Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
ide i ja rozwiesze pranie :) slonko nie swieci to nie widac ze u mnie okna brudne :P to milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
laktator to jednak dobra sprawa, chociażby żeby wiedziec ile pokarmu jest i żeby wiedzieć czy płacze z głodu czy jakiś inny powód :). tylko wybór i opinii jest za dużo... można wypożyczyć w szkole rodzenia, ale to takie osobiste się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
miłego dnia kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam a gdzie sie kolezaniki podziewaja ?! jak mina weekend ?! u mnie moze byc ale w sobote dalam z siostra po robocie i w niedziele caly czas odpoczywalam jakos tak zle sie czulam brzuch mnie bolal plecy i maly tak uciskal w dol i chyba twardnial mi brzuch aj.... dzis juz slonce swieci z samego rana jak fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc Lila, zmobilizowalas mnie do umycia okien:) zostalo mi tylko jedno bo tak myje z przerwami. Niestety nie mam siostry :) a weekend jakos zlecial, przy niedzieli odwiedzalismy rodzinke poki jeszcze maly nie ustawia nam dni pod siebie. Dzis pogoda rzeczywiscie cudna, jak skoncze to wybiore sie na jakis spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiecie co zdolowalam sie bo na stronce znowu pojawily sie wpisy na temat parkowej !!! JEJ NIE WIEM CO ROBic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
CZESC dziewczyny... ja też jestem skołowana tymi wpisami, tyle mieszanych uczuć... niby jakieś wątpliwości, a z drugiej strony nawet nie wiem gdzie indziej mogłabym rodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. dr Sobolewski zaprzeczył zachorowaniom na gronkowca? ja zaczynam mieć poważne wątpliwości.............. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Nie zaprzeczyl w sumie ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Powiedzial doslownie ze wszedzie moze byc dzis tu jutro tam piwec po to robia przed samym porodem posiew na paciorkowca czy jakos tak zeby zobaczyc czy sie ma czy nie jak kobieta ma to daja antybiotyk przed porodem po to zeby jak dziecko sie urodzi zeby sie nie zarazilo ale tego nie da sie wyleczyc tylko przeleczyc jakos tak ale ty sie spytaj sama jego zobaczysz co powie a i mozesz sie zapytac czy od nowego roku byly jakies zachorowania czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. powiem Ci szczerze ze po tych ostatnich wpisach strasznie się zmartwiłam. Już prawie finisz i tak naprawdę się wystraszyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Rety.. i co myslicie ?? No wlasnie jak nie parkowa to gdzie? Znam osobe z gronkowcem po warszawskiej, po usk ... o parkowej wiem tylko z forum. Tak naparawde nigdzie nikt nam nie da gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
fajnie ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A mon27 moze opisz co te twoje znajome po gronkowcu mowily jakie objawy i co dalej bo tam na stronce tak brutalnie to jest opisane ze szok ja zaczelam czytac na necie ale nic tam takiego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wiecie laski mozna jeszcze na zamenhoffa rodzic ale ciekawe czy przyjma na 3 tyg przed porodem i jak zadna z nas nie chodzila to nawet lekarza zadnego nie zna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
chyba już za późno na zamenhoffa a nawet jesli to nikogo nie znamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja chcem tam rodzic na parkowej bo juz raz rodzilam wiec wiem co i jak ale jak zaraza to co szpital czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
mon27 a Ty kiedy teraz masz na parkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mam taki metlik!!!!!!!!!!!!!!aj.............. A ty juz ciezaroweczka sie umowilas na parkowa ???? masz pytania do doktora ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111.. najgorzej będzie jak faktycznie coś złapiemy to wtedy ciężko będzie się pogodzić, że tyle było przestróg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
to wlasnie o to chodzi ..... i zalezy jak to przejdzieemy ta chorobe oby jej wogole nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 jak sie szybko pojawila tak i szybko zniknela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
załamana jestem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111... a byłam już taka pewna swojej decyzji.. mon27.. faktycznie szybko zniknęłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezaroweczka to kiedy idziesz dokladnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A masz jakies pytania do niego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ty juz robisz te badania tak ??? to zadzwon i sie zapytaj ile beda kosztowac bo ja mysle ze trzeba bedzie z 400 zl wydac tam chyba jest 5 badan masz karteczke czy nie z tymi badaniami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
najwiecej to chyba o tego gronkowca, ale podejrzewam, że skoro Tobie nic konkretnego nie powiedział, to mnie pewnie też potraktuje zdawkowo... ale zapytam czy to prawda i czy ten posiew to jest na gronkowca czy na paciorkowce,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
tak, ja juz badania mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×