Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysokie rachunki za prąd co robic???

Polecane posty

Gość gość
Żadni złodzieje. Dzięki novum oszczędzam. Warto spróbować. Poelcam, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Nikt tutaj nikogo nie oszukuje. Może niektórzy mają problemy z czytaniem umów ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa. Najpierw komuś się nie chciało przeczytać umowy którą podpisuje, a potem wypisuje bzdury w internecie, że "został oszukany". Wolne żarty. Novum to normalna firma, jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u nich prąd i znamion oszustwa się nie doszukuję. Bardzo solidna firma. Dobry kontakt z klientem, dobre ceny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oszczędzanie prądu warto rozważyć zmianę dostawcy. Tak samo jak z telefonami komórkowymi - trzeba się orientować jakie oferty nam poszczególni dostawcy proponują. Zawszze na rynku będzie dla nas możliwość zaoszczędzenia. Jak ja przeszedłem do novum zacząłem oszczędzać;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo. Trz3eba się ogarnąć w ofertach dostawców i obczaić co się najbardziej opłaca dla konkretnego odbiorcy. Mi najbardziej pasowało novum, dzięki ich pakietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE polecam novum jedyne, co robią, to agresywnie się tutaj wciąż reklamują a to już jest podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie polecasz? Może rozjaśnij trochę sprawę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga. Fala czarnego spamu na forum. Ludzie oczerniają firmę bez powodu. Na zlecenie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam te wasze wypowiedzi, to ręce opadają :/ novum jest DYSTRYBUTOREM ENERGII ELEKTRYCZNEJ A NIE PRODUCENTEM. więc po co kupowac u pośrednika, to zawsze drożej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stołować się na mieście prać u koleżanek a dogrzewać na dworcu albo, albo wrócić do starego scenariusza i nie rozpaczaj z próżnego i sam Salomon nie napełnił zejdź na ziemię i spójrz śmiało realiom w gały!!!BACA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamontować ogrzewanie gazowe. :) Ja zainstalowałem taki piec dzięki http://www.bv-serwis.pl/ i sprawdza się naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja11
przenies sie do tanszego dostawcy pradu. ja zmienilam dystrbutora energii elektrycznej na firme axpo i rachunki spadly momentalnie ! i to sporo :) polecam ci , na pewno zaoszczedzisz duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja887
podstawa - zmiana dostawcy energii elektrycznej. z doswiadczenia wlasnego moge polecic ci firme AXPO . sa dosc nowi w polsce i malo znani ale dzieki temu maja super oferte - walcza w ten sposob o klientow. rachunki za prad sa bardzo niskie juz od pierwszego miesiaca w stosunku do konkurencji. no i sa bardzo ekologiczni bo caly prad pochodzi z odnawialnych zrodel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redkakredka
przede wszystkim sprawdz oferte swojego dostawcy pradu. i zapewne go zmien :) ja przenioslam sie do dystrybutora energii elektrycznej axpo i rachunki za prad zmalaly od pierwszego miesiaca;) polecam - na pewno zaoszczedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamka8883
probowalas rozgladnac sie za innym dostawca pradu? ja odkad zmienilam dystrybutora energii elektrycznej na firme axpo to place duzo nizsze rachunki za prad! pomimo, ze zuzywam praktycznie tyle co wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×