Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Anys11
Tylko kiedy będzie to "WKONCU" miesiąc za miesiącem mija.. I nadal nic co miesiąc powtarzam sobie że na pewno w kolejnym się uda... Zresztą po co ja to pisze przecież same wiecie jak to jest.. Dobrze że jest to forum bynajmniej jest ktos kto rozumie o co chodzi... 2.04 momitoring do IUI a za dwa dni zaczynam clo pierwszy raz:) może ostatni zarazem...chociaż nie robię sobie większych nadziei. Dzięki dziewczyny za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a kiedy masz wizytę? Czyli się udało ;) niespodziewanie ;) super :* Anys powodzenia!!! :* ja dziś mam wizytę na sprawdzenie pęcherzyków i decyzje kiedy iui. Jestem w tym cyklu na innych lekach niż w poprzednich...Ale też bardzo się boję, że znowu się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Belivehope trzymam kciuki :) może Tobie się uda. Do ktorej IUI podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Belivehope w piątek mam wizytę ale nie uwierzę puki nie zobaczę i nie usłyszę serduszka. Anys jedz orzechy brazylijskie pij dziennie wieczorem od 1dc lampkę czerwonego wytrawnego wina, brałam też w tych dniach olej z wiesiołka a od października zamiast zwykłego kwasu foliowego brałam symnatal pro baby. Mam nadzieję że i Wam to pomoże. Trzymam za Was wszystkie kciuki i ściskam mocno. A Wy trzymajcie za mnie żeby było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza dlatego nie gratuluję a narazie trzymam mocno kciuki! Anys podchodzę do 3 iui. podczas mmonitoringu okazało się że zawsze 1 pęcherzyk jest gotowy szybciej a inne dopiero rosną, teraz biorę inne leki w zastrzykach zobaczymy może uda się poczekać na tamte ;) skomplikowane to heh. Ja biorę kwas foliowy i inofolic 2xdziennie pije winko i witaminki zobaczymy jak będzie, jutro znowu wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Zuzia30 :) trzymam kciuki mocno za Ciebie. a propo w tym miesiacu starałaś sie naturalnie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Musiaczek tak naturalnie tylko że byłam na tabletkach symletrol stymulujących owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Zuzia a ja ze szczerego serca Ci gratuluję i życzę szczęśliwych 9 miesięcy :) uda się napewno trzmam kciuki !:) daj znać co i jak po wizycie ponieważ jesteś tu naszą nadzieją:) Anys przykro mi kurczę :( mi również się nie udało... druga IUI. Miałam w tym miesiącu podchodzić do 3 ale jeszcze nie wiem... jakoś strasznie się załamałam po tej próbie i zbieram siły. BelieveHope za Ciebie trzmam kciuki bardzo, bardzo mocno !:) dawaj znać co i jak, może jak Tobie uda się 3 podejście to i ja nabiorę sił, bo póki co mi ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syyyla nie poddawaj się, podejdź też będziemy się razem denerwować :* trzymam kciuki za Ciebie i za siłę do walki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Czerwone wino czerwone? I orzechy? Myślisz że to naprawdę ma jakiś wpływ? I tylko w czasie @ pić to wino? Czy przez cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam że dieta bardzo dużo daje ale ja niestety niepotrafie jej przestrzegać. Czerwone wino działa dobrze na endometrium ;) a orzechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Orzechy brazylijskie na płodność mówiła mi moja lekarka. Czerwone wino jest na ukrwienie czyli np. Na endometrium ja miałam na zwykle endo 5 -7 mm jak zaczęłam brać to co pisałam endometrium przytylo do 9 mm. Orzechy brazylijskie jadłam garść dziennie przez jakiś miesiąc wino piłam choć nie lubię wytrawnego co drugi dzień a od 1 dc dziennie nawet w dniach owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Dzięki dziewczyny spróbuj tego:) na pewno nie zaszkodzi mimo że też nie lubię wytrawnego ale mam z Francji więc będę musiała otwozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
Cześć kobitki, ja jestem już po Iui od pon codziennie miałam wizytę i miałam 1 duży pęcherzyk i 3 małe, niestety nie chciały rosnąć nawet po lekach, i wczoraj dostał a m ovitrelle na pęknięcie dziś wizyta i okazało się że już pękł i już robimy iui, mega spontan oby pomyślny, poprzednio miałam po 36 h od zastrzyku i może było za późno. jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Belivehope czyli przed Toba dwa długie tygodnie:/ mam nadzieję że po tym czasie zobaczysz 2 krechy:) koniecznie pisz co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
dziewczyny :( znowu coś ... w listopadzie 2014 wyleczyłam ureoplasme. na weekendzie robiłam posiew przed drożnością... i mam streptococcus agalactiae Kobiety zakażają się drogą pokarmową, np. niepasteryzowanymi produktami mlecznymi. jakaś masakra... znów antybiotyki... a w kwietniu mam lecieć do polski na drożność... no i lipa :,( miała to któraś z Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
BelieveHope trzymam kciuki... oby te długie 2 tyg szybko zleciały i przyniosły II kreski... życzę Ci tego z głębi serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny:*, boję się, że znowu będzie klapa bo mała dawka inseminacyjna była a parametry też takie sobie... :/ ale muszę wierzyć że wystarcza! Nusiaczek nie miałam czegoś takiego, ale moja znajoma nabawiła się też jakiś 2 bakterii z którymi walczyła na 2 antybiotyki maści ale się udało i może się starać, także głowa do góry, dobrze że wyszło teraz a nie w ciąży :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belivehope ciekawa jestem czy wytrzymasz w oczekiwaniu czy przed terminem polecisz na betę :D ją to nigdy nie mogę wytrzymać, czas tak się dluzy jakby z dwóch tyg robiły się dwa lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Wyżej zapomniałam sie podpisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny mam potwierdzoną ciążę ;-) za dwa tygodnie sprawdzamy czy bije serduszko. Teraz to tego się boje. Trzymam kciuki za inseminację. Cierpliwośc***ewnie wybaczysz to paskudztwo tym antybiotykiem. Nie miałam tego, miałam tylko ueroplasme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Coś mi się poprzestawiało miało być cierpliwośc***ewnie wyleczysz to paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziękuję ;-) jestem przykładem że cuda się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
* BelieveHope dzięki, mam nadzieje ze szybko to wylecze:) believe pozytywne myslenie, bo przecież musi sie udać. potrzebny przecież 1 plemniczek .trzymam kciuki Zuzia30 gratuluje :) dbaj o siebie. bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
dzięki dziewczyny za wsparcie :* Anys pewnie nie wytrzymam 2 tygodni.... zobaczymy ! Nusiaczek mam nadzieję, ze ten jeden waleczny tym razem sie znajdzie i da rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
BelieveHope i jak juz po IUI?;) Zuzia a co u Ciebie?;) byłaś juz na wizycie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
witaj, tak już po 26.03 miałam, dzis mija tydzień...nie mam zbyt czasu na myślenie i doszukiwanie objawów, ale i tak gdzies tam pomiedzy obowiązkami się denerwuje, tak mocno tego pragnę...może okres świąteczny poniesie za sobą dobrą nowinę ;) to nie Boże Narodzenie;), ale również wielka radość Wielkiej Nocy :) Dziewczyny co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej dziewczyny :) jutro idę do giną na monitoring i dowiem się kiedy IUI boje się ze tym razem znowu nie wypali przez przerwę świąteczna:( bo jakoś mam pecha ze nie mogę podejść do IUI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×