Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Zuzia30
Syyyla ja miałam ueroplasme ale wyłączyłam pierwszym antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej staraczki;) u mnie pojawiły sie kolejne komplikacje miałam mieć IUI na końcu marca, ale od tygodnia spóźnia mi się miesiączka pierwszy raz w życiu aż tak długo;/ myślałam że może udało sie naturalnie skoro brak okresu, ale 3 testy negatywne a @ jak nie ma tak nie ma;/ na lekarza obecnie nie mam czasu bo praca pochłania tyle czasu i nie mogę na razie wziąć wolnego;/ miałyście kiedyś coś takiego przy regularnych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Anys ja właśnie teraz mam spóźnia mi się dziś już o równe 2 tyg w sobotę robiłam test sikanca i betę oba negatywne w czwartek byłam u lekarza na usg nic nie widać miałam ponownie zrobić betę i wyszła 173 teraz to się boje że to pozamaciczna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tylko nie pozamaciczna ..;/ dwa lata temu byłam w ciąży pozamacicznej strasznie to zniosłam nie chciałabym drógi raz tego przechodzić.. nie bardzo wiem co o tym myśleć czytam na forach że może być za małe stężenie hormonu.. momentami myśle że dostane okres bo ciągnie mnie jajnik ale po chwili przechodzi i do tego mam sporo śluzu takiego mlecznego ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
zuzia30 beta 173 to pozytywny czy negatywny wynik? nigdy nie robiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Anys pozytywny jest już powyżej 6 więc u mnie pozytywny. Mam powtórzyć badanie krwi w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Mnie też czasem bolą jajniki jak na okres i mam mleczny upławy. A jak wygląda usuniecie pozamacicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Kładą cię na stół i robią cięcie jak przy cesarce tylko później różne problemy z jajnikami mi musieli usunąć bo zrobiły się zrosty więc mam tylko jeden jajowod..:/ może jesteś w normalnej ciąży nie myśl ze to pozamaciczna, dla czego Ci to wg przyszło do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Bo miałam owulację z lewej prawdopodobnie niedrożnej strony a z prawej strony pęcherzyk się zatrzymał i nie rósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Mam nadzieje ze to jednak nie to i będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
cześć BelieveHope :) jak tam u Ciebie? kiedy bedziesz miła kolejna inseminacje? a propo TY też jesteś świtna kobietą. super mi sie z Tobą pisze:) ja byłam wczoraj na posiewie, za 3 tyg lece do pl na drożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Zuzia30 masz ból podbrzusza albo plamienie? czy tylko w jajniku Cie kuje? zuzka główka do góry, nie myśl o najgorszym. jutro idziesz na badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Zuzia30 zastanawiam się czy nie pójść w poniedziałek do lekarza ale nie wiem czy ta wizyta ma sens bo to chyba za wcześnie żeby lekarz potwierdził lub zaprzeczy że jestem w ciąży? Jak było u Cb? Kazał tylko zrobic betę? I tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Musiaczek idę jutro na kolejną bete. Nie nie mam plamien czasem jakieś białe upławy ale rzadko I czasem kłuje mnie ale już nie wiem czy to w jajnikach. Może już sobie to wmawiam. Wcześniej przez jakiś tydzień przed i tydzień po spodziewanej @ miałam wrażenie jak bym zaraz miała dostać. A jeśli chodzi o plamienia to miałam w Czasie owulacji. Anyysa teraz niecałe dwa tygodnie po spodziewanej @ i nie było nic widać ale beta była 173 w tym dniu. Poprzednim razem jak byłam w ciąży to u Lekarza też byłam po niecałych dwóch tygodniach i było już widać ale wtedy w dniu spodziewanej @ beta już wynosiła 163,20. Więc to zależy od twojej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
To chyba jutro pojde na betę a potem zastanowię się nad pujsciem do lekarza bo pewnie i tak mnie odesle na bete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Też bym tak zrobiła. To trzymam kciuki za betę. Daj znać jak będziesz miała wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, Zuza głowa do góry, to nie za wysoka beta jak na pozamaciczna? trzymam kciuki zeby przyrosła odpowiednio i fasolka była tam gdzie powinna, byc moze to opozniona owulacja i pozne zagniezdzenie jest powodem tych wczesniejszych negatywów. Anys na Twoim miejscu tez zrobiłabym bete, a jesli cos wyjdzie to powtorz po 48h czy przyrasta prawidłowo. Nusiaczek w sobote mialam wizyte dostalam leki w zastrzykach dzis i jutro musze je zrobic a we wt wizyta i decyzja w ktorym dniu IUI. Powodzenia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Belivehope nie dziękuję :-) Czy dostałaś takie zastrzyki które są stosowane do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tzn tak mysle, bo tak pisze w ulotce i w necie, Dostałam..mmm...zapłaciłam 250 zł i podobno 50 % znizki...ale juz nie licze pieniedzy, najwazniejsze zeby sie udalo, dopoki mamy za co zyc to bedziemy kupowac co trzeba :) dzieki Bogu narazie nas na to stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Zuzia30 trzymam kciuki... musi być dobrze :) Belivehope to bedzie 3 IUI? trzymam mocno kciuki , żeby sie udało. ja niestety musze czekać do maja... cmok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaczek, tak 3, choc w sumie mozna liczyc jako 4 bo jak juz pisalam podczas ostatniego cyklu miałam 2 razy :) czasem trzeba troche poczekac, bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Belivehope no to trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ok jutro dam znać:) jeatem klebkiem nerwów wszystko mnie drażni jak na @ ale jej nie ma:/ dla tego trochę boję się znowu rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej dziewczyny rano byłam na becie wróciłam do domu poszłam do toalety i nagle @ :( jestem załamana miałam cień nadziei ze może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Wątpię... Zawsze coś:( już powoli brakuje mi sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys...kazdej z nas brakuje sil, staramy sie nie denerwowac, a jednak... trzaba wierzyc, ze nam sie uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Anys bardzo mi przykro. Trzymaj się, następnym razem Ci się powiedzie. Moja beta skoczyła do 704.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Anys11 przykro mi :( :( :( znam to uczucie, wierzysz mocno ,że to ten szczęśliwy miesiac... a tu nagle taki zonk. ale prosze nie trać nadziei , przecież w końcu się uda. zobaczysz. i bedziemy szczęśliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×