Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEKLULAM USZY KILKUMIESIECZNEJ CORCE

Polecane posty

Gość gość
Mam 2 córki. Miały po 10-12 lat,chciały mieć kolczyki-powiedziałam ok, Mamo,czy to boli-powiedziałam że troszkę tak. Poszłyśmy ,zrobiłyśmy. Jak widzę niemowlaki w kolczykach,no to pusty śmiech mnie ogarnia.Zakompleksione matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu sie od razu czepiacie!? Każdy decyduje o sobie i swoich bliskich! Chciała to przekuła!! Moja córka miała 3 tyg jak miała już kolczyki, więc zaraz ja usłysze? słucham??!! uszy ma do dzis , nigdy nie naderwane ! nikt kryształowy nie jest, gdyby ktos wiedział o Was czego nie chcielibyscie żeby wiedział to też mozna było by troche pocisnąc.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiulek puknij się w głowę i to fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko to nie piesek kretynko, i co ci to dalo, ze przekulas jej nieswiadomej te uszy? Mokro w gaciach masz, ze teraz mozesz kims rzadzic? Myslisz, ze odwrocisz uwage od swojego paskudnego ryja dzieciakiem wygladajacym jak malpa w cyrku? zab mu nawet nie zdazyl wyrosnac a ta obwiesza smieciami jak jakas choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co taka baba ma w ogole w lbie? Bizuteria w tym kolczyki, to atrybut KOBIETY, ja nie wiem wy jakies zboczone jestescie czy co? To to samo jakby malowac, farbowac i ubierac niemowle w kobiece ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadajcie sobie ile chcecie! :) Wszyscy mądrzy jako GOŚĆ haha więc chyba jednak coś na ukryciu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrybut kobiety??!!??!! a faceci nie nosza pierscionków, kolczyków???!!! hello, ktoś tu żyje w świecie mitów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjechana teresa
jestes jeszcze bardziej prymitywna, niz sie wydawalo. Co dla ciebie zmieni, ze wymysle sobie kretynski nick? Juz ci lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah faktycznie przyglup jakich malo!!!:D:D:D Oczywiscie, ze faceci moga sobie nosic co chca, ale bizuteria zawsze bedzie atrybutem kobiety jak spodnie faceta, nawet swoje dziecko w ten sposob uczysz rozrozniac plec hahahaha tak czy owak, ok niech bedzie atrybut mezczyzn i kobiet, nie widzisz cwoku roznicy miedzy nimi a noworodkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a atrybutem noworodka sa spiochy albo sama pielucha tetrowa?? nie te czasy.. rzadko spotka sie noworodka w takich strojach. Jeansy, sweterki ,bluzy i inne. dorosły też to nosi :) masz powiązanie! chcesz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki tak małym dzieciom są po prostu niepotrzebne, to nie jest sukienka która można założyć i zdjąć, to trwała zmiana w wyglądzie poza tym ryzyko infekcji bądź naderwania - mi osobie dorosłej zdarza sie pociągnąć za kolczyc a co dopiero małemu dziecku które nie ma kontroli nad ******* a pózniej bawi sie z innymi dziećmi biega i fika koziolki. Nie jednemu dziecku tak sie uszy pozrywaly, jest to bezsensowne ryzyko za które to odpowiedzialna w takim wypadku jest jedynie matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać ze rozjechana tereska- idz bardziej ci ten malutki mozdzek rozjada.. tylko sie czepaiac potrafia na forum! nic wiecej, siedza w domu w garach slowa nie moga powiedziec bo od razu w leb, to tu za to króluja jak to kasiulek stwierdzilas pod pseudo GOSC !!!!! spac łachudry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odpowiedzialna jest matka..i ona decyduje co zrobi a czego nie. infekcja infekcja, ryzyko jest. trzeba dbac, przez tyle lat nie miałam nic żeby stało się z uszami córki. dziś zadowolona bo ma, a kolezanki w szkole sie boją zrobic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zaraz po urodzenie wpakowalas dziecko w bluze i spodnie to wspolczuje. Widac, ze prymitywna kobieta z wiochy, nie patrzy na wygode dziecka, tylko, zeby wystroic jak lalke, zeby inne wsiórki sie zachwycały, która małpka w wózeczku ładniejsza i bardziej kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal nie widze odp PO CO kolczykujecie noworodki, kazda sie oburza, ale zadna nie da sensownej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktora sie przyzna, ze to z proznosci? No ktora? Walniete kretynki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego że mi się podoba taka biżuteria u dziecka! pasuje odpowiedz.! a jak strzyżesz dziecko ktore ma ponad rok???? no jak, słucham? oczywiście tak jak chcesz! dlaczego to robisz? po co? tak samo ja zrobilam kolczyki , bo tak chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko? chyba w twoim psychiatryku haha Dziecko, zwlaszcza noworodek ma przede wszystkim zdrowo się rozwijac i miec zapewniona wygodę a nie meczyć w dżinsach i bluzach z kapturem hahaha wspolczuje temu dziecku. Jak tak bardzo ci spieszno, zeby dziecko od najmlodszych lat wygladalo na starsze, sorry jak dorosly, to jak pojdzie do podstawowki nie zapomnij znalezc jej chlopaka i zainicjowac pierwszy raz, polej tez piwo do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha kasiulek cos taka agresywna? Ja wiem, ze prawda boli prostaczko, meliske sobie zaparz bo zaraz sie poplujesz ze zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D tekst roku "rzadko spotyka sie noworodka w spioszkach" hahaha skad ty wgl jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty dziecko nie musisz byc ze wsi zeby byc wiesniara...niedosc, ze glupia to jeszcze tepa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co z prymitywem rozmawiac i karmic trolla, widac, ze ma powazne problemy psychiczne ze soba, gowniara ktora z dziecka zrobila sobie zabaweczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
douczona odnosnie czego kretynko? Takie jak ty nie powinny miec dzieci. Zal mi tego dziecka, ze ma taka durna matke...i pewnie po matce takie samo durne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a atrybutem noworodka sa spiochy albo sama pielucha tetrowa?? nie te czasy.. rzadko spotka sie noworodka w takich strojach. Jeansy, sweterki ,bluzy i inne. dorosły też to nosi usmiech.gif masz powiązanie! chcesz więcej x no tak, masz racje, atrybutem noworodka jest k***s i gorzala, a po porodzie malemu zaklada sie sztywne dżinsy, bo lepiej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×