Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak długo po infekcji mieliście powiększony węzeł chłonny?

Polecane posty

Gość gość
Po prostu niektóre posty są napastiwe i raczej niestosowne. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo jak ortograficzna zaczyna pisac,to bojkotuje wypowiedzi, odzywa sie po chamsku..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam założyć podobny temat, zatem odświeżam ten.Ja po zakończeniu leczenia domowym sposobem 10 dzień mam powiększony jeden węzeł na szyi.Niby mnie nie boli, ale pewnie przez to, że wciąż to sprawdzam i gniotę szyje to mnie pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, też śledzę wątek. Biorę Rutinoscorbin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rutinoscorbinie czesto sie wchłaniają tak do 6-mcy ale tez moga pozostac do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam powiększony trzeci tydzień, po miesiącu chyba zrobię usg.Nakrecam sie, ze az mnie pobolewa głowa z tyłu, a węzeł pobolewa tylko gdy wielokrotnie się dotykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ciebie pobolewały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po cholerę go ugniatasz.Chcesz sobie zrobić ku ku. Często wężły po duzym stanie zapalnym wapnieją i przestają boleć,takie tez sie moga nie wchłonąc ale to nie powod do zmartwienia,nic sie z nimi nie dzieje.Mam takiego na szyi od 15 lat.Myśle że panikujesaz całkiem niepotrzebnie az padniesz w nerwicę lękową .A to dopiero bedzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ugniataniem można sobie zaszkodzić? Znajomi mnie straszą rakiem, mama jak już pisałam , jestem autorka wątku,spokaja po rozmowie ze znajomymi lekarzami.A ja boję się badań krwi.Mąz ma w pracy ważne wydarzenie i boję się, że jeśli jestem chora to, to tylko mu przeszkodzę.Dziś mnie nadal głowa, ale z tyłu, a nerwice nie są mi obce, zwłaszcza natręctw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz super fajnych znajomych:),co to nasłuchali saie gdzies tam ze jak głowa boli to jest najprawdopodobniej rak.Z daleka od tak toksycznych ludzi.Wiesz pracuje w sł.zdrowia i mam wiedzę ale też bez przesady ze kazdy objaw chorobowy mozna kojarzyć z rakiem.Jesli to cie uspokoi :) a wiem juz napewno że nie, bo masz typowe objawy nerwicy,to zrob badanie krwi z rozmazem i CRP.Przekonasz się żę w badaniu nic szczegolnego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko o tym myślę, czyli np.teraz to już mnie boli, raczej kłuje. Przeziebienia mnie mordowały praktycznie od listopada, ból gardła męczył tygodniami, minął dopiero po biostyminie, później dopadły mnie ponownie zatoki i oskrzeli i wyczulam ten węzeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możliwe jest, że węzeł mnie boli, bo o tym myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,masa objawów jest na skutek myśli o najgorszym.To działa na podwiadomośc a jednocześnie na psychikę.Wraca co chwila do człowieka jak bumerang.Spróbuj wziąc coś na uspokojenie i łapki przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Naprawdę siada mi na mózg.Gdy kilka lat tesciowa miała operacje usuniecia guza, to po tygodniu torsji trafilam z ostrym brzuchem na usg.Wynik zdrowa jak koń.Mama od początku mi mówiła, ze to tło nerwowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze, ze jestem biologiem z rodziny związanej ze służbą zdrowia i za dużo wiem...Masakra. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sł.zdrowia i wiem z doświadczenia ze niektórym pacjentom podświadomość szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chyba mam coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nic z głową,jest ok :)masz typowy objaw nerwicy lękowej.Im szybciej zaczniesz to leczyć tym lepiej. Mogę ci zaproponowac prost lek ,a nóz Ci pomoże Sedatif PC_ poczytaj w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo mam po prostu poważną chorobę, ktora wypieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorobę węzła, bo głowy to na pewno.Bo w nocy i rano nic mnie nie boli, tylko zaczne dzień, mysle o tym wiec węzeł boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem, chciałam założyć taki temat, ale znalazłam ten. Miałam infek je ponad dwa mce, a teraz od czterech tygodni powiekszony węzeł. Boli mnie, bo...wciąż go obsesyjnie gniote. Ktoś napisał, ze można sobie tym zaszkodzić. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego masz go gnieść??? w jakim celu to robisz? bo dla mnie to nie logiczne. Nie będziesz gniotła,nie będzie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gniotę w celu sprawdzenia, czy jest jeszcze powiększony...Obsesja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej będziesz go dotykać tym będzie większy.Z prostej przyczyny,zrobisz stan zapalny, a wtedy lekarz bedzie chciał zrobić z niego wycinek bo chyba nie uwierzy w twoja głupotę ze go cisnęląs i z tego powodu sie powiekszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę, masz rację. To mnie przekonało, że moge sobie zaszkodzić obsesyjnym sprawdzaniem.Bo zawsze mnie boli szyja jak sprawdzam.Ale durna jestm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze ci z własnego doswiadczenia,dokladnie miałam taki problem i skonczylam na stole operacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×