Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEKLULAM USZY KILKUMIESIECZNEJ CORCE

Polecane posty

Gość gość
no to juz teraz matki polki na cala ameryke lacinska wjechaly smiech.gif czy uwazasz sie za lepsza od latynosow??? w czym??? x w tym w czym ty myslisz ze jestes lepsza od innych oblesna malpo z zakolczykowanym malpiatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, bo przeciez kazdy polak wie, ze KAZDY miszkaniec ameryki poludniowej jest biedny i niewyksztalcony. dlatego, zeby sie dowartosciowac, przekluwa dziewczynkom uszy. to chyba logiczny wniosek, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suty sobie zakolczykuj i to rozlazle krocze a nie na dzieciaku sie wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? taki brzydki dzieciak, ze potrzebowalas odwrocic uwage na cos innego czyli kolczyki? a w jakim celu te kolczyki, bo nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poki co "kolczykowanie" niemowlat jest legalne, wiec o czym wy tu piszecie miernoty intelektualne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pofarbuj jej klaki i wsadz szkla kontaktowe, moze fioletowe? kolczyki pod kolor, pamietaj o lancuchach, bransoletach i pierscieniach, koniecznie sygnet na 1 palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim celu, po co i dlaczego to chyba nie na miejscu pytania. ja sie nie pytam co ty robisz ze swoim dzieckiem i dlaczego :) w ogole mnie to jakos nie obchodzi, bo jestem zdrowa na umysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala niech sygnetem przywola kapitana planete zeby zabral matke prymitywa i oddal pod obserwacje do zakladu psychiatrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim celu, po co i dlaczego to chyba nie na miejscu pytania. ja sie nie pytam co ty robisz ze swoim dzieckiem i dlaczego usmiech.gif w ogole mnie to jakos nie obchodzi, bo jestem zdrowa na umysle usmiech.gif x no wlasnie widac jaka "zdrowa" zaklada temat a nie potrafi nawet odp po co zakladala niemowlakowi kolczyki, bo sama nie wie, w ten sposob jeszcze bardziej udowodnilas, ze jestes powaznie chora,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ameryka południowa to ciemnogród. Obejrzyjcie sobie seriale chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej córce uszy przeklułam w wieku 12 lat bo chciała wcześniej nie bardzo jej się to podobało. Jej uszy jej decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie totalna glupota, bo po co narazac dziecko na niepotrzebny stres i bol. co to znaczy ze dziecko jest nieswiadome? bo nie wie co sie dzieje? bo pozniej i tak nie pamieta? ale odczuwa, wlasnie sie liczy tu i teraz a nie ze szybko zapomni.. poza tym blizna zostaje na zawsze, nie mozna juz zmienic zdania. rownie dobrze mozna by przebic pepek. niczym sie to nie rozni od uszu. ja bym byla wkurzona jakbym sie dowiedziala ze moja matka chciala zadecydowac za mnie czy mam nosic kolczyki czy nie. oczywiscie tego nie zrobila bo jest madra kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, kolczykowanie niemowląt kojarzy się z Cygaństwem i lumpenproletariatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja myślałam, że tylko cielęta się kolczykuje zaraz po urodzeniu" Tekst roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana zono. rodzic za ciebie od urodzenia, czy tego chcesz czy nie. juz mdli czytac tych twoich madrosci... twoja mama decydowala np. ze zostalas ochrzczona. nikt cie o zdanie nie pytal prawda? i tak samo decydowala, do ktorej szkoly pojdziesz, co bedziesz jadla i co ubierala :) a tak troche do tematu poniekad. przeklulam uszy swojej poltorarocznej corce i poki co ani ja ani ona tego nie zalujemy :) durne te wasze teksty tutaj, oj pozal sie boze durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim dwum coreczkom przebilam jak mialy po 5 mscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? swiat sie dalej kreci, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche mi ta dyskusja przypomina moje przejscia z mamami z polski po tym jak urodzilam dziecko i karmilam od poczatku butelka. oj, co ja sie nasluchalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
ja się zastanawiam, czemu tylko uszy? trzeba hurtem to zrobić - nos, pępek, sutki, gdzieś tam w okolicach łechtaczki też podobno modnie.... ale osobiście nie mam nic przeciwko, dzięki kolczykom w uszach małych dzieci wiem kogo omijac szerokim łukiem - znaczcie się dalej, na zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ex"debilu. to, ze ktos ma kolczyk w uchu, nie znaczy, ze chce sie okaleczyc na calym ciele ;) inaczej, moze specjalnie dla ciebie. lubisz sex prawda? czy to znaczy, ze posuwasz wszystko co sie rusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
dobrze napisałas - okaleczyć, właśnie okaleczyłaś własne dziecko, w sumie to ss powinno miec oko na takie patolki, co to robią swoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co trzeba miec w mozgu zeby sie takim slownictwem poslugowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilu, czytaj ze zrozumieniem. wiesz, co to jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche offtopicznie zapytam : Czy jest jakikolwiek temat na tym forum, w ktorym sie nie wyzywacie od przyglupow, kretynek, beneficiar, suk, idiotek itd...? Weszlam na topik liczac na ciekawa dyskusje. Wychodze, bo straszny rynsztok tu panuje. Przy okazji tez dowiedzialam sie, ze kazdy obywatel Ameryki Poludniowej to niewyksztalcony biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
nie, seks uprawiam tylko z tym, który jest chętny - gdybym zrobiła to z kimś, kto nie chce byłby to g***t; więc porównanie nietrafione, bo zdaje się dziecko było za małe, żeby rozumieć o co chodzi i wyrazić na to zgodę, sama sobie wyciągniej wnioski z własnego rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, duzo sie dowiedzialas. a to na podstawie telenowel taki wniosek wysunieto :D z tego wynika, ze kazdy latynos ma gowno zamiast mozgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie wszystko co robisz dziecku to g***** bo jest przeciez nieswiadome. karmisz, ubierasz to co tobie sie podoba, zabawki kupujesz wg swoich upodoban, do szkoly zapisujesz takiej jak ty chcesz. o takie rozumowanie ci chodzi debilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
przepraszam, ale sama najpierw nie pomyślałaś o czym piszesz, więc przeproś ładnie i nie brnij, bo jeśli nie widzisz różnicy między karmieniem, a przebijaniem uszu to ja nie mam więcej pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nieswiadome. karmisz, ubierasz to co tobie sie podoba, zabawki kupujesz wg swoich upodoban x i ty to porownujesz do BEZSENSOWNEGO kolczykowania dziecka? Czyli np karmienie- naturalna potrzeba fizjologiczna kazdego czlowieka jest wg ciebie tym samym co kolczykowanie, nie mam pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja mama decydowala np. ze zostalas ochrzczona. nikt cie o zdanie nie pytal prawda? i tak samo decydowala, do ktorej szkoly pojdziesz, co bedziesz jadla i co ubierala usmiech.gif xxx kormieniem, ubiorem czy edukacja nikogo sie nie krzywdzi. Wiare tez mozna zmienic. Blizn po kolczykach nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×