Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Egzamin na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Polecane posty

Gość gość

Witam, miałabym pytanie do tych, którzy zdawali i wiedzą o co chodzi ;) Chcę (a raczej muszę) przystąpić do tego egzaminu. Pójście na kurs to dla mnie ostateczność - chciałabym się sama przygotować. I tu pojawia się problem... Dzwoniłam do ITS-u z zapytaniem o jakąś literaturę, cokolwiek żeby wiedzieć od czego zacząć się uczyć, ale oni oczywiście nie mają, nie mogą, i że sama muszę poszukać. W necie wszystko płatne - ok, nawet to rozumiem, nikt nie chce podzielić się wiedzą za darmo. Może chciałby ktoś odsprzedać za niewygórowaną cenę materiały (najbardziej chodzi mi o przykłady zadań do rozwiązania)??? Jeżeli tak, to proszę o podanie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź lepiej nak urs, chodziłem do ABC Szkolenia w Warszawie na ulicy Modlińskiej 6 i zdałem za pierwszym razem, dobry instruktor wbije ci wiedzę do głowy, mój znajomy chciał zaoszczędzić i nie poszedł na kurs i chyba już z kilka razy podchodził do egzaminu, a też miał kupione materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam osoby ktora pomorze mi zdac egzamin na certyfikat przewoznika rzeczy wienceji jnformacji na e-mail Grzesiek251984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOAL
Certyfikat kompetencji zawodowych http://www.koal.com.pl Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce pod względem zdawalności. Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) . Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu. Szkolimy typowo pod egzamin i zapewniamy 100% zdawalność. Więcej informacji możecie państwo uzyskać na naszej stronie internetowej : http://www.koal.com.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 536-499-499. licencja transportowa kurs , Licencja spedycyjna , dokumenty do licencji transportowej, certyfikat kompetencji zawodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam spraawidzc strone kursydlaprzewoznika.pl aktualna baza pytan, wysylaja w ten sam dzien. cena jest oki, no i dodatkowo podsylaja tez nowe pytania jak opracuja nowe pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam tej strony kursydlaprzewoznika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsze testy to ze strony www.certyfikatkompetencjizawodowych.pl są liderami w tej branży, wspolpracuja z wieloma szkołami w polsce jak czytałem, na testach trafiło mi się ok 90% pytań, egzamin zdałem nie chodząc na kurs. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam tą strone www.certyfikatkompetencjizawodowych.pl bo mają aktualne testy i zadania, do tego symulator, testy zaliczyłem dlatego ich polecam :) pozdrawiam marko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
odstąpie testy i zadania mag.now1992@ gmail . com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo wszystko polecam Ci iść na kurs. Jak ja przygotowywałem się do egzaminu to tez korzystałem najpierw z materiałów z sieci i nie mogłem zdać egzaminu. I w końcu wkurzyłem się i poszedłem na kurs do tej firmy http://www.oes.krakow.pl/. I egzamin zdałem za pierwszym podejściem. I teraz mam certyfikat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłem certyfikat w Oesie i potwierdzam szybko sprawnie i z pozytywnym wynikiem. Maja dobrze zorganizowane kursy i miłe panie w biurze które tez powiedzą co i jak. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystaliście może z kursów/testów na www.kursydlaprzewoznika.pl? Jakie macie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też z certyfikatkompetencjizawodowych.pl - na egzaminie ok 80% materiału się sprawdziło - zdałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam testy ze strony certyfikatkompetencjizawodowych.pl, zdałam za pierwszym razem, na kurs nie chodziłam bo materiały które zakupiłam były wystarczajace i nie płaciłam grubej kasy za kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robe987

ja robiłem w oes kraków www.oes.krakow.pl/ Moim planem jest otwarcie firmy transportowej w 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kib

a po co chodzić na kursy? kupe kasy, lepiej wziąc testy z tej strony co powyzej za pare groszy nauczyc sie i zdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trans

z której strony? www.certyfikatkompetencjizawodowych.pl ? bo u innych nie znalazłem symulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckz.przewoznika

Witam posiadam aktualną bazę pytań(2019) na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika zarówno na przewóz osób jak i rzeczy, a co najważniejsze baza posiada pytania wyłącznie wielokrotnego wyboru co różni ją od wszystkich innych propozycji na rynku. :-) Zapraszam do kontaktu: ckz.przewoznika@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kil

ja tak samo polecam testy ze strony certyfikatkompetencjizawodowych.pl - bardzo dobre materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max

Też polecam strone certyfikatkompetencjizaowodych.pl bo mają spoko symulator gdzie można ćwiczyć udzielanie odpowiedzi. Na egzaminie powtórzyło mi się około 90% materiału więc materiały są aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

polecam kontakt do Oli 572197122, która prowadzi indywidualne nauczanie do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Zapisałem się do niej na kurs w formie zdalnej. Łączyliśmy kilka razy, w sumie może ok 10 h łącznie. Uczy konkretnie, ma bardzo łatwy i zrozumiały przekaz. Kurs kompleksowy z materiałami i nauczaniem. Egzamin zdany za pierwszym razem:) Mateusz zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek

Po co chodzić na kursy jak można skorzystać z testów które można kupić np na stronie certyfikatkompetencjizawodowych.pl - ja stąd miałem i polecam bo pytania na egzaminie się pokryły. A o tej całej oli można poczytać na necie nieciekawe opinie  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy na przewoznika

Witam

Mam do sprzedania najnowszy zestaw 1679 pytań testowych wraz z odpowiedziami pozwalający przygotować się przewoźnikom do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego (przewóz osob i rzeczy).

W skład zestawu wchodzi plik (PDF) z pytaniami i udzielonymi poprawnymi  odpowiedziami z zakresu:
-prawa cywilnego,
-handlowego,
-prawa pracy i zagadnień socjalnych,
-zagadnień podatkowych (PIT, CIT, VAT, akcyza, podatki lokalne, podatek od środków transportu, podatek od nieruchomości i inne),
-organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem,
-dostępu do zawodu przewoźnika i do rynku krajowego transportu drogowego osób i rzeczy,
- prawa celnego i dewizowego
- prawa międzynarodowego dot. transportu osób i rzeczy,
-bezpieczeństwa ruchu i standardów technicznych pojazdów przeznaczonych do transportu osób i rzeczy.

Do testów dodajemy symulator bez żadnych ograniczeń. W zależności od udzielonej odpowiedzi wyświetla się informacja: odpowiedź dobra, zła lub brak odpowiedzi. Na końcu każdego bloku tematycznego następuje podsumowanie poprawności udzielonych odpowiedzi. Dzięki ćwiczeniom przeprowadzanym przy pomocy tego sprawdzającego testu Twoje szanse na zaliczenie egzaminu niezmiernie wzrosną!

Oprócz tego w zestawie jest 50 rozwiązanych zadań problemowych gratis, które
obejmują zagadnienia związane z obliczaniem: kosztów, przychodów, zysku i
podatku dochodowego, płac i obciążeń na ubezpieczenia społeczne oraz pracy w
godzinach nadliczbowych, budowania rozkładów jazdy, prędkości
eksploatacyjnej i czasu pracy kierowcy.

Pytania opracowane przez szereg osób z branży

Kontakt:
testynaprzewoznika@onet.pl
gg 12306090
tel 664 613 678

ZAPRASZAM NA STRONY:

www certyfikatkompetencjizawodowych pl

100% POZYTYWNYCH OPINII !!!

Wystawiamy faktury vat

 

UWAGA KURS NIE JEST OBOWIĄZKOWY - NASZE MATERIAŁY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZĄ DO ZDANIA EGZAMINU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo

miałem testy z tej strony certyfikatkompetencjizawodowych.pl i muszę przyznać że materiały sa aktualne bo na egzaminie praktycznie wszystko się powtórzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckzcoaching

CKZ COACHING zaprasza na kurs przygotowujący do Państwowego egzaminu w celu uzyskania Certyfikatu Kompetencji w Przewozie Rzeczy i Osób. 

Podchodzisz do egzaminu pierwszy raz? Świetnie! Nasz zespól przekaże Ci w bardzo prosty sposób, tylko i wyłącznie materiał który pozwoli Ci z łatwością uzyskać wynik pozytywny na egzaminie. 

Podczas kursu otrzymasz profesjonalne i merytoryczne materiały szkoleniowe składające się z zadań otwartych z nawiązaniem do pory nocnej, promu, dzielonego odpoczynku, leasingu czy listy plac. 

Opiekujemy się każdym aż do otrzymania pozytywnego wyniku egzaminu oraz świadczymy pomoc w uzyskaniu licencji oraz innych formalnościach. 

Zapraszamy na stronę internetowa:

www. ckzcoaching. pl

577 797 624

608 342 113

Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×