Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEKLULAM USZY KILKUMIESIECZNEJ CORCE

Polecane posty

Gość gość
Gratuluję odwagi, ale mnie osobiście nie przekonują argumenty autorki o sensie zakładania kolczyków niemowlakowi. Mam dwie córki. Starsza prosiła o kolczyki w przedszkolu, zgodziłam się. Miała 4 latka i świadomie poszła do kosmetyczki. Młodsza córka na razie kolczykami się nie interesuje, dostała piękne od babci i obeszło się bez echa... chyba nie rozumie, jest za mała. Jeżeli zechce na pewno się zgodzę, ale namawiać jej nie będę, bo jest dzieckiem bardzo żywym i nieostrożnym, więc ryzyko wypadku jest. Myślę, że u maluszka to ambicja rodziców, dziecko nie rozumie i nie potrzebuje świecidełek. Widziałam latem malutką, jeszcze nie chodzącą dziewczynkę z kolczykami, łańcuszkiem, bransoletką... w sumie wyglądała uroczo, taka mała strojnisia, ale przecież to nie lalka ... jeszcze zdąży się wystroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale widze, ze masz duzo czasu. bo takie wywody robisz rozciagle ze szok! " Wiem, wiem... oczeta twoje nie przywykly do czytania tekstow dluzszych niz opis na szamponie do wlosow ;) Zawsze mozesz pominac moje "wywody", bo zreszta i tak nie potrafisz sie wybronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a jeszcze, ze kolczyki maja cos wspolnego w dlugoscia wlosow calkowicie mnie rozbawilo." Autorko, nie bron sama siebie :D :D :D Jestes coraz zabawniejsza w kreowaniu "tlumow poparcia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poki co to ty jeszcze nie wybronilas sie z zadanych ci pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miała 4 latka i świadomie poszła do kosmetyczki" jaka swiadomosc ma 4letnie dziecko??? o czym tu mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde? Nie wybronilam sie? Nie czujesz, ze jest miedzy nami zbyt drastyczna przepasc intelektualna i nie zwyklam "bronic sie" przed... prosta panna ze wsi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, osoba, ktora swoich bledow nie widzi a wytyka innym, czy tez wyzywa a krytykuje wyzywanie innych, jest osoba smutna. trzeba takim osobom wspolczuc,a nie wchodzic z nimi w dyskusje. bo to sa dyskusje jalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie bledy? Wskaz mi moje bledy, plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest absolutna glupota,egoizm i widzimisie mamusiek chcacych upiekszac swoje corki.nie wyobrazam sobie kosmetyczki stojacej z pistoletem nad kilku lub kilkumiesiecznym malenstwem i probujaca przekluc ucho!to jest jakis sadyzm.gardze takimi matkami.moja corka ma 5 i pol roku,nie ma kolczykow,na razie nie chce.jesli sama zechce to z nia pojde do kosmetyczki.to sa jej uszy i ona bedzie decydowac czy chce nosic kolczyki czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oj, osoba, ktora swoich bledow nie widzi a wytyka innym, czy tez wyzywa a krytykuje wyzywanie innych, jest osoba smutna. trzeba takim osobom wspolczuc,a nie wchodzic z nimi w dyskusje. bo to sa dyskusje jalowe." to prawda, wspolczucie wiekszosci osobom na tym topiku sie nalezy na czele z ta z tabletem, ktora tak nieudolnie posty nabija w obrobie swoich racji. widac zreszta to samo na innych topikach. nudzi sie dziewczyna i juz. sama, bo kto by z taka wariatka wytrzymal? tylke w temacie. dobranoc wszystkim normalnym matkom :) i tym, ktore nimi nie sa rowniez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nudzi sie dziewczyna i juz. sama, bo kto by z taka wariatka wytrzymal?" To co, moze moj maz powinien mnie zostawic dla... ciebie na przyklad? :D I byscie sie razem kolczykowali i swoje dzieci rowniez, co? Oj, przykro mi bardzo. Musisz jednak pozostac sama z dzieckiem i sluchac sie rad kolezanek. Zapytaj je o nastepna, czy dziecku przebic pepek? A co... Jak szalec to szalec :D P.S: Widac ten moj tablet bardzo cie zabolal w dupke, bo ciagle o nim piszesz. Kup sobie. To nie jest drogie. Chociaz... na kolczykowanie dziecka zabralas je do Polski, bo taniej i pewnie angielski slabiutko u ciebie wiec chyba nic mnie juz nie zdziwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×