Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

ja systematycznie cwicze z Mel B w weekend mam przerwe ale poszlam rano pobiegac :p a wieczorem zamierzam sprobowac cwiczenia na nogi/posladki Tiffany 10min i 10min rozciaganie/joga tez Tiffany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
A ja własnie odpalam 20 min trening Mel B plus 15 minut cardio :D Jak przezyję, to napiszę! :) Postanowiłam więcej na cardio robić, bo... cm są niemal takie same jak przy starcie LOOOL nie wiem czy albo się źle zmierzyłam I podnieciłam albo guzik mi ćwiczenia dają.... :/ Od jutra definitywny I nieodwolany koniec słodyczy I postaram się uregulować dietę, żeby jeśc częściej a mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Mnie po wczoraj wszystko boli, ale zrobiłam pośladki z Mel, boczki i abs:) więcej się nie przemęczam, bo nie będę miała siły jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Dorobiłam jeszcze ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud i uciekam na peeling kawowy:) Oby było tak codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie mamo coreczki u mnie tez nie ma zmian! :/ ani w wadze ani w wymiarach mimo cwiczen i diety ! za miesiac ide do endokrynologa bo to jest dosc dziwne a mam dziwne wrazenie z emma cos z tarczyca :/ juz rok temu wyszlo mi TSH 3.6 ale lekarz pwoiedzial ze sie miesci w normach (max 4.9)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie ćwiczenia błękitna robiłaś na wewnętrzną stronę ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Hej, ja mam subkliniczną niedoczynność tarczycy (czyli taka, która własnie mieści wynik TSH w normie!) I się leczę od 4 lat.... Jestem podłamana, bo za I razem cm zleciały, a przy tej turze jakoś nic... Choć w grudniu rodzina powieziała, że wysmuklałam.... Tak samo przytyłam przecież nie wiadomo skąd, a teraz w dół ni ciut ciut... Ale ja mam jaja jak dzwony, nie poddam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie mialas objawy?? ja mam strasznie suche i lamliwe wlosy, pasnokcie jka tylko podrosna to si elamia, lekkie palpitacje serca wieczorem no i ta waga :/ nie wiem czemu lekarz nie wyslala mnie wczesniej na dokladniejsze badania tarczycy tylko powiedzial ze wynik w normie :/ tez sie nie poddaje walcze z aga juz dobre 10 lat tak porzadnie ale na razie przegrywam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Kama, ja przede wszystkim miałam wahania wagi 3kg do przodu i 2 w dół i tak w kółko. Do tego wypadanie włosów mocniejsze niż zwykle, przemęczenie - wiecznie chciało mi się spać, rzygać, chodziłam jak z depresją. Lekarka mimo, że miałam TSH w normie, Ft3 i Ft4 też, dała mi leki, od najmniejszej dawki - po tygodniu czułam się duuuużo lepiej. Zmień endokrynologa. Pójdź prywatnie. Mnie państwowo koleś zmacał po cyckach i powiedział, ze jestem zdrowa LOL. Prywatnie trafiłam na super babkę, wszystko tłuamczy, sprawdza, przeprowadziła mnie przez ciążę. A widzę się z nia raz na 6 mcy, więc 150zł nie jest dużym wydatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! wlasnie ide sie dzis umowic prywatnie ;) z jednej strony fajnie gdyby mozna bylo to leczyc i normalnie zbic wage z drugiej, jesli znowu oznacza to dodatkowe tabletki :/ ehh zobaczymy! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
No niestety. Rzadkie sa przypadki, że leczenie tarczycy można przerwać... Ja biorę tabsy od tych kilku lat, nieprzerwanie... Co najwyżej zmienia mi się częstotliwość. Aktualnie 7x7 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej za mną zestaw 25 minut hula hoop i 12 minut Tiffany talia/boczki z ręcznikiem (oj moje ramiona) ... wczoraj była Mel brzuch i hula hoop 15 minut... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja się ostatnio przerzuciłam na Mel B trening całego ciała 20 minutowy. Trochę cardio, trochę cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja ostatnio miałam przerwę, ale wczoraj miałam siły na 40 minut treningu :-). Zmieniłam ostatnio fryzurę na krótką i po tych 40 minutach włosy całe mokre jak po prysznicu. Tak jak Mel B mówi w treningach pot spływał mi do oczu. W weekend odwiedziła mnie siostra i opowiadała, że spotkała znajomego, którego już kilka m-cy nie widziała i ledwo mogła uwierzyć własnym oczom, że on to on, bo tak zeszczuplał. Oczywiście zapytała jak, no i zaczął biegać regularnie, biega tylko po 20 minut bo więcej nie daję rady. Tak więc nawet 20 minut regularnego treningu na pewno przyniesie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie do was czy ktoras z was probowala diety dukana? Byly jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj chyba raczej prowadzace zdrowy tryb zycia i cwiczace dziewczyny nie dietujace sie ;) dieta dukana jak potwierdzono ma negatywny wplyw na nerki i rozstraja organizm, nie warto! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
fit, no wlaśnie ... wiem że regularne bieganie odchudza i nawet chętnie bym spróbowała... ALE znam 2 kobiety, które od roku czy nawet dłużej biegają (jedna to w ogóle jak uzależniona, bywa ze biega 4x tygodniowo po 15-20 km naraz). No i te obie kobiety biegając straciły niemal cały biust ... ja tam wolę mieć jakieś piersi i chudnąć powolutku ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
A co do mnie to dziś planuję znowu hula hoop minimum 20 minut i potem Mel brzuch, może tez dorzucę Tiffany ręcznik na sam koniec ale zobaczę, padam ze zmęczenia po pracy dziś... chcę kupić wagę jeszcze w maju i zważę się oraz zmierzę pod koniec miesiąca. uważam, że tak co 4 tygodnie dobrze by się mierzyć, na pewno nie częściej niż co 3. jak sądzicie?? milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja po swoich 40 minutowych cwiczeniach ostatnio z Tiffany na boczki i yoga bosko! :p mozna sie swietnie zrelaksowac ;-) ehh dzis czuje moje nogi bo do cwiczen na nogi z Mel dodalam sobie 300g odwazniki na nogi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
chyba powinnysmy zmienić (gdyby się dało haha) nazwę wątku na "Z Mel i Tiffany do lata!" :D 🌻 ja dalam radę jednak tylko hula hop 20 minut i padłam, taka jestem dzis zmęczona ... jutro za to zumba a potem w domu Mel i Tiffany ręcznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie o bieganiu w miejscu czy to w ogole ma sens? Bo isc w teren jakos nie mam motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu pytasz czy jest "tu ktos jeszcze" jakby ostatni komentarz byl z roku w tyl :p a nie z wczoraj :p po prostu kazda ma swoje zajecia i nie siedzi caly dzien na komputerze ;) moim skromnym zdaniem bieganie w miejscu nie ma sensu :p chyba ze masz dobra bieznie i moziwosc cwiczenia przy otwartym oknie na swiezym powietrzu szybciej i lepiej spala sie kalorie ;-) dlaczego chcesz biegac a nie uzywac tyle swietnych programow treningowych jakie sa na necie?? poza tym jak juz ktoras pisala wyzej - chcesz stracic piersi = biegaj ;) Ja zaraz zabieram sie za swoje 50 min cwiczen bez przerwy! :-) widze coraz wieksze zmiany mimo ze waga lekko poszla do gory nogi wygladaja coraz lepiej no i posladki tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziewczyny jestem po zumbie i od razu po przyjściu do domu zrobiłam Tiffany z ręcznikiem = mega jazda i tyyyyyle endorfin , że aż góry mogłabym przenosić !! odstawiam syna spać i chyba jak ogarnę pranie itp to potem zrobię Mel brzuch x :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
to wyżej to ja ups ;) oj dziewczyny jestem po zumbie i od razu po przyjściu do domu zrobiłam Tiffany z ręcznikiem = mega jazda i tyyyyyle endorfin , że aż góry mogłabym przenosić !! odstawiam syna spać i chyba jak ogarnę pranie itp to potem zrobię Mel brzuch x :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja chyba zaczne jakies cwiczenia na rece i brzuch wlasnie bo nogi juz podlapaly rytm a reszta jakos ciezko ;-) no nic wszytsko w swoim czasie! to uciekam! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Mnie po weekendzie wszystko boli... W poniedziałek sobie odpuściłam, a dziś tylko brazylijskie pośladki 1 i 2, po nich nogi bolą mnie o wiele bardziej. Te ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud brałam z kanału fittapy2 na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Dziś dzień wolny - nie od ćwiczeń, ale od pracy :) zakupy na obiad etc zrobione, teraz kończę drugie śniadanie (kanapka z chleba razowego z pomidorem sałątą i parmą, garść rodzynek garść orzechów włoskich i kawka z mlekiem sojowym). i zaraz lecę po zakupy "dla siebie" kocham to!! ;) tusz do rzęs, żel pod prysznic ,ale przede wszystkim nowe buty i stanik sportowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam trening a potem pożarłam paczkę ciastek :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
fit1980, nie martw się. jesteśmy tylko lludźmi, do tego kobietami :) więc się zdarza .... Może pocieszę Cię tym, że na zakupach miałam lody orzechowe !! tylko 1 gałka ale z polewą w wafelku mniammmm - i nie mam wyrzutów sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×