Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy ładne zawsze się golą

Czy młode i ładne dziewczyny przeważnie golą całą strefę intymną

Polecane posty

Gość gość
mlodym jeszce nie rosna a starym lysieją. Wezcie dziecko lub staruszke, komfort i drapac nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 80 letnia żona już nie ma włosów łonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wole zostawic paseczek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja golę mężowi mąż mi by nie przeszkadzały podczas seksu oralnego nie półgłówki piszecie o pedofilach!!!Nawet jak idziemy do ginekologa bo zawsze mam meża przy badanich i porodach.Ja czesto pisałam o obecnośc***artnera podczas badań zawsze przy całym badaniu nawet na fotelu.Dużo krytykowało te wpisy.Kobiety często wstydzą sie meża a obcego faceta czasmi zboczonego ginekologa nie to średniowiecze tylko w Polsce mozliwe!!Ginekolodzy gdy jesteś sama sobie pozwalają często za dużo!!!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 ktore zapewnia obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów gdy wyprosza płaci placówka odzkodowanie PACJENTOWI bo on decyduje a nie niedouczony lub zboczony ginekolog.Do tego dodam że to w Polsce jest tylko takie zboczenie ginekologów ze podczas każdej wizyty muszą pchać łapy do pochwy.W cywilizowanych państwach raz się bada pochwę(oczywiscie w obcenościosoby bliskiej lub gdy brak musi być położna a nie sam na sam z pacjentom nie ma takiej obcji) i wpisuje się do kartoteki położenie jajowodów i reszty bo to się nie zmienia.Każde badanie ginekologiczne jest ryzykiem zakazeń nawet brodawczakiem bo rękawiczki chronią tylko lekarza a nie pacjenta!Ja chodze raz na trzy lata zaraz robię cytologię i mąż obceny patrzy by nic nie dotykał potem wkładał palce do pochwy.To samo mąż wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas nawiedzona sie wypaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chodz do kobiety gina i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie ona właśnie podoba że razem chodzą do gina też tak chodzę ze swym misiem i widzi wszystko!!!!A to porody wspomagal bez niego nie wyobrazam sobie by go nie było przy mnie.A że Promuje obecność męża przy badaniu to uświadamia zacofanych co o tym nie wiedzą że moga być przy badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, to polska specyfika- każda laska wyskubana na zero i tipsy pięciocentymetrowe...wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bardzo lubię lizać wydepilowane włoski nie wchodzą do buzi może jest jakaś chętna na minetke pisz gg18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta moda na kompletna depilacje juz odchodzi.Teraz tu gdzie mieszkam juz coraz mniej sie tego robi.Do Polski i innych krajow Europy Wschodniej tez pewnie ta zmiana dotrze,ale za jakis czas.Na razie Polki nadal sie depiluja na zero, te ktore sa bardziej na biezaco moze juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowita depilacja to pedofilia i wcale nie kręci faceta może w 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram 90% tego nie toleruje bo to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie golą całą c**ę na gładko, ładne zostawiają sobie fryzurkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mieszkasz że depilacja jest niemodna?Może Szwecja lub inny skandynawski kraj,to mnie nie dziwi.Te nacje stawiają na naturalność .Prawda taka że depilacja jest nadal topowa i to wcale nie u dziewczyn ze Wschodu,co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola sie glownie laski
sluchajace techno dance i disco - solary itp. natomiast ambitne studentki sluchajace rocka czesto nie usuwaja calego owlosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajace techno dance i disco - solary itp. natomiast ambitne studentki sluchajace rocka czesto nie usuwaja calego owlosienia. @ Ambitna studentka nie posługuje się NIGDY tak bzdurnymi kalkami...C/i/p/ki może i nie golisz ale w mózgu ci od tego nie przybyło,niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie mieszkam w Skandynawii.Mieszkam w USA,duze miasto,srodowisko bardzo hop do przodu z trendami tak zwanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zalezy od wieku i urody. jestem ladna i nie golę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutassis
Robiłem jednej minete - włosy wchodziły mi do nosa i gilgotały. Musiałem przestać. To był duży, gruby pasek. Fajna cipka. Pachnąca. Ale owłosiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy to robicie, że wam włosy gdzieś wchodzą. Jestem za zarostem i wolę takie mocno owłosione lizać. Żaden włosek jeszcze mi nigdzie nie wlazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze wloski maja charakter erogenny- i ten kto tego nie wie nie zna kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo !!! Już Cię polubiłem :) Wiesz co my faceci z krwi i kości potrzebujemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki zarost uwielbiam, a niektóre moją owłosioną klatę. I o to właśnie chodzi by mieć coś co komuś się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owlosionej klaty a raczej piersi nie mam. Jesteś szczęsliwa z tym co mam w kroczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i dlatego pisałem o klacie. Uwielbiam bardzo mocno zarośnięte kobiety :) Nogi i pod pachami również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Wasze zarosty tylko kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123
A ja wolę wygoloną cipkę. Sam sobie golę. Zaznaczam że nie jestem poedofilem. Jak już to łóżka potrzebuję dorosłej kobiety takiej która wie co po co facet nosi. Nie lubię cnotek ani mało doświadczonych ale wygolona musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdęWamMówię
Większość niestety tak, ale moda na szczęście zaczyna zataczać koło i naturalne trójkąty ze słodkich kędziorków znowu będą kusić zalotnie swą tajemniczością. END :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj będą kusić :) Będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak wyczuję że mogła by mieć mocny zarost to mnie to rusza. Niekiedy widać na rękach taki czarny meszek oj fajnie to wygląda, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×