Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O rany mój maż mnie nie zadawala przy sexe

Polecane posty

Gość gość

Przed chwilą odbyłam z mężem stosunek i kolejny raz mnie nie zadowolił ! Czy mam go zdradzać ? Chce też coś z tego mieć ale jak dotąt to tylko on jest zadowolony . Poszedł do pracy a ja leże rozpalona i chce mi się do chłopa jak djabli . Chyba zwarjuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm... to masz przeciwienstwo bo ja własnie odbyłem z żóna i ona pojechała do pracya aja???????? ja dalej bym mógł a ona była zaspana i nawet sie jej ruszac nie chciala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co zrobic powiem Ci ze zdrada hm... nie jest dobra opcja bo od srodka bedzie cie robak zrzeral ze to zrobilas i bedziesz miec wyrzuty sumienia jak ja;) ale przynajmniej dzieki temu poznałem co to sex wiec nie wiem co lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty z jakiego powiatu? bo ja z podkarpacia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dramatyzujcie z tymi wyrzutami sumienia. pierwsza zdrada jest trudniejsza ale z każdą nastepna wygrywa podneicenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ogolnie jest ok bo ja uznaje zasade że najpierw zadowalam partnerke;) która jak dochodzi jest w 8 Niebie;) a potem siebie wiec sama widzisz jak to jest tyle że ja mam ciagle ochote na sex jakos tak i dlatego pisałem Ci ze przeciwienstwo Twojego partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie drugi raz bym nie zdradził poznałem ten smak miałem DUŻOOOOOOOOO z tego powodu nieprzyjemnosci nieprzespanych nocy a temat rzeka wiec nie zrobił bym tego jeszcze raz:) ale jak powiada rzekadlo cialo puszczone raz puszcza sie cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpuszczaj puki jesteś młoda.Szukaj zaspokojenia na zewnątrz.Trzeba było wypróbować przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotąt .puki........k/u/r/w/a/ pisać nie potraficie,a za j/e/b/a/n/i/e/ sie bierzecie.Żal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ się nastroszył palanciku :) Tu nie pisownią się człowieku ***** tylko pałką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wyprubować przed ślubem , ja tego nie zrobiłam i teraz żałuję . Boję się zdrady bo zdradzę a kochanek się wygada , pod ziemię bym się zapadła , a moje sumienie jak ja mężu w oczy bym spojrzała , a z drógiej perekspektywy też mi się od życia coś należy czy mam się męczyć z tym przez całe życie?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 8.3 my tu piszemy , a nie uczymy się ortografi więc jeśli ci to przeszkadza to na uczelnie swoje mądrości wykładać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma to samo ale z żoną wcale mnie nie zadowala seks z na jest strasznie nudny sam myślę o tym o czym autorka, żeby zdradzić ale też nie wiem czy byłbym w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wziął bym też takiej co bym przed ślubem nie miał. Właśnie powinno się wcześniej zobaczyć co partner potrafi. Jak nie idzie to po co się męczyć razem. Zależy też ile się ma lat., ale gdy się jeszcze nie jest za starym polecał bym zmienić partnera lub po prostu zadowalać się z kimś na boku. Tak to jest w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.02.14 gość kochanka trzeba sobie znaleźć żonatego i nie będzie problemu że się wygada. Sam mam plan znaleźć mężatkę, bo będzie obydwojgu zależało na dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mi powtarza wiele razy że kocha mnie i szanuję za to że on był pierwszy w moim życiu , choć tak żadko dziś się to zdarza , ale kurcze ja teraz tego żałuję nie wiem jak to jest z drógim partnerem czy ten drógi ma takie same podejście jak maż ? A może jest leprzy ? Kórde wacham się , a za razem boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt najlepiej pewnie tez mężatkę znaleźć ale trudno czasem tak szukać nawet tzn odważyć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wwoollii@poczta.fm napisz do mnie jak masz ochotę poklikamy prywatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 8.51 jakiej jesteś mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestem w pracy , ale wieczorkiem kto wie może się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko miałam taki problem jak ty , od jakiegoś czasu spotykam się z facetem też żonatym i w końcu wiem co to prawdziwy sex , ale nie wiedziałam że się w nim zakocham mam teraz problem kurczę nie potrafię bez niego żyć jakie te życie jest okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli byłaby chetna Pani zapraszam kamil2888@gazeta.pl dyskrecja gwarantowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilku228 ile masz lat może się skuszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łał chętnie cię zchrupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie dorwie jej mąz to zobaczysz i poczujesz jak sam bedziesz chrupał po naporem jego glanow i piesci.... po za tym w odpowiednim czasie zycie sie z toba samo rozliczy jak nnie jej maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×