Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
ja też narzygałam koledze w samochodzie bo z tyłu akurat siedziałam koło drzwi, które się nie otwierały :/ pech. a całkiem dobrze się czułam, tylko jak usłyszałam, że w radiu lec***iosenka kazika i on tam śpiewał ,,jedna flaszka, druga flaszka" to już nie mogłam wytrzymać i był rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha szkoda ze zdjecia nie zrobilam hahahahah, no ja z checia bym obejrzala ta kupe hahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio pralam bielizne i w pewnym momencie wyciagnela biale gacie faceta, ktore byly lekko przybrudzone brazowa substancja :o Wywalilam je bo przeciez nie bede ich prala z moimi bluzkami :o Od tej pory czuje do meza obrzydzenie i chce sie rozwiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to, żeby się napawać tym widokiem, ale nikt mi nie wierzy, jak mowie, że nasrałam tak, że g***o wystawało z kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 kilowa kupa musi wygladac okazale, jak bylam mala wachalam kupe krowy i wogole nie pachniala a ludzka to daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierze ze twoja kupa wystawala z kibla, ja raz pamietam moja duza kupe ae byla rzadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam czasami takie kupy jak mam zatwardzenie.Kiedys nawet zapchal mi sie kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedyś moja koleżanka miała atak kopy, jechałyśmy do marketu a ona nagle mówi, że już nie wytrzyma i będzie srać, miałyśmy ze 3 przystanku do stancji, i ona powiedziała, że nie da rady czekać na autobus i zaczęła biec, ja za nią turlając się ze śmiechu, aż w końcu wleciała do mieszkania, tak otwierała drzwi, że aż zostawiła klucz w drzwiach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys posikalam sie bo nie moglam wytrzymac, na klatce w bloku, ludzie szli i widzieli jak biegne i mi leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rzygałam na imprezie a potem całowałam się i to ostro z kumplem mojego faceta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to ze moj sasiad za kazdym razem pierdzi, a ja jestem zdana na te odglosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaahaha a ja w galerii tak mialam, nazarlam se czegos w restauracji i mnie wzielo na rzadka kupe, zapaskudzilam sobie gacie i musialam bez agci chodzic potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie za sciana w bylym mieszkaniu bzykali sie glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sylwestra zrobiłam sałatkę grecką, a potem mój facet się schlał i rzygał, powiedział, że tak rzygał, że mu się w gębie nie mieściły rzygi, a kukurydza była niestrawiona hehe a potem powiedział że psy tu latają i to zjedzą, tak samo jak kupę zza świerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet w nocy gdy spi to pierdzi prosto w moj nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha rzygi sie nie miescily w gebie hahaha, a kiedys mielismy psa i sie zerzygal tak mocno a moj powiiedzial nie sprzataj on to zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem Taki pies lize czlowieka w usta, spi z nim w lozku i je z jego taleza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom, powiedział,że nie dawał rady już wypluwać tak dużo leciało rzygów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talerza, zeby nie bylo ze jestem analfabetka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz byłam na 18 u kolegi i tak sie n******am, że rzygałam chyba z 15 razy, raz poszłam na dwór się przwietrzyć, i zaczęłam rzygać a to była zima i zakopywałam rzygi w śniegu jak pies ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam kota domowego i robi kupy do kuwety i widocznie jadla i polknela dlugi wlos i potem tak sie wsciekala ze latala po mieszkaniu jak wciekla bo ta kupanie mogla sie od niej odczepic bo wisiala na tym wlosie i pocierala dupka o podloge potem wskoczyla na lozko i pocierala dupka o lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czloeik jest jak zwierze ahaha nawet rzygi zasypuje sniegiem hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mój pies ma długą sierść i też czasem jak sra to to mu się zaczepi kupa i też próbuje wytrzeć o trawę na dworze, ale ja wtedy muszę myć mu dupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj byly kocur zesczal sie na lozko mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj pies kiedys wytarzal sie w gownie i przyszedl do mnie do lozka. Kladl mi sie zawsze blisko twarzy. Skapnelam sie dopiero jak smrod nie byl do zniesienia. Trzeba bylo wszystko odkazic,wlacznie z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhaah moje wlosy dlugie lataja po mieszkaniu i ta biedna kotka cigle jej polyka i albo rzyga nimi albo sra nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah napewno sie wytarzal w ludzkim gownie hahaaha a ludzkie gowno najgorsze ze wszystkich gowien swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość hahaha rzygi sie nie miescily w gebie hahaha, a kiedys mielismy psa i sie zerzygal tak mocno a moj powiiedzial nie sprzataj on to zje x Ha ha moj pies zjada swoje rzygi,zanim przybiegne z rolka papieru juz wszystko jest sprzatniete :D Nie mowiac juz o tym,z jakim smakiem zajada swoje wlasne gowno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem Wam ludzie tak Słuchajcie tego bo to prawdziwa filozofia i fizjologia życia : otóż Człowiek rodzi się wer krwi ...i płynach ustrojowych ..potem w g***ach przez rok czy dwa [ tzn w pampersach i umiera - o ile dożyje w g***ach tzn pampersach ] czyli błędne koło .... ciągle w g***ach bo zdominowany jest przez swą fizjologią niczym zwierz ...... lub gorzej bo zwierz w pampersach nie umiera ..... Bardzo ale to bardzo bym chciała umrzeć póki czas czyli względnie młodo ......aby nie dożyć leżenia w gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje szitsu wytarzalo sie w zdechlym smierdzacym ptaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×