Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamiama

czy sa tu rodzice dzieci przyjmujacych depakine

Polecane posty

Gość gość
Mój syn przyjmuje depakine chronosphere od kwietnia br.w dawkach 2xdziennie rano 1000 wieczorem 1250 po pół roku ASP 154 alt 124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala1234
dostaliśmy 3 lek Vetira w syropie. Co SĄDZICIE O TYM LEKU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajba76
Witam wszystkich z Nowym Roku i z tej okazji życzę przede wszystkim zdrowia, spokoju i siły do walki jak również wypadu do SPA :) Chciałabym zapytać was mamy czy wasze dzieci mają orzeczenie o niepełnosprawności? My dostałyśmy wezwanie na komisje na 10 stycznia i podczytuje w internecie i jestem w szoku co za cuda tam się dzieją . Czy rzeczywiście jest tak źle? Dokumentacja medyczna nie wystarcza i trzeba udawadniać że dziecko jest chore .... dla mnie to absurd . Jakie są wsze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o risperonie? czy dziecko może go zażywać i jak długo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy risperon jest szkodliwy dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś tu jeszcze zagląda. Moja córka dostaję depakine na razie 250mg rano ale docelowo ma mieć 500mg. Jak podjęcie lek dzieciom? Moja nie chce tego jeść i mamy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. jestem mamą 3 letniej dziewczynki. Od niedawna podajemy depakine. Najpierw 100 rano 250 wieczorem , teraz 200 rano 250 wieczorem. Poprawy nie widzę jutro dzwonię do lekarza co z tym. N a rezonans czekamy. Ja podaje ma łyżeczce serka Danonek rano a wieczorem na Monte. Raz zjada ładnie raz trzeba namawiać i przekupywać np Kinder jajem. Napisz co się dzieje z twoja córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko z doświadczeniem

Nie chce być niegrzeczna zwłaszcza że mam tylko 20 lat i mało wiem o życiu ale brałam ten lek jak i wiele innych i razi mnie stwierdzenie że nie jest to psychotrop. Jest nim i to o bardzo silnym działaniu. Dzieci przed 18 rokiem życia nie powinny go w ogóle brać gdyż ich organizm nie jest wystarczająco dobrze rozwinięty a lek ma działanie nie tylko w kierunku psychicznym ale również fizycznym. Radzę pomyśleć bardziej o ziołowych lekach bez recepty jak i o suplementach diety na bazie ziół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×