Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
Ciezaroweczka super ze bioderka ok :) Ja zadzwonilam pare dni temu to mnie zj***la ze trzeba bylo wczesniej dzwonic jak lekarz mowil na poczatek wrzesnia to sobie pomyslalam ze niezle kolejki a ona do mnie mowi ze na 11 wrzesien wiec nie wiem o co jej chodzilo jak termin nie jest tak odlegly !? Chyba miala zly dzien ta babka wredna !!!! he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ale pogoda! siedzenie w domu od rana do nocy mnie przytłoczyło. Gdzie jest lato? lila, może się nie wyspała ta pani z rejestracji ;), albo wcisnęła Ciebie w jakąś lukę , którą trzymała na "specjalną okazję" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon słońca przede wszystkim na wyjazd :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
co tu tak cicho? Lila, żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Zyje zyje :) ihhii :) jakos wczoraj nie milam czasu na kompa :) A powiedz ciezaroweczka ile twoj maly zjada sloiczka juz calego czy nie ?? A cos nowego wprowadzalas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Halo :) czesc dziewczyny, dzis wrocilismy. Pogoda nam na szczescie dopisala. Smieszne takie wakacje z maluszkiem, tzn zwiedzanie. Troche zachodu bylo, bo to tu z wozkiem nie da sie wejsc to nawrotka zostawic wozek w aucie i z malym na rekach ( ze tez nie zakupilam tej chusty :p ) no i wozka po schodach tez sie nanosilismy nie malo. Ale ogolnie rewelacja. Akumulatory naladowane :D Maly byl grzeczniuki ale tez sie biedaczek z nami wymeczyl. Ale juz spi szczesliwy w swoim lozeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila moj zjada sloiczek caly. A powiedzcie jak to jest, ile razy w tyg powinien jesc obiadek z dodatkiem miesa? codziennie? Mamy za sobą indyka i krolika (sloiczkowe, sama jeszcze nie mialam okazji nic upichcic). A z deserkow to juz przerozne kombinacje kupuje jakie mi wpadna w rece. Jutro sprobuje dac cos z tej siateczki. Moze malutki juz zalapie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc. Lila, wybacz , że ja dopiero odpowiadam, ale pochłonięta byłam przygotowaniami zwiazanymi ze świętem syna. U nas też jest na obiad mały słoiczek. Mam problem taki, że mleko przestało Mu w ogóle smakować.. ja codziennie jeszcze mięsa nie podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ruszam powoli z tym glutenem.. dziewczyny , a jajko już podawałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A jajko nie po 6 miesiacu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
TO ciezaroweczka powiedz z glutenem jak ty bedziesz robic ? A jak impreza udala sie ?? Bardzo ladna pogode mieliscie :) ja 3 MAJA mialam duzo zimniej niz wy w ta niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Kurcze to moj maly sloiczek obiadku na trzy dni ma bo nie zjada :( deserek tez :( czasami na dwa dni bo teraz to mam ten sloiczek 40 % wiecej wiec jest wiekszy. A jak kupki ? u nas od jakiegos czasu nawet dwie dziennie jak je te obiadki a jakie smierdzace !!!!bleble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka i jak Święto? :) I ja zauwazylam, ze nasz ma jakis problem z piciem mleka ( te rozmrozone szczegolnie ) troche pojje potem za pol godz probuje mu dac reszte. Zeby bylo smieszniej to od paru dni znowu wstajemy dwa razy w nocy ( czyli je po 22, po 1, po 4, i potem ok 7). Zdaje sie to kaszka, to modyfikowane mleczko, to obiadek.. Teraz juz sciagam mleko 2-3 razy, wlasciwie to 2,5 :) bo rano na porcje wieczorem tez a w dzien na pol, zeby sobie ulzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My z jajkiem jeszcze nic nie probowalismy. A w ogole o jak sie podaje jajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A kupki to 1-2 razy dziennie :) juz nie musimy czekac po 3-4 dni. A my Lila na bioderka tez mamy 11 wrzesnia ;) myslalam ze nas umowia jakos szybciej ale widocznie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a na ktora masz? godzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
wiec od poczatku gluten podałam kilka razy w gotowych produktach. Święto syna to wspaniały czas dla Naszej rodzinki. To fakt pogoda dopisała, ale do końca nie było wiadomo jak to będzie.. wiec jeszzce w sobote szukalam czapki z zakrytymi uszami. Mon gdzie wypoczywaliście? lila Ty się nie przejmuj, że Twój synek je słoiczek na 3 razy, On może spożywa więcej posiłków w ciągu dnia niż nasze chłopaki? Mój synek je 5 razy w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
na temat jajka w sumie wiem tylko tyle, że na poczatek podaje się połowe ugotowanego na twardo zółtka do zupki, kaszki (zblendowane jajko). ale to chyba gdzieś za miesiąc nas czeka.. Lila Ty też tak podawałaś starszemu? w zupkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Zwiedzalismy Kazimierz Dolny, Sandomierz i ich okolice :) Tak Lila, Wasz ma chyba bardziej urozmaicona diete. Raz jak napisalas jego jadlospis to rzeczywiscie daleko nam do Ciebie :)) A jak Twoje nocki? Maluszek lepiej spi w nocy? dalej tylko raz dajesz modyfikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
jak dzień mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Fajnie Mon27, ze tak sobie spedziliscie dare dni :) zawsze to odskocznia od siedzienia w domu i robienia w kolo to samo :) A u nas jak nocki ?hyy takie same pobutka 3 do 5 razy :( A mleko w cycy chyba ubywa :( staram sie juz o 17-18 nie karmic cyca wiec daje wieczorem mleko badz kasze zeby cycy sie bardziej napelnily na noc. Czasami rano to juz sie denerwoje maly ze malo mleka leci i jest wtedy po spaniu :( MOn27 ponawiam pytanie na ktora masz na bioderka ?? ja na 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka u nas dzis dzien mina tak. Starszy mial isc do przedszkola i juz wstal zakatarzony !! masakra byl dwa dni w przedszkolu i juz z katarem ale dzis bylismy u alergologa, bo mielismy umowiona wizyte i pow. zeby jutro puscic do przedszkola ale moj maz sie upiera zeby zostal ! Sama nie wiem zobacze jak w nocy i jutro w dzien bedzie sie czul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, już wrzesień! synek do przedszkola. jejku , jak ten czas leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila umknelo mi pytanie :) my mamy na 9.50 :) Mielismy wczoraj malego goscia to tak fajnie gryzaczkiem sie zajmuje, moj jakos slabo sobie radzi - to samo co z ta siateczka, macha macha a do buzi to rączka. Ale ten gryzaczek to moze mógłby troche zastapic smoczka chyba.. Dzis od rana ciagle mu wkladam tego gryzaka hehe. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja Mon27 daje co 2 dzien ta siateczke i wtedy siedzi grzecznie i gryzie na rozne sposoby nawet raczke od tej siateczki gryzie. My to mamy problem z obiadkami nie chce jesc walcze o kazda lyzeczke zeby zjadl a on zaciska usta i nie ma jak wsadzic to juz starszego angazuje zeby go zabawial i jak sie smieje to wtedy wsadzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas ta siateczka póki co też się nie sprawdza, jak trafi do buzi to się krzywi aż się wygina. W końcu udało mi się przemycić owoce z kleikiem. Wtedy zajada się maluszek że hoho no i kleikiem nie pluje. U nas obiadki to chyba przysmak ale mleko wciskam, bo przestalo już chyba smakować i porcje dużo, dużo mniejsze jeśli pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila Wy już niedługo chyba na wakacje? ale Wam fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Jeszcze troszke 26 :) DZiewczyny a moze wy napiszecie jak u was wyglada dzien z jedzieniem co rano dajecie i ile wasze chlopaki spia w ciagu dnia i po ile :) a i o krorej ida spac na noc !??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas to wyglada mniej wiecej tak: 7-8 pobudka 90-120ml mleka 11 kaszka mleczno ryżowa, picie (woda, herbatka, badz sok) 14-15 obiad (standardowa porcja to mały słoiczek), picie (jak wyżej) 17owoc + kleik lub mleko ok godz 20 kąpiel (chociaz teraz jak zimno to kąpie co drugi dzień) i 200 ml mleka picie jest u nas na żądanie w upalne dni pił chętniej a teraz w ciągu dnia wypija 120-150ml nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×