Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
A co do wsadzania wszystkiego do buzi to u nas tak samo a jak juz zabawka nie wchodzi badz grzechotka to tragedia !!! wielki placz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
u nas odpukać ze spaniem nocnym nie ma problemu ( w dzien bywa roznie.) o tak, lila, jak zabawka do buzi nie wejdzie to jest płacz, ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
dziewczyny, nam wybijaja dzisiaj 4 m-ce.. Kiedy to minęło? lila jak tam już podałaś synkowi coś "nowego" do sprobowania? U nas za tydz kolejne szczepienie mam nadzieję, że lekarz podpowie jak dalej postępować. Mam z tym dylemat. Zdania rodzice są podzielone. jedni podają a to kleik a to jakas kaszke ryzową, a to jabłuszko , inni kategorycznie nie... W te upały u nas z apetytem troszke na bakier, a moze to przez zabkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My swojemu dajemy czasem polizac rozne rzeczy, takie miny robi smieszne :p co do jedzenia to rzeczywiscie zdania są podzielone. Mi samej tez roznie sie mysli, moze poczekam do 5 miesiaca, sama nie wiem. A ze spaniem, maly przespal z tydzien temu dwie cale noce ale byly to tylko jakies anomalie, jak zje ok. 23 to potem jeszcze raz sie budzi kolo 2-3 i potem ok. 6. wiec rewelacji nie ma. Probowalam raz mu nie dac o tej 2, i to poprzytulalam, to smoczek,niby zasnal ale na jakies 30 min. i znowu. wiec sobie tylko noc skrocilam :p a maly co mial zjesc to i tak zjadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Oj dziewczyny to u was spanie super naprawde u nas od 3 dni masakra wstaje co godzine a dzis to pierwsza taka zla noc od urodzenia wstawal co godzine a od 4 co 20 min !!! masakra !! Ja juz dalam troszke jabluszka dla malego moze z lyzeczke nie wiecej na poczatku strzelal miny a potem wsuwal :-) i pare razy dalam tak jak Mon27 polizac cos. A na poczatku miesiaca planuje dac marchewke a teraz w te upaly daje na zmiane koperek z soczkiem jablkowym gerberkiem pije ze smakiem :-) Szczepienie u nas w srode juz szczepionki kupione i leza w lodowce u nas drugie szczepienie a u was juz chyba 3 tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
uuuaaa dziewczyny to tylko my zacofani jeszcze nic nie smakowaliśmy. lila, u nas w srode 3 szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka i co bedziecie szczepic czyms jeszcze ? pneumokoki meningokoki ?? czy nie ??? A powiedz jak chusta sprawdza sie? Tez chcialam kupic ale sie wacham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiecie co moj spal dzis tylko dwa razy o 11 do 12 i od 16 do 16.30 masakra !!! mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
lila, to moze w nocy bedzie spal jak suselek? :) chusta? poki co jest fajna zabawa. Nie płacze jak go wkładam i uczę się wiązać na różne sposoby.. lila, tez się wahałam, bo to nie mały wydatek. Zagłębiając się w temat okazuje sie, że chusta jest bezpieczna dla dziecka i z kilku dni obserwacji wynika, że to całkiem fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
lila, my tylko skojarzoną 6w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Noc poraz kolejny masakra !! Nawet maz zauwazyl ze sie mecze i pow zebym sprobowala sztuczne dac a ja odrazu nie nie !!! Rano wstalam przeanalizowalam wszywtko i zdecydowalam sie dac sztuczne zjadl 80ml ponosilam troszke i spal godzine wiec narazie w ciagu dnia dam cyce a wieczorem znowu sztuczne moze juz mam za malo pokarum ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej dziewczyny:) nie bylo nas dwa dni, jezdzilismy do babci. Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej, najprawdziwsza prawda :D Lila moze rzeczywiscie maluszek sie nie najada jak tak sie czesto budzi. U mnie pokarm jest, ale jakos nie mam juz uczucia pelnych piersi.. troche mnie to niepokoi, ze to juz moze koncowka. Pewnie moje "zmniejszanie produkcji" tez mialo na to wplyw. Ale sciagac dla samego sciagania to glupota by byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka a jak u Ciebie z karmieniem? modyfikowane? a powiedz w tej chuscie nie ciezko Ci nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a ile za nią zapłaciłas? tak patrze na allegro to ceny sie bardzo roznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
czesc. My również na wyjeździe. Przyjechała rodzinka z zachodu.. fajnie się spotkać. nIEDAWNO RODZICE Z nami jeździli a już my ze swoimi dziecmi..... Mon27.. ja zdecydowałam się na zakup chusty polskiej firmy LennyLamb. Chusta tkana bambusowa. Zależało mi by synowi było też wygodnie i żeby nie pocił się siedząc tam otulony. Póki co jestem bardzo zadowolona. Ulga dla kręgosłupa, bo noszac na raczkach takiego kluseczka to czasami już cęzko. w chuście tego ciężaru się tak nie odczuwa. Mon27 jeśli chcesz spróbowć jak to jest ,zapraszam to skorzystania z mojej.. Trochę się wahałam, bo to nie mały wydatek. Początkowo myślałam o chuście bawełnianej, one są sporo tańsze. Natomiast są tylko do 10-13 kg. uznałam, że bezsensu skoro miesiac temu przekroczyliśmy 7kg.... zależało mi też by chusta miala oryginalne opakowanie i atest(z tym na necie jest różnie) by była bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
zapłaciłam 240 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_86
karmię sztucznym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a jakiego uzywasz mleka? do mnie przemawia reklama bebilonu profutura, ale to pewnie czysty marketing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Jak tam po weekendzie? wypoczęte moje kolezanki? :) u mnie dzis w nocy nie było swiatła ale jakos obeszło się bez podgrzewania mleka, chociaz malutki musial wykazac sie nie mala cierpliwoscia. W dodatku byłam sama więc było wesoło. Nie wyobrażam sobie jak kiedyś dbano o dzieci, bez pampersiakow i tych wszystkich udogodnien :p teraz chwile swiatla nie bylo to czlowiek zdezorientowany w dzialaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila i jak tam ? więcej pospał jak dałas sztucznego mleczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe dziewczyny :) Jednak i sztuczne to poraszka nie spi lepiej :( A w wekkend bylismy w sobote u kolezanki na grilu i w niedziele tez bylismy na grilu wiec milego szybko :) Dzis maly spal super poszedl spac o 21.30 i wstal o 2 !!! sukces a potem o 5 i potem o 8 wiec jak dla mnie bomba :) ale pewnie to sie nie powtorzy szybko :( A sztuczne daje 100ml jedna butelke na noc zeby wiecej pokarmu sie nazbieralo w cycy na noc zobaczymy czy to wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Oj Mon27 ja tez nie wiem jak kiedys sobie radzili bez pradu bierzacej wody itd. u nas jak zabieraja prad to i razem wode wiec czasami pol dnia nie mam oczywiscie wczesniej jest ogloszenie ze nie bedzie. Kurcze Ciezaroweczka droga ta chusta jej.... JA to sie zastanawialam nad nosidlem biodrowym cos takiego ze zapina sie jak pasek od spodni i z boku na biodrze jest takie jakby siedzenie dla maluszka ze sadzasz dziecko tak w rozkroku jak u siebie na biodze tylko na siedzeniu fajna sprawa ale 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JAk chcecie zobaczyc to wpiszcie na allegro NOSIDŁO BIODROWE HIPSEAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc :) mleko? my na bebilonie ha.. Mon27 mnie ta reklama bardziej chyba denrwuje...i to przesłanie jak karmisz zwykłyem to jest zwykła mama a jak pronutra to power mama.. grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, moze synek tak na upały reaguje? albo ząbki? u Nas dzisiaj ciężki dzień. Marudzenie na 102, cieszę się że pojutrze na szczepienie, bo lekarz spojrzy fachowym okiem... to zawsze jakieś uspokojenie. Mon27 jak pępuszek synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Mon27 a jak twoje wlasy ?? bo u mnie masakra!!! normalnie po myciu i czesaniu mamich pelno !! jak zbiore to kulka wlosow !!! chyba jeszcze nigdy tak mi nie wypadaly !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej :) u nas z pepkiem juz ok, nie musimy jezdzic na wizyty kontrolne. Przy pierwszej wizycie dostalismy skierowanie na usg brzuszka - i termin to pazdziernik :p wiec teraz nam powiedziano zeby jeszcze po tym usg do nich zajsc. Lila wlasnie mialam pisac dzis o tych wlosach, wlasnie je mylam i jesli taki stan potrwa jeszcze pare dni to niewiem jak bede wygladac. Jestem przerazona, juz zostalo mi chyba tylko 8 tabletek z opakowania witaminek a poprawy nawet tyci nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka jak po szczepieniu ??? U nas szczepienie ok maly wazy 7 kg jak dla mnie malo ale jak na jego wiek to jest w sam raz:) Mon27 u mnie tez ich jest pelno !! ja juz nawet ich nie rozczesuje dokladnie tylko kucyk i juz bo jak raz zroczesywalam to caly grzebien byl we wlosach za kazdym razem !!! MASAKRA wydaje sie ze ich tyle nie wypadalo po pierwszej ciazy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc:) Po szczepieniu wszystko w porzadku, nawet dzisiaj nie poczuł syn ukłucia. Waga przekroczyła 8 kg i jak na Nasz wiek też ok :). Wszystko w porzadku. Pediatra obejrzał dzieciątko i okazuje się że zęby jeszcze nie idą to co się pojawiło to dopiero zapowiedź. Kolejne szczepienie i bilans jak synek skonczy 13 miesiecy. Lekarz się śmiał , że na kolejną wizytę przyjdzie już sam. Mon27 pytałam co z rozszerzaniem diety. Jeśli na sztucznym to powoli trzeba wprowadzać najpierw warzywa.. Po kilka lyzeczek pojedynczo i sprawdzać jak dziecko reaguje.. owoce później bo są słodkie i dziecko moze zaprotestować co do warzyw jeśli zasmakuje słodkich owoców.. do picia woda i ewentualnie domowe herbatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila a jesz jakies witaminy ? Mon27.. sa jakies przygotowania w zwiazku z powrotem do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×