Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikusia74

Hialuro Ultra moje szczere opinie czy dziala

Polecane posty

Tak to jest, gdy zamawia się produkty z niepewnego źródła. Każdy w tych czasach może założyć stronę w sieci i sprzedawać produkty. To nie jest sprawa dla policji, bo przecież nikt nie zmusza kobiet do kupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wybrać firmę, do której faktycznie można się dodzwonić. Tak krytykowany Lagrend ma przynajmniej cały dział obsługi klienta. Można swobodnie dzwonić, żeby zamówić kolejny krem lub podzielić się swoją opinią. Ale po prawdzie to ile razy wam się zdarzyło kupić "rewelacyjny" krem lub balsam, które w waszym przypadku szału nie robił? a założę się, że żadna z was nie pomyślała, żeby dzwonić do garniera, eveline czy innej firmy z pretensjami... A tu zaraz z widłami i pochodniami się rzucacie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PałkaZapałka to jest sprawa dla Policji, ponieważ ja tego zamówienia w ogóle nie otrzymałam a pieniądze przelałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jest więcej osób, o czym można się przekonać czytając powyższe komentarze, które w ogóle nie dostały paczki lub dostały paczkę uszkodzoną i nie wiedzą co dalej. Dlatego warto chyba pochylić się nad tematem, bo oszuści będą oszukiwać dalej. Grozy dodaje fakt, że nie ma żadnego kontaktu z firmą, telefony osób potwierdzających zamówienia dziwnym trafem milczą. Oczywiści każda zgodna z prawem forma zdemaskowania ich będzie słuszna. Czy to zgłoszenie sprawy na Policję czy do mediów. Policja nie powinna mieć większych problemów z ustaleniem sprawcy, w końcu na czyjeś konto te pieniądze się przelewały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszytskich poszkodowanych ,dzisiaj napisałam do mediów moze sie zainteresują ta sprawą i ja nagłośnią ;-)Podałam wszystkie informacje które posiadałam!!!W koncu winni zostana ukarani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"krytykowany sr4grend " to jest ta sama firma z raju podatkowego i ten sam naciągacz, Piotr K. próbujesz, Piotrusiu, na jednym lecącym w otchłanie swoim oszustwie wypromować drugie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że do komentarzy włączyli się też straszni obrońcy, jak to określił któryś z przedmówców rzucamy się na biednego pana z pochodniami i widłami. Temu Panu przydał by się kryminał bo beszczelnie wszystkich oszukuje. Może inne kremy wspomniane wcześniej (garnier, eveline) nie zawsze się sprawdzają ale są dużo tańsze, są opakowane i przede wszystkim jest na nie rachunek a zatem tylko od klienta zależy czy chce reklamować a tu paczki wracają od oszustów. Dobrze że ktoś już napisał do mediów. A może ktoś z Warszawy zgłosiłby jeszcze do Urzędu Skarbowego . Ja próbowałam ale telefonicznie nie przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie oszukac. Ja wracam do lykania moich tabletek z kolagenem. Polakomilam sie na yen HIALUR?...a to cyste naciagaratwo brak danych po prostu nic firma w zawieszeniu prozniowym. Ja mam sprawdzona od tabletek z kolagenem. Producent i wiele jest certyfikatow na ich stronie. Efekty widze choc trzeba ok 2op. Zuzyc wiec jesli ktos jest nie regularny nie ma co! Firma Noble Medica, preparat pure collagen teraz jest na grouponie widzialam. A tych naciagaczy od hialur ciezko dorwac. Ja nawet nie mialam nadawcy na przesylce a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy w dvpie zarówno giewno od hialuro naciągaczy jaki i noble spamerów. WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści...dostałam zamiast serum błonnik...ściema jak stad na Kostaryke:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek jest już mocno rozbudowany, ale jeśli ma to pomóc kobietom, które mogą paść ofiarą oszustwa pana Piotra (czy innego oszusta) i pseudofirmy sprzedającej hyaluro ultrabeznadziejny krem dla naiwnych to i ja się dołączę.. NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA! Po co testować na własnej skórze produkt, który nigdzie nie był testowany?? Wysoka cena nie zawsze idzie w parze z wysoką jakością. Na pewno nie w tym przypadku. spadówa naciągacze z powrotem na Komory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu się ktoś rozeznaniem rynku próbuje popisac, ale mu nie wychodzi. lagrend to normalna firma, tyle, że sprzedaje przez net. kaszubski to oszust, ktory podrabia te produkty i wcale nie wysyła towaru. teraz pytanie, skad ja to wiem. tak, uzywam lagrendu, trzeci raz go zamawiam. nabijajcie sie prosze, czas start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dawaj dane tej "normalnej firmy". Tylko normalne dane a nie adres z jakiejś bananowej republiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber 62
Kupiłam dwie sztuki.używam już 6 tygodni efekty mierne. Zadnego adresu zwrotnego nie było na przesyłce,tylko firmy wysyłkowej. Buteleczki inne niż na stronie reklamowej w pierwszej zawartość buteleczki gęsta i ładnie pachniała,natomiast druga,rzadka nawet bardzo zapach też różni się od poprzedniej bardzo.Zastanawiam się czy było warto czy dałam się nabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nawet Cejrowski wyrzekł się polskiego obywatelstwa, bo nie chciał płacić podatków to co dopiero takie firmy... jasne, że się zarejestrują na comarach i kanarach, byle tylko nie dać się zedrzeć państwu. choć akurat ci od HU powinni zapłacić za to, ile kobiet zrobili w konia swoimi badziewnymi mazidłami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachanka
Niestety, zostałam nabrana. Wydałam prawie 300 zł na trzy fiolki tego rzekomo cudownego preparatu, natomiast ani jedna zmarszczka nawet sie nie spłyciła. Jak wysłałam list polecony, na adres, z którego wysłano mi przesyłkę, dostałam zwrot z adnotacją ADRESAT NIEZNANY. Jedno wielkie oszustwo. Jak nie dostane zwrotu gotówki będę co chwila podawać powyższe info na Facebooku. GWOLI SCISŁOŚCI: stosowałam go od 11 lutego 2014 i ZERO REAKCJI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachanka
Niestety, zostałam nabrana. Wydałam prawie 300 zł na trzy fiolki tego rzekomo cudownego preparatu, natomiast ani jedna zmarszczka nawet sie nie spłyciła. Jak wysłałam list polecony, na adres, z którego wysłano mi przesyłkę, dostałam zwrot z adnotacją ADRESAT NIEZNANY. Jedno wielkie oszustwo. Jak nie dostane zwrotu gotówki będę co chwila podawać powyższe info na Facebooku. GWOLI SCISŁOŚCI: stosowałam go od 11 lutego 2014 i ZERO REAKCJI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachanka
za takich oszustó naprawdę trzeba się zabrać, jeszcze zwrot poleconego musiałam opłacic po raz drugi, bo niby ADRESAT NIEZNANY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka29
Hej. Polecam bardziej Pure Collagen, znacznie lepszy preparat do stosowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się skojarzyło... może ktoś już o tym pisał,przeczytałam zaledwie kilka pierwszych komentarzy ze strony lipocycle komentarz Mirosława Zamojska UWAGA: Pudełko przyszło zgniecione kurierem. Z Zawartością wszystko ok, ale zewnetrzen opakowanie do kosza. Jeśli chodzi o efekty - przyznaje że widać wielką różnice i rzeczywiscie kupiłam jeszcze 2 opakowania. tutaj: mflrrkZ UWAGA: Moja przesyłka przyszła zgnieciona! Z produktem nic się złego nie stało, ale certyfikaty były pogięte i opakowanie też. Jeśli chodzi o sam produkt warto zacząć go stosować ROZUMIEM ŻE SPRZEDAWCA NA STRONIE PRODUKTU MA PODANY TELEFON I ADRES ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie działa, wyrzucone w błoto pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażenie mnie ogarnęło jak przeczytałam komentarze. Też to zamówiłam, niestety. Tydzień temu, przesyłki jak dotąd brak. Dziś zaczęłam szukać kontaktu, żeby sprawdzić czemu tak długo. Dopiero teraz widzę, że nie ma żadnych danych kontaktowych na stronie. Jak mogłam być tak głupia, i nie widzieć tego wcześniej, to nie mam pojęcia. Teraz nawet jakby to przyszło, to chyba będę się bała tego używać, bo to nie wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna wielka ściema, nie ma adresu firmy numeru tel żadnych danych kontaktowych. Pozakladali jakies profile na fc ktorzy nie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam i zapłaciłam za dwa kremy a roztapiamy jeden. Firma nie istnieje pod podanym adresem wysyłkowym.Podszywaja się pod inna pani z która rozmawiałam powiedziała ze odbiera kilkanaście telefonów dziennie od oszukanych klientów. Nawet niema gdzie złożyć reklamacji. Handlują jak się okazuje wszystkim od tabletek na odchudzanie po tabletki na potencję. Banda OSZUSTÓW !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ma reklamę założoną na facebooku z błonnikiem i sponsorowany artykuł w onecie healthnewsmagazine wstyd że on nadal funkcjonuje i nadal oszukuje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się dałam nabrać... Przelałam im pieniądze wczoraj. Zawsze zamawiałam rzeczy przez neta i na myśl mi nie przyszło, że to oszustwo. To co czytam o tej firmie - to aż się mi wierzyć nie chce. Ciekawe czy ktoś zainteresuje się tą sprawą i oszust zostanie ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam tabletki Lipocycle, przyszły i w sumie nie wiem co z nimi zrobić. Adres z którego przyszły był tylko nr bloku bez nr mieszkania a to wieżowiec, więc mam wątpliwość czy odesłać pod ten adres. Brać się boję. W środku nie ma żadnej ulotki tak jak mnie zapewniano we wcześniejszej korespondencji. Wyglądają dziwnie pudełko takie mogłabym sama wydrukować, a w środku nie wiadomo co... Strasznie mi głupio że dałam się nabrać... Niby poważna kobieta, a dałam się zwieźć cudownym obietnicom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez najlepsza jest soda z woda utleniona,co wy szukacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka T
WIELKIE DZIĘKI za info, właśnie dostałam maila od siódemki: "Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w dniu ... firma HAMILTONS GROUP LIMITED WARSZAWA PODBIPIĘTY 27 nadała przesyłkę o numerze... Oszuści, a siódemka macza w tym palce! Na szczęście zamówiłam za pobraniem i nie odbiorę! Jeszcze raz dziękuję wszystkim na tym forum, którzy przestrzegają innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×