Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sikoraaa

Ex sie czepia o nazwisko dziecka

Polecane posty

Gość Sikoraaa

Hej! :) Trzy lata temu rozwiodlam sie z mezem, mamy jedno dziecko ktore wychowuje ja. Nie wracalam po rozwodzie do nazwiska panienskiego, chcialam miec takie samo nazwisko jak dziecko. Teraz jestem w ciazy z moim nowy partnerem. Dziecko dostanie moje nazwisko. I teraz wielka afera-ex mąż się burzy, ze dziecko powinno miec nazwisko nowego partnera, a nie"jego" nazwisko. Tyle ze teraz nazwisko ktore przyjelam po slubie jest tez moje. Nie umiem mu przemowic do rozumu, moge tylko patrzec jak sie piekli. Myslalam ze mamy dobre relacje a ten wyskakuje z takim bezsensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chaos wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
fascynujacy komentarz prosze o wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
napisz to jeszcze raz, ja rozumiem ale nie kazdy ma taki dar hehehhe masz racje, eksio sie chyba nudzi, nie wiem osobiscie w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
pomoge: gosciowa sie rozwiodla i zaszla w ciaze z nowym partnerem. dziecku da swoje nazwisko. to nie podoba sie eks-mezowi, pewnie sie boi ze ludzie beda mysleli ze to jego potomstwo. ogolnie problem z samego srodka tyłkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe rosa
No ale eks ma prawo sie wkurzac akurat. Jesli nie jego dziecko ma noscic jego nazwisko to wcale sie nie dziwie, ze mu sie to nie podoba. Dziwie sie poza tym, ze nowy partner sie na to godzi. On bedzie mial inne nazwisko niz jego wlasne dziecko, jemu to nie przeszkadza czy przyjal twoje po twoim bylym mezu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie swojemu dziecku obecny partner da swoje nazwisko?czy temu co jest jego i się dopiero urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Ja dobrze wiem ze to problem wyssany z palca, byloby to nawet smieszne gdyby nie było tak beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
JA dam swoje nazwisko dziecku. Jest to takie same nazwisko, jak nazwisko eksa (nie powrocilam do panienskiego po rozwodzie). Nowy partner nie ma nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Z nowym partnerem nie mamy slubu i nie planujemy. Jakby jednak sie nam odwidzialo to kazdy pozostanie przy swoim nazwisku, tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
czy to jakies patologiczne srodowisko, ten twoj eks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ma ex do gadania?bo nie kumam? po co go informujesz?a swojego nazwiska się wstydzisz że obce szmacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie dziwie ekskowi. ludzie beda myslec ze to jego dziecko i gadac na miescie jakie K***S zrobil jej drugie dziecko i teraz zamiast jednego dwojke sama wychowuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Skad takie pytanie? Dziecko bedzie nosilo moje nazwisko, wiec nie wiem w czym ma problem. Nie protestowal gdy bralam te nazwisko przy slubie jako swoje jak i rowniez nie ma zadnych praw by je odbierac. Gdyby moj nowy partner np nie przyznal sie do ojcostwa i poszedl w długa, to przeciez nie mialabym nawet innego wyjscia jak tylko dac dziecku swoje nazwisko ;) no bo czyje? Chce aby wszytskie dzieci nazywaly sie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Jak swojego sie wstydze? Moje jest takie same jak eksa i chce ja nadac dziecku? Czego jeszcze nie rozumiesz? Nie wychowuje dzieci sama tylko z nowym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też by mi sie nie podobało, jakby moja była dawała doopska na lewo i prawo, a to co jej z tego doopska wyskoczy chrzciła moim nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Ale wiecie ze te nazwisko jest teraz MOJE? ;) Nie musial sie godzic zebym je przyjmowala, ale nawet na to nalegal przy slubie. A teraz sie odwidzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety też bym sapała jakby moja ex kolejne bachory moim nazwiskiem wycierała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
patole sie zlecialy :) i gadaja o szmaceniu i dawaniu doopy, czyli o tym o czym wiedza najwiecej sikora co chcialas osiagnac tym watkiem? pozalic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byc taka cwana kretynko. dobrze wiesz o co chodzi facetowi i najzwyczajniej w swiecie chcesz go w****ic - po co go informowalas o tym fakcie w ogole;/ ciekawe czy chcialabys zeby twoje nazwisko kojarzono z czym z czym nie powinno sie kojarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Informowalam go bo sie pytał ;) I nie wiem o co mu chodzi, jakie nazwisko mam dac dziecku, wymyslec sobie jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co męża nazwisko jest cacy ale obecnego faceta nie? czyli klasyczny konkubinat. Na miejscu exa do sądu bym wystąpiła o zabranie nazwiska. On tobie nazwisko dał ale już nie swoim bękartom nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast wymyślać nazwisko idiotko może zapytaj jak się nazywa facet któremu dałaś:-D będzie prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Nie ma mozliwosci odbierania nazwiska eks małzonkom. "Bekartom" nie musi dawac nazwiska, wystarczy ze ja dam swoje. A ze jest takie samo jak eksa... to go widac wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Wiem jak sie nazywa ale nie wiem co to ma do rzeczy. Nie ma obowiazku nadawania dzieciom nazwiska ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma też obowiązku zachowania choć odrobiny przyzwoitości. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
zakladajac ze twoj eks nawzywa sie adam kowalski, i zakladajac ze urodzisz chlopca, nazwij go ADAM JUNIOR KOWALSKI! dobra wiem ze w Polsce nie mozna dawac imienia junior raczej, ale adam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoraaa
Matka nadajaca swe nazwisko dziecku jest od dzis nieprzyzwoitoscia.... A moze nieslubne dziecko? Ciemnogrod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwersacja psychiczna
sikora nie chodzi o nieprzyzwoitosc, ci ludzie po prostu nie maja zielonego pojecia o przepisach prawnych. nazwisko przyjete po slubie jest twoje, mozesz wrocic do panienskiego chyba w 3 miesiace po rozwodzie, pozniej w trybie administracyjnym tylko. dziecku wybierasz nazwisko -dajesz swoje, ojca lub laczone, jesli nie mozecie sie dogadac, dostanie łączone. proste i jasne. nie ma tu miejsca na zlosliwosci i nieprzyzwoitosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×