Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryta prawda

Jestem załamana bo nie wiem jak będzie wyglądało moje życie

Polecane posty

Gość ukryta prawda

Słuchajcie Moje zarobki wyglądają tak 700 złotych renty socjalnej 2000 złotych na telemarketingu (umowa o dzieło) 1180 złotych za pracę w ochronie I teraz nie wiem co zrobię za rok, jeśli grupa inwalidzka nie będzie się już liczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna debilka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ,cofną Ci rentę ? No to i tak nie bedzie jeszcze kiepsko .Ludzie żyją za 1200 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak zabiorą mi grupę, cofną rentę to wyląduje jak??? bez środków do życia albo z pracą na umowę o dzieło. A ja naprawdę jestem osobą chorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rób tak, aby nie zabrano renty jeżeli naprawdę na nią zasługujesz. Odkładaj trochę forsy puki teraz masz ku temu szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renta socjalna ? taką rente maja osoby upośledzone intelektualnie ! więc jesteś chora na głowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół biedy nawet renta, gorzej jak mi zabiorą grupę. Zresztą nie wiem czemu ja wykonuje takie prace jak: produkcja, ulotki czy portiernia. Wolałabym pracować na jakimś stanowisku w urzędzie a nie na tak niskich, mało płatnych pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż opowiadam co mi jest 1. Problem ze wzrokiem 2. Problem z miednicą 3. Problem z obojczykiem 4. Lekka wada wymowa 5. Stany depresyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1180 ma za spanie na portierni i jeszcze narzeka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej współczuję ci braku zdrowia oraz tego, że te swoje pieniądze masz z zap*****lu na dwa etaty bo w sumie nie masz najmniej, prawie 4000 goprzej, że nie masz zdrowia oraz czasu na życie prywatne aby to zarobić, dajesz z siebie dosłownie wszystko i nie mas zwolnego popołudnia i jeszcze na leki wydajesz ja to mam jednak dobrze....zarabiam 2800, okazyjnie kilka stow wpadnie, a jeszcze z pracy więcej dostanę chyba teraz, a pracuję w dobrych proludzkich warunkach 8 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
wy jej współczujecie??? Przecież to zołza sącząca jad-parę miesięcy temu jak pracowała to knuła kogo obświnić, obsmarować i komu nogę podłożyć a teraz się skarży, bo się jej do ..upy trochę nalało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
zresztą wątpię czy to prawda co pisze ta świnia. Sorry, ale to jakaś chora na głowę krowa, jeśli to prawda co pisała, jak chciała obsrać kogoś do ZUSu, szefa itp. Ukryta to pewnie jakaś biurwa, co lubi takie tematy, bo knucie to jej cale życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pracy biorę tablet i komórkę. W trakcie pracy,w trakcie wolnego czasu dzwonię po szpitalach, aptekach (rynki są już zdobyte) i oferuję im lekarstwa, sprzęty medyczne, itp. I w tym czasie wykonuje dwie pracę, a na nockach biorę tablet jakieś płyty i oglądam filmy i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam przyjaznie z poprzedniego miejsca pracy? Ci wszyscy z którymi knułas pewnie taaaaak mocno ciebie bronili przed zwolnieniem, ze az polecialas na pysk w podskokach, co? :D:D:D:D A bardzo ci tak dobrze, durna krowo!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciałam ja i jeszcze jedna osoba (również z umowy zlecenie) byłam tam jako studentka. Zresztą wiem jak tam jest intrygi, awantury, że nie chciałabym już tam wracać, nawet knułam ostatnio intryga żeby zrujnować te osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×