Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
spod pachy gdy babki przymierzaja w przymierzalniach ciuchy, szok, ten smrod dlugo utrzymnuje sie jadowity , trudno wywietrzyc, ja sprzedawca, potem ktos pomysli ze to ja tak capie ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet mi dziś powiedział, że wczoraj na imprezie wysrał się za świerkiem i podtarł trawą d**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijany gosc narzygal mi na nowy wypoczynek z takiego materialu jak aksamit, do dzis czuje rzygi i nie moge pozbyc sie tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem czlowiek idzie z rodzina na spacer do lasu I wdepnie w takie smierdzace glowno I w domu musi takie buty czyscic w wannei :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszlam na miasto w makijazu ubrana ladnie gadam na ulicy z znajomymi a potem wchodze do sklepu patzre w lustro a tu z nosa wystaje mi paskudny gil, ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah podetarl trawa hahahaah ale dobre, potem pies sie wytarza w tym gowienku i zaniesie komus do domku hahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na srodku miasta ubrana w biale spodnie latem ide i nagle ktos mi mowi ze cos mi sie stalo, krew mialam juz do kolan, w poblizu zadnego sklepu z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeehh gile z nosa nie sa jeszcze takie zle. Ktos moze pomyslec, ze to stylizacja :p Ale ja kiedys dostalam okres jak mialam ubrane biale spodnie i musialam wyglaszac Referat w auli :( To dopiero traumatyczne przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres to ohydne paskudztwo w zyciu kobiety, mij maz mimo ze sie kryje z tym znalazl moja podpaske zapaskudzona nasrodku lazienki, nie ruszyl jej nic nie powiedzial a jak weszlam do lazienki wstyd mi bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja kolezanka kiedys znalazla moje brudne majtki jak lezaly w wannie:o Do dzisiaj jest mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latem wdeplam w lesie w gowno, gdy szlam siusiu a potem nie mialam w co to wytrzec a jechalismy daleko, cala droge czulam ludzkie fekalia w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znlazlam majtki mojej bratowej w lazience na ktorych byla wielka biala plama, wygladalo jakby smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kiedys pracowalam we wloskiej pizzeri, gdzie glowny kucharz nigdy nie myl rak po wyjsciu z toalety. A potem przygotowywal salatki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w mieszkaniu byla kiedys awaria kibla i moj facet musial sie wysrać w kontenerze, to znaczy w takim ,,domku" co są tam śmietniki ustawione, powiedzial ze pojdzie wieczorem sie wysrac, świecił sobie latarką a ja pilnowałam czy nikt nie idzie, nasrał na jakąś tekturę, na drugi dzień zabierali śmieci i już tego kloca nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majtki bratowej nie wywolalo we mnie jakiegos obrzydzenia, tylko wkuzrylo mnie to ze zdradza meza bo to byla sperma, przyszla z randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha kloca nie bylo haahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom, kloc zniknął jak kamfora :D w ogóle mój facet ma takie zawsze problemy ze sraniem, ja tak samo :D historia o podcieraniu trwa też była moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja sie boje jesc w restauracjach bo zaaz mysle co kucharz tam robi, ze grzebie w tylku albo w wacku i to przenosi na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak mam ze jak zrobie klocek to nie moge skonczyc z podcieraniem, cala rolka i nadal nic, taki mazisty klocek ze mnie szlag bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kucharz grzebiacy w wacku albo kucharka w swojej cipce bee:o Albo jak oboje mieli rozwolnienie i po podtarciu kal zostal na palcach. A rece mli gora 5 sekund w samej wodzie bez mydla :( Nigdy juz nie zjem w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaahah nasral w domku na smieci hahahaha i potem kloka nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo nawet nie myli tych rak po sraniu, potem nakladali ludziom jedzenie fuuuj, potem polykamy ten syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja raz zjadłam dwie chińskie zupki wieczorem a na drugi dzień jechałam po zakupy, i byłam w tesco i nagle zachciało mi sę kopy, było takie bul bul bul w brzuc****już myślałam, że nie wytrzymam, już nogami ciągałam po ty tesco, ale udało mi się znaleźć kibel, to był taki starego typu, tzn z półką w środku, miejscem na kupę, i tak tam nasrałam, ze kopa wystwała spoza kibla, jak zamknęłam deskę to była brudna od spodu, a jak próbowałam spuśćiś wodę (wielokrotnie) to tylko naruszone były podstawy kopy, nic więcej, chyba ważyła z 6 kg ta kopa współczuję sprzątaczce która musiała to sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy bylam w szpitalu i mialam lewatywe przed operacja to jak pobieglam do kibla wypuscic goweinko to zapaskludzilam caly kibel nawet sciany i drzwi wswzystko wkolo bylo zasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem pol szpitala gadalo ze ktos nasral i nie posprzatal po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiele razy zapaskudzilam kible publiczne , jak sikam leci po desce az na podloge, jak okres tez, wchodzi pod deske, a czasem jak mam rozwolnienie hahaah to az wchodzi miedzy kafelki i na sciany, potem uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałam urodziny to sie n******am z koleżanką i pojechałyśmy autobusem na imprezę, i ja wyglądałam już jak menel, tzn kuliłam się na siedzeniu bo tak mi sie rzygać chciało a jesczze siedziałam tyłem do kierunku jazdy, ludzie sie patrzyli, a jak wysiadłam to wyrzygałam sie za przystankiem w centrum miasta :D a potem wytarłam gębę, poszłam do klubu, w łązience przepłukałam usta i hajda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haahah kupa 6 kilo wazyla hahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarzygalam koledze auto w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mówie, jak ona wystawała z kibla? to to normalne jest? srałam i srałam. wysrać się nie mogłam. szkoda że zdjęcia nie zrobiłam. ale na pewno ze 6 kg ważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×