Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
mon27 to tak sie umowmy jak cos a jak by sie cos dzialo to pisz :-) Ciezaroweczka a co tak w jednym zdaniu napisalas ? moze bys cos wiecej napisala ?!a maly ile wazy ? macie juz imnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Hallo co tam u was ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc.. ja jutro dam znać czy będę mogła w środę,, Pogoda faktycznie zaskakująca, potwierdza powiedzenie: "w marcu jak w garncu" ;). Imię, nie zdecydowaliśmy jeszcze, myślę,że jak się urodzi i w końcu Go zobaczę to od razu będę wiedzieć jak się nazywa ;). Lila,,, jakoś za bardzo nie wiem co tu rozpisać. Lekarz mówił, że w razie jakichkolwiek wątpliwości czy jakby coś się działo dzwonić do kliniki, która jest czynna 24 h. Przed porodem też informować klinikę o przyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka :) a jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Aj podziwiam Ciebie ze dasz tak rade bez imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
jakoś słabne w oczach. Sił coraz mniej... Jak Ty się miewasz? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A powiedz te badanie na paciorkowac bolalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mi to juz jest ciezko :) wiec odliczam dni do porodu :) ale w srode mysle ze juz bede wiedziec konkretnie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
nie bolało, :) to jak cytologia.. dr pobierał patyczkiem wymaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A cos mowil ze moga nie przyjac jak bedzie duzo rodzacych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A usg dlugo trwalo?? maly juz jest w kanale ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
nic takiego nie mówił. W sumie to sama zaczepiłam ten temat, bo w recepcji pani powiedziała ,że jestem 5 osobą z tą kartką końcową i że dużo osób teraz do porodu... ale dr powiedział myśleć pozytywnie, a nie,ze akurat dla mnie zabraknie miejsca :), wiem że po mnie też były kobity z tymi kartkami , wszystkie od Naszego dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
usg tak jak początkowe,dokładne,,, dużo o poród pytałam, bo jakieś wątpliwości miałam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
MA on wziecie :) hihihi ;0 tyle kobiet w tym samym czasie jej... a jeszcze my z mon27 w srode. To moze codziennie ich pare przychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A pytalas sie czy jak bedziesz rodzic naturalnie a akcja porodowa nie bedzie sie rozwijac to zrobia cc??? Sorry ze tak pytam ale jestes aktywna wiec korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. na ktg kazał już do kliniki na koniec marca, o ile wcześniej nie urodzę :). No i ile nie będzie się działo coś niepokojącego... Pytałam dlaczego tak późno :) dr oczywiście uspokoił , że skoro nie ma potrzeby to nie trzeba ingerować, bez wskazań nie widzi potrzeby, żeby wykonywać ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jeszcze... co ci powiedzial ze jeszcze wszystko wysoko jest i szyjka i glowka ze do porodu jeszcze masz troche czasu czy powiedzial ze juz niedlugo cos sie zacznie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dla mnie na temat ktg tez tak powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
korzystaj z mojej aktywności :) cieszę się, że jesteś, bo jak tu pusto to niefajnie ;). ja to nie lubię monologów głosić ;) Lila.. pytałam dr co z porodem,, nastawił pozytywnie do porodu naturalnego, oczywiście ja wyskoczyłam z obawami i z tym co ostatnio dzieje się w mediach... uspokoił, że w klinice nie będą narażać na poród 20 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
powiedział, że to już taki czas, że może się zacząć w każdej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak jak tobie mowilam tez mi sie tak wydaje bo nie beda ani ciebie ani dziecka meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. jedyne czego jestem pewna to to , że jesteśmy w odpowiedzialnych rękach dr, a to , że ma wzięcie to coś w tym jest :). Był jeszcze jakiś dr w poradni, a cała kolejka i tak do tego Naszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja to mam takie jakies dziwne przeczucia ze do 1 kwietnia nie dotrwam bo jakos caly czas mnie cos boli a do tego ten czop juz pare razy odchodzil i jak pochodze dluzszy czas to mnie tak boli w srodku na dole brzucha badz pachiny wiec chyba urodze wczesniej ale mysle ze w srode mi powie czy cos sie ruszylo czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jeszcze mam pytanie jak bys zaczela rodzic w nocy a jego by nie bylo to przyjedzie czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
grunt to już uważać na siebie lila :) wszystko już trudniej robić i ruchy bynajmniej ja mam jak "słoń w składzie porcelany" ;) Lila.. nie masz problemu z puchnięciem nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Powiem ci ciezarowczka ze nie czasami wieczorem jak juz spoczne :) to sa takie ociężałe ale jakos nie puchna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
wiesz co.. to chyba jest tak, że jeśli już w klinice potwierdzą . że to poród właściwy to oni powiadamiają lekarza prowadzącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wlasnie nie wiem? wiec jak nie zapomne to zapytam jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. powiem Ci jeszcze, że jak zobaczyłam ten ruch w poradni to zdałam sobie sprawę, że My nabrałyśmy do głowy te wpisy, a tam wszystko toczy się swoim stałym rytmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak ja tez jak tam jestem to zawsze sie cos dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×