Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość ewa270
iui jest bezbolesne, ja to raczej przeżyłam jako nową przygode w życiu :) ja miałam tylko jedną iui ale następnego dnia mnie bolało podbrzusze i w zasadzie tyle skutków ubocznych :) Jeżeli się nie uda to pewnie będę podchodzić kolejny raz gdzieś w połowie marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ewa270 a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa270
jutro :) ale wszystkie znaki na niebie wskazują że będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Oj może nie:) dasz znać jutro jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Ewa daj znać jutro Anysa ja mam nadzieję że w marcu będę miała kolejną iui jeśli owulacja będzie z dobrej strony. Na razie kolo 7 marca mam dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ja 2 marca mam IUI :) miejmy nadzieję że bd to pierwsza i ostatnia:) i Zuzia również Tobie życzę żeby była to ostatnia udana IUI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dzięki ja Tobie też życzę udanej iui w marcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ewa270 i jak? Jest @ czy dwie kreski??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa270
hehe, bete robiłam więc będe miała cyferki, nie kreski :) po południu dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta 143 :) dla mnie szok, bo nastawiałam się na następny raz :)chyba dużo mi dało pozytywne myślenie. Czas starań 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
To czekam na pozytywną wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa270
mój wynik 143 :) w poście powyżej się nie podpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Ewa super gratuluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Super gratuluje:) cieszę się Twoim szczęściem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa270
dzięuje, dla mnie to ogromne zaskoczenie :) brak jakichkolwiek objawów, wręcz przypływ energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
I tak trzymać Ewa, chodzi mi o dobrą energię powtórz betę po 48 h. Dbaj o siebie i maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
Witajcie dziewczyny, jestem tutaj nowa, nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda?... o Dzieciątko staramy sie okolo 3 lat...Jutro podchodze do drugiej inseminacji na stymulowanym cyklu, jednak będzie ona inna niz poprzednia, poniewaz ma odbyc sie 2 razy w jednym cyklu (jutro i poniedzialek) czy ktoras z Was tak miala? Pozdrawiam cieplo i zycze wszystkim powodzenia! postanowilam napisac na forum bo sledze rozne watki juz bardzo dlugo i mam nadzieje, ze pomoze mi to pokonac rozne dokli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Nadzieja ja nie robiłam w kilelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Belivehope witaj wśród nas. Ja miałam już 2 iui ale ani razu tak jak Ty masz mieć. Nie słyszałam o tym. Ale życzę powodzenia, żeby się udało. A mam pytanie czy wtedy będziesz płaciła za 2 iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
normalnie podobno jest to platne dodatkowo 300zl ale tym razem mam miec to w cenie jednej iui. Czytalam cos na ten temat na innm forum ale z 2009r. takze juz troche sie pozmienialo. Nie dziekuje zeby nie zapeszac, zobaczymy jak to bedzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa270
to chyba lepiej mieć dwie iui, wieksze prawdopodobieństwo :) a co masz na pęknięcie pęcherzyka ? a jaką wielkość pęcherzyków masz na dzień dzisiejszy? troche nie rozumie dlaczego aż w poniedziałek będzie druga iui, bo to bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
ewa 270 mam taka nadzieję, ze prawdopodobienstwo rosnie ;) mam mieć dwie poniewaz mam kilka pęcherzyków ale jeden po stymulacji zawsze dominujący - wczoraj juz 20mm choc to dopiero 8-9 d.c. a reszta jeszcze malutka, dlatego Pani dr postanowiła powtórzyć iui w pon zeby pozostale pecherzyki urosly. Na pekniecie biore ovitrelle, wczoraj wieczorem zrobilam zastrzyk, zastanawialam sie czy te pozostale pecherzyki tez nie pekna, ale podobno nie bo sa za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa270
no ja lekarzem nie jestem, ale skoro tamte są małe to raczej do poniedziałku nie urosną, aczkolwiek nie zaszkodzi powtórzyć :) a jeżeli chodzi o dominujący pęcherzyk to jest bardzo ładny i pewnie będziesz miała iui na niepękniętym, co zwiększa moim zdaniem troche szanse :) dasz znać później jak Ci poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze dam ;) to beda kolejne najdluzsze 2 tyg. ;) a Tobie serdecznie gratuluje!!! bo wczesniej nie zdazylam tego zrobic, jak sie czujesz? masz juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa270
dziękuje :) objawów żadnych, oprócz bólu piersi, jak zawsze przed okresem. Niczym się nie różni. No i temp 36,9 Poza tym nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Mo właśnie dziewczyny na jakich pecherzykach powinno się robić IUI peknietych czy nie peknietych? Czytałam różne opinnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem jak sie powinno, roznie sie mowi, najwazniejsze to chyba wstrzelic sie w odpowiedni moment - jezeli peknie to jak najszybciej, a jezeli nie to powinien pęknąc chyba do 2dni po iui. Znalazlam cos takiego: "Komórka jajowa żyje ok. 24 godzin, a plemniki 48 - 72 godzin, co oznacza, że inseminację można zrobić zarówno na pękniętym, jak i i niepękniętym pęcherzyku jajnikowym. Według literatury medycznej nie ma lepszych rezultatów w postaci ciąż, jeśli stosujemy indywidualny czas inseminacji (monitorowanie pęknięcia pęcherzyka) niż wtedy, gdy stosuje się schemat jednej inseminacji w 34 - 38 godzin po podaniu zastrzyku z hCG".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hm... No to zobaczymy jak to w praktyce wygląda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
czesc dziewczyny, jestem tu nowa...... 17lutego 2015 miałam robiona inseminacje.....(pierwszy raz) niestety nie udała sie ....dziś dostałam okres jestem załamana ..... a tak wierzylam ze sie uda :,( a jak u Was ? za którym razem sie udawało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×