Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nevermama

dzieciory

Polecane posty

Gość gość
chyba ty masz tyłek obsrany, a nasze dzieci mają jeszcze tatusiów ty kretynko bezdzietna na forum dla mam, ale żenada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
dzieci mają tatusiów ! no gratulacje <3 to jedyny wasz życiowy sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Editta Von K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo czy gorsze sa te ktore sie juz ocielily i opowiadaja w kolko wszystkim fascynujace historie jak to ich bachor zesral sie na dywan czy te ktore laza z wielkim brzucholem i smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty widać nie masz żadnych sukcesów, rodzice pewnie też cię nie kochali mamusia przywiązywała do kaloryfera, a tatuś z resztą kolesi pijaków cię posuwali i to on pewnie kazał podwiązać jajowody żeby sobie mógł poużywać aaaaaaahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucajaca zaklecia
Ale z ciebie idiotka szmata c***a i k****a zycze ci zeby ci c**aa odpadla bo do niczegoo sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
to żeś teraz pojechała jadem, widzę że frustracja cię dopadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo czy gorsze sa te ktore sie juz ocielily i opowiadaja w kolko wszystkim fascynujace historie jak to ich bachor zesral sie na dywan czy te ktore laza z wielkim brzucholem i smierdza x Twoja mama też miała bachora co srał i ciekawe czym śmierdziała jak takie kur/wiszcze nosiła w brzucholu, pewnie tym co twoja babcia, bo ona też kiedyś chodziła z brzucholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczka, staraczka, staraczka :D ahahahahahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
ale te mamuśki są zesrane haha że ktoś obraża ich pociechy obsrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty widać nie byłaś niczyją pociechą tylko zmartwieniem, też bym nie chciała takiego bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesrane, obsrane- wieje rynsztokiem. niezle masz NASRANE w garach, oj niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustracja ciebie raczej dopadła skoro takie pierdoły piszesz na mamuśkowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
juz wam pisałam mamusie, że moja mama mnie wychowała i była prawdziwą mamusią a nie taką co z każdą p*****lłą leci na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępisz matki poswiecajace sie dzieciom wiec twoja matka chyba tego nie zrobila co? czy moze tez ja z*****as za to? moze cie miala w d***e i dlatego inny stan rzeczy cie tak denerwuje? jakby mija corka jako dorosla osoba wypisywala w internecie takie teporie to chyba bym sobie w leb palnela- porazka to by byla. dla twojej matki pewnie nia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to jak tatus zdradzal mamusie czy moze do ciebie zachodzil w nocy? jedno z dwoch, takie wypaczenie jest na bank czyms spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
ja nie tępie matek poświęcających się dzieciom debilu, mówie o mamuśkach które porad życiowcyh szukają na kafe gdzie są ludzie obcy i nie znający sprawy. no ludzie, piszecie, że waszym calym swiatem jest dziecko i mąż (ktory akurat nie jest u kochanki), a o godz 21.15 siedzicie na forum i piszecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.02.14 [zgłoś do usunięcia] nevermama bo mnie zastanawia fakt co kieruje mamuśkami poświecającymi całe zycie dzieciakom xx ty masz jakis rozszczep osobowosci dałnico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
a co to ma znaczenie czy moja mama jest z moim tata, zastanów sie lepiej co twój stary cap robi, może teraz posuwa jakąś małolate :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka margines spoleczny
Sluchajcie nevermama to wieloletnia staraczka wchodzi z roznych nickow i obraza kobiety ktore maja badz staraja sie o dziecko,straszna zazdrosnica, to nie nasza wina ze nie mozesz zaciazyc stara krowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest lepsze: 10.02.14 [zgłoś do usunięcia] nevermama ja nikogo nie obrażam, xx 2014-02-10 19:51:11 [zgłoś do usunięcia] nevermama odezwały się mamusie z****** ! haha. no nie moge z tego. lecz sie dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma znaczenie- moze ojciec was zostawil i dlatego jestes teraz taka. matke uwazasz, bo cie nie zostawila ale masz uraz do rodzicielstwa bo nie mialas normalnego domu tylko rozp**dziaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
wy się leczcie mamuchy krowuchy :) jestem tu pierwszy raz na forum i już zdążyłam się naczytać jak to stare kafemamusie węszą podstępy haha zamiast się dzieckiem zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie też to zauważyłam, różne nicki ten sam przekaz. Była kiedyś taka postać na wątku o staraczkach miały ze sobą do pogadania ale z biegiem czasu każda zaszła w ciążę, po leczeniu, kuracji i różnych perypetiach ale jednak i zaczęły się trzymać razem - logiczne w końcu miały wspólny temat, a ta jedna została i nagle zmieniła nick i zaczęła obrażać i wyzywać tamte ale szybko się wydało, że to ona, bo styl pisania przez tyle miesięcy był obecny i laski się kapnęły.... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka margines spoleczny
Idz spac staraczko albo rozloz nogi , bo zazdrosc zabije cie w koncu, widocznie tak kochasz kafe,bo ciagle tu jestes i czytasz o ciazach,dzieciach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
miałam normalny dom, w przeciwieństwie do ciebie i twojego dziecka. a mężowie takich mamusiek jak wy piszą na tym samym forum "moja żona po ciązy jest obrzydliwa, szukam chętnej na bzykanko" hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko skąd w tobie tyle agresji? co się obchodzą czyjeś dzieci i jakieś mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
obchodzi mnie fakt i zarazem bawi, że one wszystkie zgodnie twierdzą, że są matkami polkami, nie biją dzieci, kochają je nad życie a cał dnie spędzaja na kafe :P i jeszcze są agresywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka margines spoleczny
Zdruzgotana staraczko umyj tylek i idz spac"!! Bo glupoty pier/doli/sz chyba cie fagas nie zadowolil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby moj maz pisal na kafe to bym sie z nim rozwiodla. skad wnioskujesz ze nie mam normalnego domu? bo co? strasznie jestes plytka, wrecz razaco... wystarczy kilka stron tematu i od razu mozna cie uplasowac w kategorii ludzi z niskim IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×