Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nevermama

dzieciory

Polecane posty

Gość gość
nevermama sprórbuj podejść do jakieś matki i powiedzieć, że się dziecior źle zachowuje. To dostaniesz opierd/ol i jeszcze dziecko będzie pewniejsze siebie że mu wsyzstko wolno.. XX Mocna w gebie jestes tylko na kafe w cieplych kapciach. Na zywo sie boisz op*****la. Najwyzej dac dzieciakowi w tylek, bo slabszy . Przeczytajcie, coscie napisali, madrale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
nie napisałam, że bije cudze dzieci. napisałam faktycznie, że boje się zwrrócić uwage bo mamuchy są straszne i agresywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pilnuję bachorasa siostrze i nie mam oporów przed daniem mu w dupsko osrane. A matkom w sklepie zwracam uwagę, maja one tą gębę niewyparzoną ale wiem, że mam rację i nie życzę sobie w sklepie zapiździałych terrorystów drących pyski wniebogłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciak słabszy? A to dobre, bo w wydawaniu dzikich odgłosów to nie mają sobie równych. Klaps jeszcze nikomu nie zaszkodził, a poprawił zachowanie - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest z****** prawda, że to co pisze nevermama i jej podobni jest mamom nie na rękę bo to czysta prawda. Która przyjmie do wiadomości, że jednak źle wychowała i te spojrzenia w sklepie nie są bez powodu? No która? Pustostan i długo długo nic w głowach macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu idiotek nasiało... same pustaki.... zróbcie światu przysługę i się nie rozmnażajcie.... poziom żałosny... mnie by było wstyd takie g***o sobą reprezentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale poebane jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam o tym szczypaniu bachorów po kryjomu dobrze napisał, jak mnie który cielak w sklepie wkurzy wypróbuję na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poj/ebane bo co? Bo są za klapsami i wychowaniu w dyscyplinie? Żałosne jesteście. Ja to popieram w zupełności. Czas się obudzić i spojrzeć trochę krytyczniej na swojego bachora i być może nie jest za późno żeby poprawić błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
żadna mamuśka się nie przyzna, że jej dziecko brzydkie albo głupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę mieć dziecko pozna co to klaps za złe zachowanie. Nie jestem z tych głupich i pustych tipsiar, które kupują smrodom stroje z heloł kity, jak widzę takie stare maleńkie to rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dla ciebie najlepszą rade idz do swojej matki i zapytaj jej dlaczego ci e zrobiła i nie zabiła po porodzie a dowiesz się wszystkiego:) przecież jakiś babsztyl musiał być reproduktorem takiego czegoś jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nevermama - moja kuzynka ma strasznie brzydkie dziecko, śmiejemy się z chłopakiem z niego. Ale pierwsza wizyta i peany na jego cześć ze strony rodziców, myśleliśmy, że nie damy rady do końca zachowac powagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
kur/wa czy ja powiedziałam, że wszystkie matki to tępe strzały? czy tylko te co swoje dziecko mają za bożka?! moja matka akurat nauczyła mnie zdrowego podejścia do dzieci i widzę to te z teraz w tym jak wychowuje mojego brata, dziecko to dziecko i nie ma zmiłuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się nie będą dalej rozmnażać bo szkoda dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu z 11.02.14 do kogo czynisz te gorzkie żale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nevermama one właśnie mają swojego smroda za bożka, z czym ty chcesz walczyć, nad rozumem ograniczonym do kupska i mleczarni cycowatej nie zapanujesz. Dobry uczynek by zrobiły jak by od czasu do czasu sprały bachora na kwaśne jabłko ale nie, zapomnij, to jest ten gatunek krówek zapatrzonych w cielę jak w obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki debilu haha tak mało inteligenta jesteś, że nie wiesz:) prawda jest taka, ze jesteście złymi wyrobami swoich reproduktorów i tyle. I najlepiej abyście tych nędzników( waszych rodziców) zapytali jakim cudem zrobili takie g***o jak wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia biła i przywiązywała do kaloryfera co? Albo zostawiała ze swoim konkubentem i się tobą opiekował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościsz debilu, że bachora dobrze wychowam stosując kary i klaspy? No cóż nie można miec wszystkiego, dla niektórych grzeczny bachor jest nieosiągalny. Bywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bicie jest słuszna metodą wtedy jak wie za co i dlaczego dostało. NIe widzę w tym nic złego o co to halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
moja matka akurat była normalna o czym już pisałam, nie zachowywała się jak pozbawiona mózgu mleczna krowa.... a i w pysk potrafiła przylać, a teraz ja mam zdrowe podejscie do dzieciorów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego niektóre suki powinno się sterylizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nevermama bravo, za to co tu powiedziałaś te krowy gotowe cię zbluzgać od najgorszych, a dziewczyno masz rację. Twoja mama to złota kobieta. Ja bym też dała w pysk jakby mnie za mocno wkurzyło. Mnie nikt nie bił może ze dwa klapsy w życiu dostałam ale to dlatego że byłam grzeczna, a jak mi się trafi bachor niegrzeczny to będę to stosować i koniec gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suki to będziesz miała jak sobie urodzisz a od metod wychowawczych (skutecznych!) się odwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka z 11.02.14 poddała się sterylizacji i teraz żałuje że nie poda dalej swoich patologicznych genów, a i na bank ma na imię Nikola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spóźnicie się do pracy k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
tym mamuchom można wkręcic wszystko, napisałam im, że poddałam się sterylizacji to się teraz z tego cieszą. a taki ch/uj, moje dziecko będzie n*******la/c wasze w przedszkolu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×