Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dorosle dzieci samotnych matek czujecie ze jestescie im cos winne

Polecane posty

Gość gość

ja nie ulozylam sobie zycia, zawsze bylo mi szkoda matki, nigdy nie chodzilam na imprezy, zabawy bo jak sie bawic kiedy ona tak ciezko pracuje, zeby nam niczego nie brakowalo? nigdy sie od niej nie wyprowadzilam bo jak ją zostawić samą, biedna, opuszczoną, styraną zyciem i niepowodzeniami? nie moglabym Dzisiaj mam 30 lat, nie ulozylam sobie zycia, mama bardzo zle patrzala na ewentualnych narzeczonych, kazdy musial miec jej aprobate, zaden jej nie dostawal, wiec zostawialam ich, jak moglabym miec meza, dzieci czuc szczescie kiedy ona sama i opuszczona w domu? wiec mieszkamy sobie razem ale ja nie wiem juz co bedzie ze mna jak jej zabraknie balabym sie ze ona sobie nawet finansowo nie poradzi, bez mojej drugiej pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz super. Masz matkę, ojca, męża, dziecko i kochanka w jednym. A inne to się muszą nazap..lać między nimi wszystkimi... Nawet nie wiesz ile samo paliwo na to kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest inna. To pełna życia kobieta, zadbana. Nie jest samotna, ma mnóstwo znajomych.Toleruje wszystkich moich znajomych. Męża mi wybierać też nie zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie tobie było żal matki tylko matka tobą manipulowała, żal mi ciebie i żal tej sfrustrowanej kobiety dopiero ją znienawidzisz gdy ona odejdzie a ty zostaniesz sama jak palec to że ona była samotna jak palec to wina jej charakteru a nie twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja matka to egoistka a egoiści nie powinni mieć dzieci bo i tak wpędzą je w poczucie winy lub będą je winić za wszystkie życiowe niepowodzenia autorko zastanów się czemu twoja mama nie ma znajomych, przyjaciół, hobby ? przywiązała Ciebie sobie do nogi i całe życie traktowała jak maskotkę, ty miałaś jej zastąpić partnera i przyjaciół.... normalna matka chciałaby byś była szczęśliwa, miała partnera, dzieci, rodzinę.....a twoja tylko wpędza cię w poczucie winy i obowiązku...bo ona taka biedna i samotna, więc ty się poświęcaj dla niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że dobrze, iż zdajesz sobie sprawę, że ta sytuacja jest chora już teraz bo jeszcze nie jest za późno. Owszem, kochaj i szanuj matkę ale przede wszystkim pomyśl o sobie i o ułożeniu sobie własnego życia bez oglądania się na opinię matki w sprawach dotyczących wyłącznie ciebie. Uda ci się, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze jak wyjde za maz i opuszcze dom matki ona nie bedzie w stanie sie utrzymac, teraz tak ledwo ledwo nam sie zyje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ona? Nie pracuje? A z czego utrzymywała się całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, nie ona jedna. Da sobie radę a poza tym zawsze, w miarę możliwości możesz jej pomóc. Oby tylko nie było tak, że sama szukasz usprawiedliwienia dla siebie i że potrafisz już myśleć i oceniać sytuację tylko tak jak twoja matka. Nie daj się wpędzać w poczucie winy, masz prawo do własnego życia, do własnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje ale ma najnizsza krajowa cale zycie pracowala ja tez pracuje i tez mam najnizsza razem dajemy rade ale oddzielnie bylby duzy problem sie utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej wyplaty ciezko sie utrzymac to prawda. ale prawda jest tez ze musisz zaczac myslec o sobie. wiem ze to trudne ale wylaczyc sie jak ona narzeka na twoich partnerow to po pierwsze. trudna sytuacja faktycznie. teoretycznie nikt nie chce miszkac z rodzicami majac jednoczesnie partnera ale tez wiele takich sytuacji jest . znajdz partnera ktory bedzie umial zaakceptowac to ze bedzie musial mieszkac z tesciowa(bo rozumiem ze mamy samej nie zostawisz i wiesz chwala ci za to- z tym akurat sie zgadzam) ale nie mozesz caly czas miec wyrzuty sumienia ze mama cos poswiecila dla ciebie bo to chore i zgadzam sie ze czesniejszymi wpisami ze mama cie zmanipulowala i to ona wyrzuty sumienia w tobie wzbudza. ale wez sprawy w swoje rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie! Do takiej sytuacji to ty możesz tylko jakieś menela sprowadzić. A jak jeszcze, odpukać, zaczniecie się rozmnażać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ty masz menela za meza i sie z takim rozmnażałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto sie pozwoli zaciągnąć do wspólnego zamieszkania z dwiema niedojadmi? No pomyśl sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche cie zalamie:) bardzo duza czesc kobiet zarabia najnizsza krajowa:) to raczej mezczyzni zarabiaja wiecej.... to jedna rzecz druga rzecz... naprawde ja tez nie wyobrazam sobei zostawinia mamy gdyby nie miala za co zyc... na zasadzie poradzi sobie bo musi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie lecz ktos taka propozycje dal autorce co nie znaczy ze juz leci i sprowada jakiegos faceta:o jezu ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nie jest wina tego, że matka samotnie cię wychowywała, ale jej charakteru. Matki takie jak ona w pełnych rodzinach wychowują maminsynków i mamincóreczki. Prawda jest taka, że dzieci często są traktowane przedmiotowo, a nie podmiotowo. Trzeba zrozumieć, że dzieci są darem i za jakiś czas po prostu muszą opuścić dom rodzinny, aby założyć własny, dlatego nie można poświęcić życia wyłacznie dla dzieci, trzeba pamiętać także o sobie, wtedy minie frustracja i zaborczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji. Chyba nawet nie ma żadnego wyjścia ;) A gdzie tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pil i bil wiec wiele lat temu matka sie z nim rozwiodla co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnego? A dlaczego dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Zasadą jest , że dziecko gniazdo opuszcza.. Prędzej czy później. A rodzic dziecka w gnieździe , zatrzymać dziecka nie może i nie powinien. Kobieta wychodząca za mąż w dość późnym wieku wyrządza krzywdę.. Mężowi , sobie i ewentualnemu dziecku..Zwłaszcza dziecku , Jak rodzi dziecko po okresie rozrodczym. Biologicznym. Dziecko często ,wtedy , rodzi się chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kiedy trwa okres rozrodczy kobiety? Biologiczny? Według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpek ty jak już coś napiszesz to boki zrywać. Stajesz się clownem kaferyjnym pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerlal
Stara teoria.Teraz chore dzieci rodzą i 20latki,nawet coraz więcej takich przypadków.Chemia w jedzeniu?Zatrucie środowiska?A może po Czarnobylu? Nie mowie,żeby rodzic dzieci kolo 50 taki,ale 25-40 to może być.A z resztą co komu do tego.Jak jest miłość ,pieniądze,praca,dach nad głową to co mnie obchodzi w jakim wieku kto rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""" gość A do kiedy trwa okres rozrodczy kobiety? Biologiczny? Według ciebie? """"" Wedle mojej wiedzy , kobieta , która chce urodzić dziecko , która chce urodzić dziecko zdrowe ..chce urodzić dziecko odpowiedzialnie, może urodzić dziecko do 30 roku życia. Powyżej tego roku życia istnieje poważne zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zauważyłeś, ale twoja wiedza jest na poziomie twojego kotasa. A twój kotas jest poniżej wszelkiego poziomu. Btw - okres rozrodczy kobiety trwa do menopauzy. Spróbuj zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] gość Nie wiem czy zauważyłeś, ale twoja wiedza jest na poziomie twojego kotasa. A twój kotas jest poniżej wszelkiego poziomu. Btw - okres rozrodczy kobiety trwa do menopauzy. Spróbuj zapamięta"""""" Ja spróbuję zapamiętać, żeby nie zadawać się z babą powyżej 30 roku życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim przypadku zadawanie się z babą poniżej 30 roku życia może być uznane za pedofilię ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się nie zadawaj bo alimenty jednak będziesz musiał płacić ..za kogoś innego. Ty nie możesz być młodym facetem bo młodzi panowie nie wysiadują na tym forum i nie piszą bzdur - nie mają na to czasu. Więc co miałbyś młodej kobiecie do zaoferowania? Swoje głupawe, starcze teorie? Może seks? :) Kasę? Za bzdury na forum nie płacą, więc niby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impotencję na najwyższym poziomie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×