Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
To prawda, ze kobieca pochwa jest obrzydliwa. pelna sluzow i innych plynow. A jak kobieta nie podmywa sie codziennie, to makabra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_21212121
ja lubie lewatywy zawsze miałam problem z zaparciami wyskoczyły mi hemoroidy teraz robie lewatywe raz w tygodniu i to wystarczy jeżeli chodzi o wypróżnianie, nie mówąc że czuje sie czysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jednak srasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tych biednych poloznych, ktore musza zmieniac pampersy dziadkom:o ja po czyms takim chyba przez 2 tygodnie bylabym na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo jeszcze te z****** hemoroidy od srania, usiedziec nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigy
brokeninside, idz spac dziecko a nie o c****h smierdzacych jak kutry rybackie tu wypisujesz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielegniarka musi byc po studiach a sprzata gowna smierdzace i rozne tam swinstwa a ten no proktolog muis w tylku grzebac, no i jeszcze pielegniarka musi wkladac do tylka rurke jak robi lewatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to brokeniside

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie chcialabym byc ginekologiem, ktory brudnej babie Musi tam zagladac. I wyobrazcie sobie jeszcze tych co badaja kal :o Ale podmywac dziadka ktory Dostal rozwolenienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje pielegniarkom, ktore pracuja ze starymi ludzmi, tam ponoc jest okropny smrod, ale też wiem ze ciezka praca psychiczna, bo czesto ci ludzie sa porzuceni przez rodziny i nie maja nikogo oprocz tych pielegniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22:32, sama esencja syfu hahahaah az sie poplakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona uwaza, ze jestesmy brokeninside-zepsuci wewnetrzeni:( Bo ona pachnie rozami nawet jak idzie do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaah to najlepszy temat na forum, przynajmniej odpreza i sie posmiac mozna do lez, przynamniedu fajni ludzie tu sa i zadnych trolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaahnikt nie pachnie rozami, zadna babeczka nie pachnie rozami, chyba ze uzyje perfum, ja zazdroszcze perfumom ze tak pieknie pachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie najbardziej smiesza ludzie, ktorzy np brzydza sie sprzatac kupe po swoim psie a sami sa obrzydliwsi :D I też ostatnio jadac samochodem stoje na czerwonym,a obok mnie w aucie facet siedzi i grzebie se w nosie i wsadza to do buzi no po prostu MASAKRA hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie piernie jak cuchnie, podkoldernik jaki jadowity, kazdy inne ma pierniecia, moejmu facetowi smierdza gazem ohydnym fuuuuj a mi ..... gorzej hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tematu - dziękuję, umiliłeś mi wieczór tym watkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja weszlam w gowno i to ludzkie i przynioslam na bucie do domu mojego, te gowno sie paletalo potem po calym domu, kot tarzal sie w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha makijaz mi sie rozmazal ale dajecie czadu hahaah, dzieki autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie ja ostatnio mialam taka sytuacje w pociagu. Pociag niemiecki bez przedzialow tylko siedzenia ulozone w 2 rzedy. Przede mna siedzial facet niczego sobie typ dandysa, w garniturze i z laptopem W pewnym momencie patrze w szybe po mojej stronie i widze jego ruchy: Najpierw podlubal sobie w nosie, potem zaczal wyduszac w szybie pryszcze, a nastepnie dotykal swoich zebow :o Wykonal Jakis 5 rund - nos, zeby, pryszcze Wreszcie wysiadl Przysiegam, ze tak Bylo. Do szisiaj czuje niesmak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholernie piękna świnia
odkochałam się jak wyobraziłam sobie mojego ukochanego jako chodzący zbiornik fekaliów i płynów wszelakich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka zadbana, piekna, ale pali i tak jej wali z buzi, ze masakra, czestuje ja gumami zawsze, ale ona NIE CHCE, nie zwroce jej uwagi bo to tylko kolezanka z pracy i jeszcze sie obrazi, no ale tak wali od niej jak wroci z faja, ze rzygac sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie dalej ;-) Wkoncu wszystko co ludzkie nie jest nam obce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry sposob na odkochanie, wyobrazic sobie jak facet sra na kiblu i wychodzi mu fekalek hahahaahah, taki dlugi glut smierdzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu smierdzi z geby gnojowka, ma popsuty zab a jak zuje gume to bardziej mu smierdzi jak ten syf z zeba wyplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jak pierdzi w stylowej lazience. Przeciez to wogole nie pasuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usiadlam w tramwaju na szczochy bezdomnego, podobno przede mna tam sie zeszczal, nikt nie chcial tam siedziec i zorientowalam sie jak juz usiadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srac kazdy musi i raczej od nikogo gownem na kilomter nie czuc, najgorsi sa smierdziele co im wali spod pachy albo z buzi to juz jest istny horror, ale najgorsze sa choroby bo ludzie naprawdę dbaja o siebie, a tu np wielki lupiez na łbie albo pryszcze i to swiadczy o tym, ze czlowiek jest okropny! bo moze sie myc ale zachoruje i wyglada obrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kolega narzygal na weselu na glowe wytwornemu gosciowi z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczochy to poprostu szczochy:o A Status spoleczny nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×