Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jak sprawdzic czy facet leci na kasę

Polecane posty

Gość gość

bo to dzisiaj najwiekszy problem polskich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich rzeczy się nie zdradza:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Idzie to sprawdzić ale to wymaga przede wszystkim myślenia oraz odrzucenia rozmaitych stereotypów. Dla Was to pewnie nieosiągalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja nawet nie wiem czy lecę na kasę ale chyba tak. W końcu jestem patologicznym złodziejem który zaczął kraść już gdy siedział w wózku dziecięcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa. teraz duzo nieudacznikow z wsi przyjezdzajacych do miasta sie "dorobic" na wyksztalconej zaradnej babce z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety sa tacy faceci, ale jak dla mnie to nie do kona facete bo prawdziwy facet powinien byc dzentelmenem. Spotykalam sie z takim, na poczatku wiedzialam ze nie ma pracy, myslalam ze to chwilowe i ze po prostu szuka ale jak juz znalazl to pochodzil z trzy dni i na czwart stwierdzil ze nie chcialo mu sie tak wczesnie wstawac hehe pozniej dowiedzialam sie ze spotyka sie ze mna bo ja mialam prace itp i byly wlasnie takie sytuacje gdzie chcial zebym mu kupila piwo.. :) glupio bylo mi odmowic ale po miesiacu nasza znajomosc sie skonczyla bo nie chcialam byc z kims takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdyby on ci kupował piwo najlepiej codziennie to by było w porządku, chcecie równouprawnienia no to macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra ale jak to sprawdzic kiedy ludzie sa w miare dorosli - i koles jest lowca majatkow. Kiedy jest wyrafinowanym graczem i karmi kobiete falszywa miloscia zeby tylko dobrac sie do jej....kasy! Jakies subtelne sygnaly ktore zauwazylyscie? A moze intuicja cos od pocztaku mowila? Moze sa tez takie osoby ktore NIC nie zauwazyly i zostaly okradzione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sama wybierasz kłamców i złodziei to żadne rady ci nie pomogą. Normalni, uczciwi ci nie pasują, za nudni? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów leci na kasę. Możesz na wstępie udać, że nie masz pracy lub jesteś na wypowiedzeniu. Uważaj na takich, którzy ciągle zapominają portfle i palaczy nie noszących z sobą fajek za to sięgających po Twoje. Generalnie gdy czujesz, że Ci skąpi już masz podstawę, by sądzić, że lubi liczyć pieniądze i one są ważne.Zresztą jeśli nie ma szerokich horyzontów, nie porozmawiasz z nim o historii ani dylematach filozoficzno-religijnych to co takiemu zostaje? Przeważnie pęd do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje lub pracuje dorywczo, prosi o pożyczki, wlecze Cię do bankomatu przy różnych okazjach bo jemu wiecznie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pije, a później zaklina, że pić nie będzie, a ciebie kochać będzie po grób, ale nie może znaleźć pracy dlatego pije i prosi o 100 zł wsparcia, a jak mu nie dasz, to wyciągnie ci sam z torebki :D gotowa jesteś mu za tę usługę i nocne harce dać nawet 200 zł byleby był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet nie chce utrzymywać kobiety to leci na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj leci po tę kasę, leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawszeSzczera

Jak chlop ma chrapke na Twoje mieszkanie czy domek to uwazaj. Sprawdz go! Powiedz ze jestes nieufna i WSZYSTKO jest i bedzie zapisane wylacznie na Ciebie! Jak sie wycofa to sprawa jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotykałam się z kimś takim. Kiedy on płacić w knajpie wybierał tak aby zapłacić jak najmniej, a nawet brał jedną porcję na nas obije 😄 kiedy płaciłam ja wybierał same smakołyki i jeszcze potrafił swoim znajomym stawiać coś za moją kasę 😄 Kiedyś byłam u niego i miałam ochotę na herbatę. Poszliśmy do sklepu i wziął taką najtańsza za 2 złote 🙂  Kiedyś wpadł do mnie niezapowiedziany, ja akurat miałam coś zjeść i miałam świeżą wędzoną pyszną rybkę, w moim stylu jest zaproponować gościowi, on oczywiście chętnie się zgodził i wiecie co zrobił...wziął talerz z całą rybą ( ja ją tak  wyłożyłam żeby podzielić na nas dwoje)   i odkroił mi taki kawałeczek 2cm i sam zeżarł resztę 😄  Kiedy idąc do niego kupowaliśmy jedzenie (ja wspomniałam ze jestem głodna bo od rana nic nie jadłam) kupił jedna kajzerkę na nas dwoje a kiedy usiedliśmy do jedzenia nawet mnie nie zapytał czy chcę kawałek tylko zaczął sam ją jeść. Fajnie też manipulował na zakupach kiedy ja mówiłam że teraz jego kolej żeby zapłacić za zakupy...coś, że go oszukuję, że chcę go naciągnąć...a to właśnie on ciągle naciągał 😄 Jak to teraz piszę to sama się śmieję do siebie z tego wszystkiego 😄 Na szczęście się odkochałam, bo było też wiele innych spraw które sprawiały że związek był po prostu toksyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha...jeszcze jak widział u mnie jakieś markowe ciuchy czy buty to mówił "o , takie rzeczy to mało nie kosztują", pewnie coś już kombinował w tej swojej główce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 01:03, Gość gość napisał:

jak sprawdzic czy facet leci na kasę

Po prostu nie afiszować się. W dzisiejszych czasach niektóre kobiety lubią się pokazywać, pokazywać, jakie są zaradne i ile i co mają - podstawowy błąd, czyniący z nich łatwą ofiarę. Też nie warto się specjalnie wyrywać, by cokolwiek komukolwiek sponsorować. Facetów liczących na łatwy pieniądz naprawdę nie brakuje, a fałsz trudno jest wykryć. Tym bardziej, jeśli portfel jest gruby i nie ma oporów przed wydawaniem, a facet jest bardzo dobrym aktorem. Wtedy dopiero kryzys finansowy boleśnie sprowadza kobietę na ziemię.

18 minut temu, malaaaaami napisał:

[...]  Jak to teraz piszę to sama się śmieję do siebie z tego wszystkiego 😄 Na szczęście się odkochałam, bo było też wiele innych spraw które sprawiały że związek był po prostu toksyczny.

Też kiedyś znalazłam się w podobnej relacji... Kiedy już mi się oczy otworzyły i przestałam pożyczać i finansować faceta, który miał wieczne problemy z pracą (i z rodziną, i był taaaaki samotny i niezrozumiany przez świat, biedaczek), to on po prostu stwierdził, że jestem egoistką, nie pomagam mu (zawsze byłam, jak potrzebował), nigdy niczego mu nie dałam (miał wszystko, kurde balansss) i że ''źle się dobraliśmy'' (a to fakt ;p). Raz na koniec się upił i wprost przyznał, że 'szuka sobie bogatej babki-sponsorki'' xD No więc zbyt miękkie serce mieć i poddawać się emocjom też nie popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Leżaczek napisał:

I co jest złego w herbacie za 2zł, do jajek na miękko bardzo pyszna 😋

to nie chodzi o to, że akurat za 2 złote. Gdyby nie miał kasy czy coś to rozumiem, ale on wtedy dosyć sporo zarabiał a żal mu było wydać 3 złote więcej a oglądał w sklepie obie i po prostu było mu żal wydać na mnie parę złotych więcej, kiedy to on potrafił mnie naciągać na naprawdę drogie rzeczy. Był skąpy po prostu i tyle. Za to nas woje używki nie było mu żal tej kasy 🙂 Chodziło o brak wzajemności i to że czułam się wykorzystywana.

Edytowano przez malaaaaami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Leżaczek napisał:

Ale to co nie umiecie na kasę osobno sobie położyć tego co kupiliscie w hipermarket.

Ha...żeby to takie proste z nim było. Nie szło się dogadać o takie rzeczy, bo zaraz robił ze mnie kogoś kto robi problem i wywoływał poczucie winy. Nawet chciałam z nim ustalić że się zrzucamy wspólnie na jedzenie i wtedy nie będzie już konfliktów ale gdzie tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Różnie bywa z tą herbata ja mam w domu i Lipton i inne tańsze też, herbata to nie 🍫 że inna niż milka nie dobra.

no dobra, niech będzie 🙂  chciałam wytłumaczyć na tym przykładzie jego podejście, że za czyjeś pieniądze można to i tamto a za swoje to już nie bardzo ale sam raz powiedział po paru piwkach że cudzych pieniędzy to on nie szanuje więc wykorzystywał to świadomie...a herbata dobra 🙂 a milka kiedyś była lepsza 😉 ale może to było złudzenie 🙂

Edytowano przez malaaaaami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Teraz jest lepsza spróbuj tą pieguski albo oreo, normalnie kinder niespodzianka 😙

moja ulubiona to z ciasteczkami LU 🙂 kiedyś z ryżem i gruszkowa, ale obu już nie produkują 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×