Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Nie wiem sama, wskazan chyba zadnych nie było. Zrobil ktg i posiew pobral. A dzis cos znajoma mowila, ze jej ciotka miala miec jakis zabieg na parkowej w zeszlym tygodniu ale odwolali jej bo gronkowiec. Ciekawe ile w tym prawdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
o jej mon27 to nie dobrze ... wez sie moze dopytaj co i jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
o jej mon27 to nie dobrze ... wez sie moze dopytaj co i jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No próbowalam, ale ona miala jakies slabe informacje, mowila ze sie dokladnie nie zna, i nie wie czy chodzi tylko o jakas jedna sale zabiegowa czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
tego gronkowca mozna tak naprawde zlapac wszedzie, albo miec juz przed porodem. Jakos tez nie chce mi sie wierzyc ze odeslali ja gdzies i powiedzieli ze u nich nie wykonaja zabiegu bo gronkowiec... Nawet jesli rzeczywiscie bylaby to przyczyna to mysle ze jakos raczej staraliby sie ja obejsc... a ktos cos dopowiedzial :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ide dzis spac wczesnie bo mialam nieprzespana nocke... wlacze moze jakis film na zasniecie, moze cos polecacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
takie wieści w takim czasie to przerażające, ale nie dajmy się ponieść emocjom,, nie wiadomo czy to w ogóle prawda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka a ty kiedy masz na wizyte chyba po mnie tak ?? okolo 15 tego??? a ty Mon27 kiedy na Parkowa?? ja mam gdzies okolo 7 ale chyba pojde wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ja wczoraj dziewczyny poskladalam ubrania dla malego :-) w komode bo juz sie zwolnila a jutro moze inne rzeczy zaczne ukladac :-) aj juz by mogl byc ten moj maly :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA 86
Tak lila111,, mam wizytę po Tobie 15,, Tak się zastanawiam czy tel udzielają jakichkolwiek informacji na temat rzekomego gronkowca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam mamuski :) jak u was dzionek ??? ja dzis odpoczywam bo jakos brzuch sie spina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej:) ja dzis jednak mam wolne bo bratanek sie rozchorowal to nie chca mnie narazac na wirusy. Przeczytalam dzis cos bardzo fajnego :) http://haloziemia.pl/list-do-corki/ Musze pokazac dla meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
u nas mebelki sa ale narazie nie mam co tam wkladac za bardzo ;p mam tylko 1 ubranko hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Musimy tu chyba na konkretne godziny sie umawiac bo jak jedna jest to drugiej nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczynki :) lila111.. odpoczywasz? jak brzucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
odpoczywam odpoczywam :-) juz boki bola od lezenia :-) a co u was ?? jak dzis dzien mina ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
u mnie dzień "konia",,, dzień cały na mieście,, zmarzłam trochę.. a teraz zachcianka na jakieś gorące kakao przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111... pewnie wczoraj dałaś po robocie z układaniem ubranek? :) Mon27 .. zaraz komoda i szafa zapełnią się ubrankami jak ciocie, babcie w odwiedziny będą przychodzić :) My jeszcze nie rozłożyliśmy ani kołyski ani komody, ale to już chyba też czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
mój synek tak się dziś w dole rusza, aż momentami to strasznie nieprzyjemne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja to juz bym rozlozyla wszystko ale jeszcze bedzie sie kurzyc niepotrzebnie mysle ze po 20 marca juz to zrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ja to się boję, że będzie śmierdzieć jakimiś klejami czy czymś takim,, wiadomo jak to poskładane fabrycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas porozstawiane,lubie sobie tam posiedziec :)) dzis dokupilismy dywanik. A w pon moze skocze na spioszki i juz reszte to po porodzie w miare potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja wam powiem ze jak czekalam na pierwszego syna to mialam termin na 24 marzec a juz po swietach bn mialam caly pokoj gotowy razem z wozkiem nosidelkiem kolyska meblami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
dzień dobry :) więc ja też pospieszę męża by już rozstawić.. termin porodu jest terminem ruchomym, dwa w jedną , dwa tyg w drugą.. a dziś już drogie mamy 1 MARZEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka ja to juz czekalam na ten dzien czyli 1 marzec :-) jestem tak szczesliwa :-) mozliwe ze za miesiac juz dzidzia bedzie z nami :-)juz tylko 30 dni do narodzin :-) Mon27 dowidz sie co z tym gronkowcem?! bo mam juz obawy !!!! ja pod koniec tyg ide na wizyte musze tylko pomyslec o co zapytac doktora :-) moze macie jakies pytania to ja sie jego zaptyam :-) a potem wy i zobaczymy czy to samo powie :-):-):-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111.. zapytaj czy można nagrać ostatnie usg na jakiś nośnik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111... pozwolę sobie jeszcze pomyśleć i jak coś dopiszę.. mam wizytę jakoś za dwa tyg to faktycznie mozna zweryfikować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ok ciezaroweczka :-) dawaj dalej co masz na jezyku :-):-):-) jakie zapytania :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Musze wam powiedziec ze moj maly w brzuszku ma juz malo miejsca co od paru dni czuje go w zebrach !!! tak mnie czasmi walnie ze az za nok sie lapie ale to doslownie w zebra wali :-):-) lobuz jeden :-) Moja kolezanka co urodzila 4 dni temu wyslala zdjecia malego a taki fajny :-) ale podobny jak dwie krople wody do tego starszego :-) ja jej mowilam ze mam takie przeczucie ze ten maly w brzuszku bedzie podobny do tego starszego :-) i mysle ze moj Tymek bedzie podobny do starszego brata :-) smieje ze do meza ze jak jeszcze bedzie tyle samo wazyl i mierzyl i bedzie mial podobna buzie do brata to przy porodzie bede miala deja vu :-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×