Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111... faktycznie mozesz miec deja vu,, ale skoro nie ma traumatycznych wspomnień to może być nawet miłe uczucie.. :) Dałaś mi dzisiaj do myślenia.. tak się uśmiecham cały dzień do siebie i zastanawiam się jak wygląda Nasz synek... Ty masz obraz w świadomości bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111... a gdzie rodziła Twoja koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
kolezanka w wawie bo maly ma cos z serduszkiem :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
faktycznie, wspominałaś o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam mamusie :-) Jak minela niedziela ??! my z mezem bylismy u mojej mamy na obiadku a potem na lodach tak fajnie z rodzina spedzac czas :-) A dzis za okniem juz tak jasno super :-) ze juz nie moge spac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc lila, ranny ptaszku :) Niedziela jak dla mnie minęła zbyt szybko. Cały dzień w "gościach". Fizycznie niemożliwym już jest siedzenie pół dnia,, Pogoda iście wiosenna dzisiaj,aż na spacer chciało się iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam :-) Umowilam sie do lekarza na piatek na 14.30 wiec potem moge sie spotkac zwami ?! co wy na to ?! :-) dajcie znac :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc Mamy :). lila111... jestem za :). Mon.. gdzie znikłaś? :) Dziewczyny jak wasze samopoczucie? Jak dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Dzień dobry. MIŁEGO DNIA MAMY :) P.S. lila111.. lista pytań do dr. przygotowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc babeczki :) Na pt tez jestem za, tylko gdzie? Nie pojawialam sie bo w weekend bylam w szkole cale dnie, a potem jezdzilam do mamy, a tam nie ma neta. Juz nie wytrzymam tego nic nierobienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ogladalam swietny dokument, wpiszcie na youtube "7 kobiet ciaza". Bardzo mi sie spodobal. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mon27 tez to ogladalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam dziewczyny :-) co tam u was?? macie jakies pytanka do lekarza ??! bo jutro ide jak wiecie:-) Powiem wam ze nie wiem czy uda mi sie jutro z wami spotkac bo jakos dziwnie sie czuje jak bym miala zaraz urodzic !!! jej... zobaczymy co jurto lekarz powie bo nie wiem czy mi czop nie odejdzie przedwczesnie !! Ale jak by bylo wszstko ok to proponuje jurto w alfie tak jak ostatnim razem przy skalce wspinaczkowej o 15.00 d jcie znac co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, tak czytam troszke i patrze ze zamierzacie rodzic na parkowej... nie dowiadywalyscie sie jak jest tam z ktg? trzeba placic czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
gosciu z tego co wiem to jak chodzisz do nich na wizyty to ktg za darmo chyba ze cos sie zmienilo ale to i tak chyba robia po 38 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja gosc, wiem ze po 38 jestem teraz w 34 tyg chodze do Tomaszewskiego i takie male rozeznanie robie, w ogole pierwsze dziecko rodzilam w usk i bylo straszni,e teraz wole prywatnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
no to fajnie :-) a jestes zadowolona z kliniki? to chodzisz do mlodego czy do starego?! bo to wlasciciele jak dobrze kojaze?! a wiesz moze cos na temat gronkowca?! pytalas sie moze ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Teraz ciężarówka gdzies zginela :) Ja powinnam być, najwyżej jak spotkanie nie wypali pokręce się po sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży i czynników ryzyka które mogą predysponować do wystąpienia nadciśnienia w ciąży i połogu. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
halllo cos widze nasze spotkanie nie do konca ustawione to nie wiem czy sie wybierac bo mam spory kawalek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam Jak tam mon27 bylas ?! ja juz nie dotarlam bo bylo tak mi ciezko ze chcialam byc juz w domu a musialam koniecznie zwolnienie zawiesc ale nie wiem czy bylyscie czy nie ?! bo cos ciezaroweczka sie nie odzywa !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny.. ja poza zasięgiem do teraz.. Już mi Was brakowało, chciało się poczytać co u Was.. lila... jak wizyta u lekarza?wszystko w porzadku? jak się teraz czujesz? Mon27.. co u Ciebie? jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam A wiec tak bylam i troszke mnie uspokoil ze jest ok ze szyjka wysoko i glowka ale jakis lek mam bo maly tak skacze w brzuchu ze sama nie wiem czy to on gdzies tam uciska czy to jakies skurcze !!! jej!!!! Co do nagrania to on tego nie robi bo mu chodzi o to zeby sprawdzic czy z dzieckiem ok a nie nagrywac filmy :-) co do gronkowca to powiedzial ze moze byc wszedzie teraz tu a jurto w szpitalu ale narazie nie ma u nich zachorowac teraz mam 21 na wizyte i bede robic wszystkie badania i pewnie sie umowimy na cc po 21 chyba ze bedzie sie cos dzialo to dzwonic :-) A ktg powiedzial ze nie trzeba robic jak nie ma potrzeby A ja ciezaroweczka myslam ze cos sie stalo ?!!! a... wizyta podrozala 100 zl i usg 100 zl a reszta nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No i ja zrezygnowalam z wyjazdu do alfy. Za to skoczyłam na zakupy do hurtowni dzieciecej i zakupilam pare spioszkow :) Wy kupujecie te najmniejsze rozmiary? ja slyszalam, ze czesto 56 okazuja sie za male :p Lila a co to za lek? Kurde ja ostatnio za wizyte placilam 70. i to wlasciwie weszlam i wyszlam ( no tetno sprawdzil).A na nastepna dal mi karteczke z lista badan do zrobienia, to az sie boje ile zaplace. A ty go tak bezposrednio zapytalas o gronkowca, ze slyszlalas ze jest czy jak? Aha kobietki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :) Moj maz rano pojechal do pracy a ja wstaje i szukam kwiatkow ale nic, pusto :p hehe. Dzis mam jeszcze ostatni wyklad w szkole rodzenia z pologu i 1 miesiaca zycia. Troszke rozrywki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Cięzarówka już myslalam ze sie u Ciebie zaczelo :) Ja czuje się dobrze, ciesze sie ze juz 9 miesiac, Ciąża mi (odpukac) minela (mija) bez zadnych dolegliwosci, marze tylko zeby sie tak dobrze skonczylo.. ostatnio nawet troche odbiegalam od wizji porodu na parkowej, ale jakos maz raczej nie odpuszcza wiec nic sie pewnie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Szkoda ze Was nie ma, nie mam z kim wypic kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja jestem:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
chodzilo mi o lek ( obawa przed czyms ) pisalam bez polskich znakow :-) co do gronkowca to tak spytalam sie wprost :-) a co tam :-) I ja wam zycze wszystkiego naj.. . kobietki a za rok nasi synkowie nam beda skladac z tatusiami hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja dzis rano wstalam juz bylam w kosciele bo maz zamowil msze za szczesliwe rozwiazanie :-):-) a ja wczoraj w biedronce kupilam tulipany dla siebie i gozdziki :-) oczywiscie od meza :-) ja to wole sama cos sobie kupic a on potem kaske odda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
lek :) nie wiem czy zakupowac duzo ubranek. Ile macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×