Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avatar2014

Pomysł Na Dochodowy Biznes w Domu

Polecane posty

Gość Avatar2014

Podejrzewam że moja historia może być podobna do Twojej………………………… Gdy zaczynałem moją karierę w E-Biznesie, to pracowałem jeszcze jako pomocnik drukarza w lokalnej drukarni na 3 zmiany za marne grosze i zastanawiałem się nad tym, jak mogę poprawić swoją kondycję finansową. Nie będę opowiadać Ci teraz bajek w stylu, że zbankrutowałem, miałem ogromne długi czy, że z trudem wiązałem koniec z końcem… bo tak nie było. Faktem jednak jest, że pracowałem na 3 zmiany, byłem zmęczony, wkurzony i zarabiałem grosze. Przerażał mnie fakt takiego życia, więc zacząłem szukać innych rozwiązań… Pewnego dnia w moje ręce wpadła książka Roberta Kyiosaki pt. „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, która całkowicie zmieniła mój sposób myślenia oraz całe moje przyszłe życie. Dzięki temu zacząłem szukać innej drogi, czegoś poza etatem, co może zagwarantować mi stabilny i pasywny dochód. Przyznam, że nie było łatwo, ale stopniowo i małymi krokami zacząłem odkrywać świat Internetu… Okazało się, że mogę pracować gdzie tylko chce: w domu na kanapie, na plaży, a nawet w samochodzie… wszędzie tam, gdzie miałem dostęp do laptopa i łącza internetowego. Co prawda, nie wiedziałem jeszcze jak się za to wszystko zabrać i minęło jeszcze sporo czasu zanim złamałem kod i zacząłem czerpać zyski, ale i tak zapowiadało się to fantastycznie. No i się zaczęło. ”Poznaj SPECJALNY SYSTEM do budowy 3 niezależnych źródeł dochodu i zarabiaj kilka średnich krajowych prosto z domu…”- WIEDZĘ PRZEKAZUJĘ CI CAŁKOWICIE ZA DARMO, NIC NIE TRACISZ. Oto co zawiera i jakie problemy rozwiązuje mój system: Otrzymasz porcję wskazówek na temat najlepszych metod i strategii stosowanych w e-biznesie. Dostaniesz do ręki specjalny i bardzo prosty w użyciu system marketingowy, który zawiera już wszystko to, co jest Ci potrzebne, aby odnieść sukces w e-Biznesie. Dostajesz własną stronę, która działa na tzw. autopilocie! Samodzielnie będzie zbierać dla Ciebie adresy email i 24h na dobę będzie nawiązywać relację z Twoimi subskrybentami. Dodatkowo otrzymasz specjalnie przygotowany Newsletter, do którego podłączona będzie Twoja oferta, dzięki temu w dość krótkim czasie możesz zacząć generować zyski. Profesjonalna Kampania Follow-Up – nigdy nie będziesz musiał pisać ani jednego słowa, ponieważ otrzymasz wszystko na tacy. W skład kampanii wchodzi tekst pisany + filmy video + 4 dniowa promocja. Będziesz mieć materiałów przynajmniej na kilka miesięcy (stopniowo będą dodawane nowe –> docelowo ma być materiałów na cały rok). Przejdziesz gruntowne szkolenie marketingowe – dowiesz się jak skutecznie promować biznes i zdobywać nowych partnerów; otrzymasz gotowy mailing, który będziesz mógł wykorzystać do swoich kampanii; poznasz największe sekrety skutecznego email marketingu; dowiesz się jak skutecznie blogować oraz wiele więcej – wszystko w jednym! Cały sekret zarabiania w sieci przedstawię ci za darmo, bez żadnych opłat. Uważam że taka oferta jest ciekawa, bo nic nie płacisz a dużo możesz zyskac. Inwestujesz tylko i wyłącznie swój czas. Zachęcam do kontaktu na skype: mateusz.ostrowski91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to nie jest kolejna piramida finansowa w stylu MLM? Lepiej skryj się z tym gównem. Naciągacze, zabierajcie się stąd z tymi swoimi biznesikami a la Ferdek Kiepski. To jest forum dla ludzi, którzy uczciwie pracują a nie naciągają i manipulują innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derko216
A co polecicie e-sklep z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×