Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
no z ta waga... to jeszcze tak licze ze podtucze malego tylko niech sie nie spieszy. 3 kilo to nie za duzo, chociaz z 3300... w dodatku to chlopiec:) musi byc duzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
już mnie brzuch rozbolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon 27 i tak nie wiem gdzie on ci sie miesci :-) w tym brzuszku zeby ciezaroweczka zobaczyla twoj brzuszek to tez by byla wszoku gdzie ten twoj maly :-) Narazie musze znikac bo moj maly chce tableta ale pewnie po 21. jeszcze wpadne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27 to mąż jakąś moc miał wierzył , że będzie chłopak i jednak chłopak :). Imię już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ide i ja, teraz mam wieksza motywacje do jedzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
taki malutki brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka ty. chyba bedziesz pierwsza :-) No wlasnie tak sie zastanawiam ktora zacznie rodzic pierwsza a potem nastepna i nastepna :-) Niby ciezaroweczka pierwsza potem ja i mon27 ale wszystko moze sie zmienic :-) a najlepiej i najfajniej by bylo rodzic razem :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
tak tak ma taki malutki i okraglutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
widze ze juz chyba spicie ??? to milej nocki :-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc babeczki, ciezarowka u nas chyba bedzie Dawid, ale mamy rozne typy - zobaczymy jak bedzie wygladal :)) pewnie to przewazy, ze któres imie pasuje do niego bardziej niz inne. No z ta kolejnoscia to zeby nie bylo ze "ostatni beda pierwszymi" :P najlepiej razem :D Dzis jeszcze trzymajcie za mnie kciuki, zeby sie nie zaczelo bo jestem ostatnia dobe sama, a potem maz ma 5 dni wolnego to lajcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Wczoraj po kapieli z przykroscia stwierdzilam ze nie udalo mi sie uniknac rozstepow i pojawily mi sie na brzuchu - i to wcale nie jeden czy dwa :/ a myslalam ze moze byc tak pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 to trzymam kciuki zeby dzis dzidzius sie nie wyrywal na swiat :-) ale jak cos to zaciskaj nogi hihihi :-) Tez tak licze zebysmy razem rodzily :-) moze bedziemy razem lezec w jednym pokoju hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Aj mona 27 w pierwszej ciazy tez to przerabialam rozstepy !! zmora kazdej kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Co tu dzis robic, Lila bierz synka i przyjezdzaj na herbate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 z checia ale nie dzis :-) Mam nadzieje ze nic mi sie nie stanie ale dzis biore sie za porzadki tak slonce ladnie swieci a ja tak dobrze sie czuje jak nigdy :-) mam 2 pralki prania dzis wozek umyje znaczy stelaz i zamontuje gongole:-) juz chyba kurtki zimowe pochowam a wyciagne letnie ale tak sie zastanawiam czy nie bedzie jeszcze zimno ? niby wiosna jutro :-):-):-) jak myslicie ??? Mon27 na kawke napewno wpadne bo twoje rejony nie sa mi obce :-):-) hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila nie szarżuj :) ja dziś sie obijam, chodzilam tylko na dlugi spacer to mi minela godzinka. ale tez tak troche szlam i ciagle myslalam czy zaraz nie zmokne :p bo te chmury takie podejrzane. jutro mamy jeszcze ostatnia szkole rodzenia i babka dzwonila chciala mi na wtorek przelozyc, to ja sie zapieralam ze nie nie bo we wtorek to ja juz sama bede mogla udzielac rad co do parcia :D hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny :) No widzę,że Wy pełne sił i dajecie po robocie ile się da :) ja to jak tylko cos troszke porobie to juz brzuch pobolewa, wiec staram sie oszczedzac ile wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
poza tym przeraziło mnie to że faktycznie mogę isc na pierwszy ogień, lila,, oby Twoje słowa nie okazały się prorocze ;). Dziewczyny... a może jeszcze uda Nam się zorganizować jakieś wspólne spotkanie przed... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
rozstępy.. ach... ja też się z tym bujam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam ciezaroweczka :-) Ja co do spotkania to z checia :-) kiedy wam pasuje najlepiej po niedzieli bo po nastepniej juz mam nadzieje ze bede odliczac godzinki do spotkania z dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja tez jestem za. Lepiej szybciej niz pozniej zebysmy spotkaly sie jeszcze w komplecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
o jestesmy wszystkie :-) Dobrze by bylo sie spotkac a mam nadzieje ze nastepne spotkanie to z wozkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
to na kiedy?? ( jeszcze bez wozków :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
w poniedzialek bede chyba zmeczona po niedzieli ( bo mam urodziny synka ) wiec inne dni mi odpowiadaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No to lepiej umawianie sie przełóżmy na poniedzialek :) ja to raczej jestem dyspozycyjna - no chyba ze jakas nieprzespana noc sie trafi czy cos tam takiego, ale może nie;) Kurde znalazlam przepis na czekoladowe nalesniki z bananami, musze koniecznie zrobic !! ale nie mam w domu masla orzechowego, a do sklepu to aktualnym tempem to z 15 min w 1 str..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
o jej.... ale pychotka mniam mniam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila i ja sie pokusilam o przeczytanie tych nowych wpisow o parkowej. Mialam tego nie robic ;p ale to dziwne, przeciez tam jest taki przemial ze moga odmowic przyjecia do porodu. To jesli ten gronkowiec tkwil by w Parkowej zarazono by multum ludzi.. a pojedyncze przypadki są wszedzie, w kazdym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
aj wlsnie tak jak piszesz poprostu trafilo na nie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ide chyba przed tv, nalesniki musza poczekac do rana bo nie wybiore sie jednak do sklepu ;p potem pewnie jeszcze zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja wlasnie wykapalam malego i zbiore pranie bede miala co jutro prasowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×