Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
pobutka :-):-) Ja musze sie pochwalic spalam jak. zabita dzis:-) nawet nie wstalam w nocy :-) Zobaczymy co przyniesie dzis nowy dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc Lila, moja nocka prawie ok ;) a wczoraj rzeczywiscie mialam taki kiepski humor ze polozylam sie wczesnie spac. Ja ostatnia miesiaczke mialam 1 lipca :) a i mi sie brzuch obnizyl, chociaz ja sama jakos nie zauwazylam a powiedziala mi babka na szkole rodzenia. To ja sie odrazu pytam, czy to znaczy ze to juz zaraz :p i ona ze spokojnie spokojnie, wszystko po kolei. Ja mysle zebysmy nie wchodzily juz na tamte forum o Parkowej, raczej i tak juz tam bedziemy rodzic jak nam nasze terminy pozwola, to nie ma sie po co zamartwiac na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam mon27 aj wiesz ta ciekawosc ludzka :) najlepiej zeby opinie byly na plus a nie na minus :( Ja jak chodzilam z pierwszym synem i rodzilam to tylko na poczatku przeczytalm na temat Parkowej a potem juz nie i moze lepiej to nie mialam dylematu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Mam jeszcze pytanie bo pakuje torbe :p wiem co trzeba zabrac ale powiedzcie jakie bierzecie ilosci? Np. ja pakuje 12 pampersow, pol opakowania wkladek laktacyjnych itd. jakby tak na pierwszy dzień, reszte zostawie w jednej szufladzie to zawsze mi ktos podrzuci. Bo tak sie zapakowac jak trzeba to chyba walizka byłaby potrzebna a nie podręczna torba :p Jak wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 pampersow nie bierz oni zapewniaja dla dziecka doslownie nic ale to nic nie bierz ! ja wkladki laktacyjne uwazam ze sie nie przydadza ale tez wzielam z 10 szt ale mysle ze nie zuzyje jak 4 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A co do torby to u mnie tez nie mala ale taka chcialam :) poprostu jest wiekasz ale bardziej pusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a ile koszulek do karmienia bierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 przelozylam wizyte na 19 marca na 11,45 a ty na ktora masz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
hallo gdzie jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy ! Jestem położną w trakcie pisania pracy magisterskiej i baaardzo Was proszę o pomoc. Jeśli macie chwilkę wypełnijcie poniższą ankietę, a jeżeli jest gdzieś obok Was przyszły dumny tata to proszę namówcie Go żeby również to zrobił. z góry dziękuje za pomoc i powodzenia !!! http://www.ankietka.pl/ankieta/138126/wiedza-przyszlych-rodzicow-na-temat-inwazyjnej-inieinwazyjnej-diagnostyki-prenatalnej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
dziewczyny a co z wami ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, też jestem z Białego i trochę Was podczytuje od niedawna. Chce Was uspokoić,bo ja rodziłam na Parkowej 6 tyg. temu i nie narzekam. Obsługa super z malutkimi wyjątkami personalnymi,a objawów gronkowca nie zauważyłam i mam nadzieje ze tak zostanie. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Gość, bardzo dziekujemy za wpis :) Z tymi szpitalami tak jest, co komu.. ktos moze byc super zadowolony z usk a inna rodzace w tym samym terminie przeklnie... W prywatnych przynajmniej nie trzeba sie mizdrzyc zeby ktos Ci cos pomógł. A jesli tak, to raczej krótka piłka bo płacisz i wymagasz. Teraz mnostwo sie slyszy o kopertach dla lekarzy w publicznych, po co dawac koperte "za opieke" jak mozna normalnie... a ja mam nocna przerwe w spaniu :p a ze wieczorem nie mialam jak wejsc to pomyslalam ze teraz zajrze :p Na Parkowa to w sumie malo co tam bedzie potrzebne chyba. Ja raczej pod katem publicznych na wszelki wypadek sie przygotowuje. Rano mam na uczelnie, ale maly chyba nie ma zamiaru isc na pierwsze zajecia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
lila mam na 11.15 :) to pewnie jestes po mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc wszystkim :) wczoraj wróciłam bardzo późno, nawet nie miałam siły odpalić komputera. Po bardzo intensywnym dniu, w nocy ból brzucha i przodująca myśl : "może się zaczęło". ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Wczoraj poza mną było pięć innych dziewczyn z badaniami końcowymi, (poród planują na parkowej) były dwie po porodach na wizyty kontrolne... nie zauważyłam, żeby któraś była niezadowolona, czy chora..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
co jeszcze? dla siebie trzeba mieć tylko rzeczy osobiste takie jak : kapcie, klapki, koszule, biustonosze do karmienia.. Podkłady, podpaski nie są potrzebne.. dla dzidziusia tylko fotelik by zabrać bobaska do domu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila,,, odnośnie Twojego wcześniejszego pytania to ja spakowałam trzy koszule do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :-) w koncu laski sie odezwaly :-) A wiec tak dzieki GOSCIU za wpis napewno nam pomoglas :-) moze cos jeszcze napiszesz?! mialas cc czy naturalnie rodzilas ?! po jakim czasie wyszlas ? Mon27 to pewnie mam wizyte po tobie :-) a wiec moja propozycja jest taka moze sie spotkamy po wizycie i mam nadzieje ze ciezaroweczka tez bedzie mogla ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
tak tak fotelik mi potrzebny bedzie ale juz mam wiec problem. z glowy ja jeszcze wzielam z pierwszym synem taki cieplejszy kocyk zeby przykryc choc oni daja tez kocyk ale sie nie przydal bo bylo bardzo cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja mam dwie koszulki i wiecej nie dokupuje bo jak dla mnie wystarczylo :-) pierwszy dzien lezalam w koszulce szpitalnej a potem na drugi dzien moja i na trzeci dzien tez moja koszulka wiec mi wystarczylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka a jakie pytania zadawalas? a co z tym gronkowcem pytalas ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila... pytania głównie o poród, przebieg, kiedy się udać do kliniki, od kiedy mogę tam rodzić, co zabrać,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
dziewczyny w poradni było kilka kobiet po porodach i wszystkie były uśmiechnięte, zadowolone. To jakos pozytywnie nastawia, bo gdyby coś było nie tak to nikt z uśmiechem nie przychodziłby na wizyty kontrolne. Poza mną tego dnia a właściwie do południa było 5 innych osób na badania końcowe z deklaracją porodu. Więc nie ma co brać do głowy wpisów z "maja" Syn nie daje mi dziś spać. Idę poczytam coś lekkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
co do spotkania to jeszcze dam znać. Lila.. jednak wizyta przyspieszona? a jak Ty się w ogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam:-) Ja czuje sie ok :-) wazne ze nic sie nie dzieje :-) a wizyte przyspieszylam bo jak zaczne rodzic to wole miec juz badania :-) a rocil ci usg ? ile maly wazy? a te badanie na paciorkowca to trzeba dzwonic po wynik? a jak zaczniesz rodzic to masz dzwonic do niego czy jechac do kliniki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc dziewczeta:) jak tam minal weekend? ja bylam troche w szkole to szybko minal. Lila to co widzimy się w srode?Ja jutro jade do mamusi do srody bo mi maz wyjezdza to nie chce siedziec sama. Milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze mon27 ja na dzien dzisiejszy jestem za spotkaniem dobrze zeby jeszcze ciezaroweczka mogla :-) a u mamy bedziesz miala net czy nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
robił usg,, komplet badań. Wyniki z posiewu dzwonić i pytać , jeśli wszystko ok to nie trzeba odbierać, jeśli jest bakteria to w środę po receptę,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Gdzies tam na pewno uda mi sie zajrzec na neta. Ciezaroweczka to co dasz rade we srode? Kurde czemu za oknem jest biało ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×