Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEKLULAM USZY KILKUMIESIECZNEJ CORCE

Polecane posty

Gość gość

i polecam mamom ktore sie wahaja. to najlepszy moment kiedy dziecko jest jeszcze nieswiadome. na poczatku tez sie wahalam, ale pojechalam do Polski i jakos tak pod namowa kolezanek doswiadczonych poszlam i mamy to z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie przekluje. Jak dla mnie to lans durnych mamusiek a nie koniecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przekłułam swojej jak miała dwa latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tak wczesnie? a jak zaczepi pod czas zabawy o kolczyk i sobie ucho naderwie? jak dla mnie to glupota. przeciez jak sie przebija uszy w gabinecie to nic to nie boli wiec co za roznica kiedy sie to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty i koleżanki macie niewiele wiedzy i rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, że tylko cielęta się kolczykuje zaraz po urodzeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ostatni komentarz swietny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedzial, ze to o bol chodzi??? raczej o stres. kilkuletnie dziecko, nawet dwuletnie, rozumie juz takie rzeczy i sie nadzyczajniej boi. kolejna sprawa, zaczepic moze w kazdym wieku i chyba bardziej prawdopodobne ze tak sie stanie z wiekiem. kilumiesieczne az tak nie szaleje jeszcze :D smiesza mnie wasze komentarze o durnych mamuskach bardzo :D :D :D niech zyja matki polki, a szczegolnie matki polki w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha udowadniasz swoja durnote matko polko w UK. Ty myslisz, ze ja to skad pisze? Z ksiezyca? Takie dziunie jak ty, glupiutkie sunie, dla ktorych dziecko to zywa lalka sa strasznie zalosne. Jaka masz pewnosc, ze twoja corka chcialaby miec kolczyki? Moze wolalaby w przyszlosci ich nie nosic? ALe nie, glupuitka mamusia zadecydowala i juz nie ma odwrotu. Nauczcie sie kretynki, ze dzieci nie sa wasza wlasnoscia i to one powinny podejmowac takie decyzje a nie durne mamuski dla lansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wcześniej przekłułam i nic sie córce nie stalo. lepiej teraz niz potem bo dziecko się potem boi. A Wy jestescie zacofane jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja się pytam po co kilkumiesięcznemu dziecku kolczyki? uroku na pewno twojej córce nie dodają... Ja przekłułam córce jak miała 5 lat i tylko dlatego, że chciała mieć kolczyki tak jak koleżanki z przedszkola. Nie zauważyłam żeby jakoś nadzwyczajnie się bała i żeby ją bolało, może tylko chwila przekłucia, ale nawet nie płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co małemu dziecku kolczyki. myślę, że w wieku 10 - 12 lat wystarczy. dziewczynka jest wtedy na tyle duża, żeby sama zdecydować czy chce kolczyki i rozumie, że wiąże się to z bólem przy przebiciu i koniecznością zachowania ostrożności. sama miałam przebite w wieku lat 16, siostra miała 11, druga siostra ma 19 i nie chciała i niema przebitych. matki - nie decydujcie za swoje dzieci. może to jest mała pierdoła ale dziurki są na całe życie i nawet jeśli się zrosną zostaje po nich ślad. po co małej dziewczynce złote kółka w uszach. nie mówiąc już o niemowlaku gdzie uszy niejednokrotnie puchną i ropieją. przepraszam, ale przebijanie uszu małym dzieciom kojarzy mi się z marginesem i takim trochę lepszym emigracyjnym marginesem który pracuje w Wielkiej Brytanii za minimalną i uważa się za wielkie paniusie i panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ciebie moja patologia smieszy. mnie twoje ograniczenie umyslowe rowniez :) ciemnogrod jeszcze w narodzie dalej siedzi. niby wyjezdzaja za granice, obcuja z obca kultura, a dalej ograniczeni i zamknieci na "inne". ciesze sie, ze zaczelam topik, bo mam z czego sie posmiac przy lampce wina ;) zauwazylam, ze polskie matki maja jakies dziwne przyzwyczajenia, typu nie obcinanie wlosow przed pierwszym rokiem zycia i podobne zabobony.... ale coz, mentalnosci tak latwo sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież tak uroczo wygląda bezzębna i łysa córunia w kolczykach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie powiedziałabym, że przebijanie uszu niemowlęciu to taki zabobon jak nieobcinanie włosów do pierwszego roku życia. zresztą późniejsze zapuszczanie i męczenie cienkich włosków, bo dziewczynka to warkocze musi mieć też. nie ma żadnego argumentu za przebiciem uszu tak małemu dziecku z wyjątkiem widzi misi matki. bo skoro dwulatka się boi przebić uszy to trzeba przebić zanim będzie tego świadoma? to przecież bez sensu. dwulatka się boi - czyli nie chce - nie ma przymusu posiadania kolczyków. tak jestem ciemnogrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z moich kolezanek tez tak uwazala. potem jak zobaczyla moja corke z kolczykami, to swojej przeklula tez chociaz ta jeszcze mlodsza od mojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak jestem ciemnogrodem" czy wedlug ciebie cala ameryka poludniowa to ciemnogrod? bo tam sie przekluwa dziewczynkom uszu niedlugo po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to musisz zgapiac po calej ameryce? Wow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialas przekluc dziewczynce bo inaczej brali ja za chlopca, co nie? Wiekszosc zakompleksionych matek tak robi. Coz, bywa :D moja nie ma, jest sliczna bez tego...Jeszcze make up jej zrob i szpolki zaloz...w koncu czemu nie co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest odpowiedz na moje pytanie. moje pytanie brzmi: czy cala ameryka poludniowa to ciemnogrod? czy odpowiedz jest za trudna dla ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie mnie pytalas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Afryce przekłuwa się więcej części ciała, obcina dziewczynkom łechtaczki. też masz się na kim wzorować- na ubogich niewykształconych mieszkańcach Ameryki Łac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jedna z moich kolezanek tez tak uwazala. potem jak zobaczyla moja corke z kolczykami, to swojej przeklula tez chociaz ta jeszcze mlodsza od mojej smiech.gif x tak, jak byla w ciazy kazala rozpruc brzuch, przebic uszy malej, zaszyc i czekac do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja swojej trzylatce przekłuwam pępek, a za rok język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakompleksione idiotki chcac nadrobic swoje braki umyslowe i fizyczne chca nadrobic dzieciakami, ktore tez sa brzydkie i dlatego wg ich matek potrzebuja upiekszaczy ( wg normalnych ludzi kompletnie zbednych ) jak kolczyki. Prymityw kolczykuje takie lyse dziecko z wielka glowa, wyglada to komicznie, robicie malpy ze swoich dzieci, zacznij jej jeszcze paznokcie malowac, zaloz perke i doczep rzesy zakompleksiony przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba ktora pytalam o ty wie. dziekuje za troske :) ale jak widac do tej pory pytnie bylo za trudne. tego sie spodziewalam :) a co ma wspolnego przekluwanie uszu z obcinaniem dziewczynkom lechtaczek.... chyba sie zagalopowalas. no to juz teraz matki polki na cala ameryke lacinska wjechaly :D czy uwazasz sie za lepsza od latynosow??? w czym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah, obetnij lechtaczke i zakolczykuj pipke bo w ameryce tak robia, znajdz meza i oddaj ja za 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×