jestem juz po serii zabiegow na bikini i pachy i właśnie zaczęłam łydki w salonie Laser Deluxe we Wrocławiu. Serdecznie polecam, efekty są świetne! Gdyby ktoras z Was chciala skorzystac z 20% znizki na zabieg ( możecie mieć zniżkę aż na 3 partie ) lub miala jakies pytania zapraszam do skontaktowania sie : marta.zielonka1@gmail.com Pozdrawiam, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelakk
Cześć wszystkim! :) Jestem już po kilku zabiegach depilacji laserowej w salonie DeLux i jestem bardzo zadowolona. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, a przy okazji razem możemy skorzystać ze zniżki :) Jeśli tylko jesteś zainteresowana (a może zainteresowany) zapraszam do kontaktu angelika.kowalik96@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, możecie skorzystać z 20 % zniżki na wszelkie zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Później same możecie dzielić się zniżkami i mieć dzięki temu 50% zniżkii. Jestem po pierwszym zabiegu depilacji i efekty super, jestem zadowolona. Sama poszłam z polecenia i nie żałuje. Serdecznie polecam oraz zapraszam do kontaktu ze mną l-u-c-y@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, wykonywałam depilację laserową w salonie Laser Delux w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Pracują na bardzo dobrym laserze LightSheer Duet, ceny też maja bardzo korzystne. Mnie dodatkowo poleciła koleżanka i otrzymałam 20% zniżki. Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie służę pomocą. Jeśli macie ochotę na 20% zniżki, mogę też kogoś polecić. Zniżki obowiązują we wszystkich salonach sieci Laser Delux. Zainteresowanych proszę o maila: kaska-j21@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej w Laser DeLux. Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% zapraszam do kontaktu ze mną. pozdrU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 zabiegach efekty marne, zabieg bolesny stąd pozbywają się kuponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest z tymi rabatami na kafeterii? to zabieg jest skuteczny czy bezskuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelakk
To nie są kupony... zabieg jest skuteczny. No chyba, że ktoś ma np. jakieś zaburzenia hormonalne czy coś.. dlatego przed pierwszym zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z obszerną ankietą ;) Jeśli ktoś ma jakieś pytania do osoby, która jest klientką, zapraszam do kontaktu angelika.kowalik96@interia.pl Również oferuję zniżkę 20%, która wynika z promocji z polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM !!! Zero efektów, pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów rabaty, zniżki pozostały po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Chciałam wykupić pakiet na 2 części ciała, bo wychodzi taniej, ale nie mogłam go wtedy połączyć z rabatem -20% z polecenia. Sympatyczna Pani powiedziała mi, że mogę pakiet wykupić od następnego razu i ostatnie zabiegi możemy przeznaczyć na inną część ciała. :) Jestem raptem po jednym zabiegu i na szczęście nie wykupiłam pakietu, bo pod pachami włosy prawie całkowicie mi zniknęły, gdzie wcześniej codziennie musiałam się golić. Efekt super, chociaż fakt mam jasną karnację i bardzo ciemne włosy - idealnie dla depilacji laserowej. :) Jak macie jakieś pytania, albo po prostu chcecie zniżkę z polecenia to piszcie: ola_mielcarek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam i czytałam wiele opinii na temat salonów wykonujących tego typu zabiegi i rodzaje laserów wykorzystywanych przy tego typu usługach. Sprawdzałam na stronie producenta lasera, czy laser jest serwisowany. Po długich przemyśleniach wybrałam salon Laser DeLux, mają salony w całej Polsce. Profesjonalna obsługa. Ja robiłam zabieg na 4 partie i jestem zadowolona. Wybieram się na kolejny. Zdecydowanie polecam ! ! ! Jesteś zainteresowana zniżką na zabiegi w salonach Laser DeLux? Wystarczy po zabiegu podać imię i nazwisko osoby polecanej i w którym mieście robiła zabieg. Korzystają dwie osoby - osoba polecona zniżkę 20% a osoba polecająca 50%. Proszę o kontakt 608 281 353 lub monika.michalska111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam i czytałam wiele opinii na temat salonów wykonujących tego typu zabiegi i rodzaje laserów wykorzystywanych przy tego typu usługach. Sprawdzałam na stronie producenta lasera, czy laser jest serwisowany. Po długich przemyśleniach wybrałam salon Laser DeLux, mają salony w całej Polsce. Profesjonalna obsługa. Ja robiłam zabieg na 4 partie i jestem zadowolona. Wybieram się na kolejny. Zdecydowanie polecam ! ! ! Jesteś zainteresowana zniżką na zabiegi w salonach Laser DeLux? Wystarczy po zabiegu podać imię i nazwisko osoby polecanej i w którym mieście robiła zabieg. Korzystają dwie osoby - osoba polecona zniżkę 20% a osoba polecająca 50%. Proszę o kontakt monika.michalska111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraKlara
Cześć, jeśli chcecie zdecydować się na zabieg w Laser DeLux to chętnie podzielę się zniżką 20% ;) Ja jestem po trzech zabiegach i efekty są widoczne, więc jak najbardziej polecam. Napisz na: margrettse@gmail.com, a udzielę wszystkich informacji jak otrzymać zniżkę. Na pewno odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa klientka
Coś mi się tutaj nie podoba... odobiście jestem po 6 zabiegach na pachy i oczywiście, efekty są jednak nie jakieś spektakularne. Pozbyłam się około 60-70% włosów i widzę, że potrzebowałabym jeszcze MINIMUM 2 zabiegów, co jest trochę drogą imprezą. Po starannym przejrzeniu wielu wątków na forach widzę, że ta firma to chyba jakaś jedna wielka sieć oszustów... wszędzie tylko fałszywe konta "klientek" niesamowicie zadowolonych z efektów, proponujących ciągłe zniżki. Po dłużdzym zastanowieniu postanowiłam przenieść się do konkurencyjnego salonu, tym bardziej że wyczytałam że Laser Light Sheer Duet który DeLux oferuje nie jest w cale taki najlepszy.. zmieniam na vectusa i zobaczymy jakie będą efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marriette
Hej, jeśli interesuje was zniżka 20% na pierwszy zabieg w Laser Delux to napiszcie na margrettse@gmail.com a chętnie udzielę wszystkich informacji jak ją otrzymać. Odpowiem również na wszelkie pytania na temat zabiegu ;) (jestem po czterech!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuje się pod wypowiedzią Prawdziwa Klientka. Naginane efekty i taki system poleceń i zniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzinek74
Dzień Dobry. Jestem po 3 zabiegach depilacji bikini w Laser de Lux i jestem baardzo zadowolona. Uważam, że efekt zależy od wielu czynników miedzy innymi od rodzaju włosków im ciemniejsze na jasnej skorze tym lepiej, dwa czy to nie jest efekt zaburzeń hormonalnych o czym pisała jedna z poprzednicze a nawet od osoby wykonującej zabieg. Przekonałam się o tym bo każdy zabieg robila mi inna pani i mam porównanie. Jest bolesny fakt ale można sie znieczulić maścią, tak zrobilam przy drugim i trzecim zabiegu. A oferta z polecenia nie jest gorszą formą niz kazda inna promocja. Zawsze można zaoszczędzić. Ja również proponuję tę formę:) jak ktos jest zainteresowany to polecam się. zuza-j@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
A moze ktos chcialby znizke na medilaser.pl ? Jestem bardzo zadowolona i chetnie polece komus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×