Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nevermama

dzieciory

Polecane posty

Gość mania92479358358
a ja tam za rok chce miec dzieciora, narazie ich nie znosze ale mysle ze sie odmieni pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że autorka tego durnego tematu nie będzie miała dzieci... a swoją drogą jakim to trzeba być ograniczonym umysłowo żeby taki temat zakładać i mieć przyjemność z ubliżania innym... no dno i wodorosty... możesz być autorko piękna, seksowna i wykształcona ale burakowi to i tak nie pomoże:P burak zawsze będzie burakiem a nie kobietą z klasą:P ale burak tego nie zrozumie niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burak zostanie burakiem a tłusta maciora tłustą mamuchą. :) jesteście beznadziejne w tych swoich tłumaczeniach jakie to nie jesteście wspaniałe i wasze dzieci jakie nie są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
gosciu co chcesz od autorki? ja uwazam tak samo, dziecior to nie osmy cud swiata a po porodzie wyglada sie okropnie i zaniedbanie to tylko kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wychowane bezstresowo stwory" hahaha z ust mi to wyjęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że mój przyszły dziecior będzie się normalnie zachowywał bo jak nie to go oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
teraz dzieci to jakieś rozbestwione istoty, którym się wydaję ze mogą wszystko i że jakos kilkulatek są dorosłe. a ich mamusie zamiast się zając wychowaniem przesiadują na kafe i bronią swojego sexapilu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście durne... i ograniczone... jak dla was matka to tłusta maciora... a może żal d**ę ściska że są takie które mają dziecko albo więcej i są zadbane i szczupłe??? ale dla takich z******tych lasek jak wy liczą się sterczące cycki tylko:P ciekawa która cycka poda ci szklankę wody jak będziesz w potrzebie:P??? a może twój seksowny tyłek przytuli cię w samotny wieczór??? faceci ogladają się za ładnymi ale żenią się z tymi które oprócz mózgu mają jeszcze rozum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
ja nie powiedziałam, że jestem z tych chudych i łądnych i zajebistych lasencji, jestem normalną kobietą, która nie rozumie współczesnych matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i kto ci na starosc poda szklankę wody" hahahah :D macioro zabiłaś mnie tym, daje ci tytuł idiotki wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
akurat sterczących cycków to matulki nie mają, dlatego ja wiem że dziecka piersią karmić nie będę bo flaki w staniku to ostatnie czego pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie powiedziałam, że jestem z tych chudych i łądnych i zaj**istych lasencji, jestem normalną kobietą, która nie rozumie współczesnych matek XX Wspólczesnych? A jakie matki maja teraz byc- sredniowieczne?:):) Normalna kobieta akurat jest w stanie zrozumiec podstawowe zagadnienie biologii, jakim jest przedluzenia gatunku - autorko - do podstawówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
ja rozumiem, że można chcieć mieć dziecko i je kochać. nie rozumiem tego, że matka po urodzeniu dziecka staje się kangurem który wszedzie za sobą taszczy dzieciaka i zostawia życia i poświęca je dzieciakowi, nie liczy się mąż (bo przeciez nie bedziemy sie bzykac przy dziecku) ani w ogole nie liczy sie nic oprocz dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
więc rozkłądacie giry żeby przedłużyć gatunek? gratuluję móżdżków wielkości orzeszka, ja p******ę co tu się wyprawia co jedna to lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta never drugi wieczor to samo klepie - obsesja jakas? Psycholog? psychiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nevermama - sto procent racji, a bzykać można się przy dziecku ale takim do około 3 lat bo większe już "kuma" o co biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
ja nie zaczęłam dzisiaj tematu, mamusie go ciągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęły te co nie umieją się przyznać że zapuściły się przy dzieciorze i te co ciągają go wszędzie nawet do kibla, ale żeby z mężem się przespać lub uczesać łeb czy przestać karmić żeby mieć ładny biust dla męża to już nie pomyślą, parodia drogie bachorzaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę was, jestem mamą i wiecie co, przed porodem nie należałam do najszczuplejszych i najpiękniejszych, po porodzie schudłąm ponad 30kg, mam figure, dbam o siebie dbam o męża nie zapominająć o tym że mam dziecko, wszystko da się pogodzić jeśli się tylko chce.... czas mam dla siebie bo dziecko można na pare godzin w tygodniu dać do babci/dziadka/przedszkola i w tym czasei zorganizować coś dla siebie i mężulka więc nie mócie że każda jest zaniedbana po porodzie, ja znam większość koleżanek któe osiebie dbają po porodzie tak samo jak przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
i ja do takich matek nie mam nic, ogarnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podstawie obserwacji siebie i swoich bliskich autorka dochodzi do wniosku,ze nie powinna się rozmnażac . No i SLUSZNIE Popieram samokrytyke , zdrowe podejscie do tematu i naturalną selekcję. Chwala durniowi za to, ze rozumie,ze jest durniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele przestać karmić zeby dla meża mieć ładny biust, gdzie takie dzifki się rodzą :/ :/ :/ puste lale nie karmie piersią zaznacze, jestem facetem i żal mi d**e ściska jak słysze puste baby które piszą o dzieciach bachory..... egoistki, samotne zapewne. nie wiem czy was chcą jakieś chłopy wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościka
haha gościu nie pitol bo forum dla gejów jest jakieś parę stron dalej, a ja bym nigdy nie karmiła piersią, za rok planuję dzieciora i wiem że od razu będzie butla i tyle. Nie będę niewolnicą dzieciaka i w nocy podawała obolałe suty na zawołanie, przestawiając na butlę można zawsze komuś dać do popilnowania i to też jest plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty dziecior
a dla mnie wszystkie "brzuchatki", mamunie, ba tatusiowie nawet to tacy aseksualni sa.. tak: aseksualni.. nawet jesli widze szczupla, niebrzydka i zadbana kobiete wydaje mi sie ona jakas taka jakby papierowa, bezplciowa, nudna az do porzygania - jakby to dziecko odbieraja jej cala magie, seksapil.. nie ma wiekszego odstraszacza i zamulacza niz obecnosc dzieciaka.. Moja znajoma pokazala mi kiedys na kompie zdjecia swoje z wakacji, na ktore pojechala wraz z rodzina.. na tych zdjeciach byla ona, plus jej siostra, szwagier i oczywiscie "cielak" taki 3 letni na pierwszy rzut oka.. Patrzac na owa siostre i szwagra - rodzicow cielaka - tak mnie naszlo: "toz to nudniejsze niz mecze pilki noznej i jak to mozliwe, ze oni jeszcze maja narzady plciowe??" a zaznaczam, ze dosc urodziwa z nich para - jeno w tej urodziwosci byla kupowatosc jakas i zastanawialam sie czy ktokolwiek moglby znalezc cokolwiek ekscytujacego w kims kto ma dzieciaka.. kurde moja 60 paro letnia ciotka wydaje sie byc bardziej sexi niz te wszystkie mamunie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka mówi prawdę to ją z błotem mieszacie, eh polskie wychowanie. róbcie sobie tych małych gnid ile wlezie alenie narzucajcie komuś swojego pieprzonego zdania, jak jej się podoba niech mówi bachor. dziecior czy stwór jej sprawa, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat doktoratu - roznice miedzy cyckami 80letniej matki a 80letniej nie-matki z uwagi na kszałt i wzbudzanie poządania u męzczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i oczywiscie "cielak" taki 3 letni na pierwszy rzut oka.. " make my day :D anty dziecior jesteś świetny/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościka
80-siątki może nie dożyję, ale przez butlę będę mieć jędrny biust teraz i to mnie cieszy podczas gdy większość chowa te swoje flaki w wielkich staniorach bo inaczej by upadły do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
ja mam duże cycki i nie chciałabym aby były obwisłe po ciązy, jeśli kiedykolwiek będzie tak, że zajdę w ciąże to moim światem będzie to co jest teraz a nie dziecko, które na stare kata odda mnie do domu starców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki to sprawa genow, czasem nastolatki maja uszy jamnika. Karmienie nie ma nic do tego, bo i tak rosna w ciazy, jak juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×