Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

hej! jestem juz po ciczeniach i prysznicu teraz jem sniadanko - owsiane z dynia orzechami migdalami jablkiem i jogurtem i do roboty :) doszlam do wnsiosku ze nie stawiam sobie zadnych celow :p ani kg ani ile czasu bede cwiczyc po prostu cwicze ;) od tego tyg (3ci miesiac) 4 razy w tyg zam 6 i mam nadzieje ze wyniki tez jakies beda!! udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protektowa
cześć! zmierzyłam sie dzis rano i troche mi humor siadł.... zaczynałam ćwiczyć 2.04, ważyłam wtedy 65kg - dzisiaj 66 talia 77cm wtedy i dziś też :-( ubyło mi na wysokości pępka z 93 na 91 i w biuście z 95 na 93 kurcze....myślałam że schudnę a ja jeszcze dodatkowo wrzuciłam kilogram :-( może to dlatego że nie ćwicze na czczo? wstaje ok 7 a ćwicze dopiero ok 8:40-9:00 i nie wytrzymam tyle czasu bez jedzenia.... dziewczyny pomóżcie mi to zrozumieć..... (dzisiaj też już zaliczyłam ćwiczenia - rozgrzewka, cardio, brzuch, pośladki, tiffany, rozciąganie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha pierwszy raz robisz takie cwiczenia?? ja przez pierwsze 2 tyg ani sie nie mierzylam ani nie wazylam bo jest to dosc bezsensowne a po kilku dnach to juz w ogole :p z reszta popatrz na wyniki dziewczyn! ja w ponad 2mies stracilam niecale 2.5kg cwiczac 6 razy w tyg po 40 - 50 min :p i 1cm w talii :p to ciezka praca miesnie pojawiajace sie w miejsce tluszczu tez waza ;) odpusc miorary przez co najmniej pierwsze 2 - 3 tyg (p.s. cwicze na czczo z rana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protektowa - ja odkąd ćwiczę 2 kg na plusie, ale cm idą w dół. Z tego co wyczytałam na blogach innych ćwiczących babek i różnych forach, to przyrost wagi jest normalny na początku, bo mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Za to cm powinny leciej, ciało nabierać innej formy. Polecam Ci zrobić sobie pomiary cm i dla siebie prywatnie może zdjęcie w bikini lub bieliźnie przed rozpoczęciem ćwiczeń, po jakimś czasie porównasz wyniki i fotkę i zobaczysz dużą różnicę, mimo, że waga może drastycznie się nie zmieniać. Mój mąż zauważył, że pupa jest taka uniesiona. Na kaloryfer będę musiała dłużej pracować :-), szczególnie jak nie jest się już nastolatką i urodziło się dwójkę dzieci, ale dzięki Wam systematycznie robię trening, a efekty ...zobaczymy latem na plaży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Tak własnie jest. Ja nie schudłam ani grama, ale cm w I turze kilka miesięcy temu i w obecnej lecą :) Mnie to wystarczy, a jak ktoś mówi "wysmuklałaś" to mam kisiel w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protektowa
no właśnie to moja pierwsza przygoda z ćwiczeniami i dlatego nie wiem do końca jak to działa:-( zgodnie z waszą radą olewam wagę! i ćwiczę dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie uwierzycie, sizalowalam sie dzisiaj pod prysznicem :p i zauwazylam ze na ludkach zorbily mi sie rozstepy :/ :/ po przeciwnej stronie kolana takie linie strasznie wygladajace :/ jestem podlamana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Kama, na łydkach rozstępy??? A to się da? LOL nie wiedziałam... i że niby od ćwiczeń? Dziwne... Ja wczoraj miałam dzień grzeszków. Dostałam podwyżkę wpracy i to uczciłam pizzą i tylko jednym ćwiczonkiem bikini abs Tiffy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - a wcześniej ich nie miałaś? Dziwne, ćwiczenia tu nie mają nic do rzeczy, raczej chudnięcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wczesniej nie mialam :/ nie wiem moze to przez moja tendencje do rozstepow, naczynek itp?! na brzuchu po bokach tez mam mimo ze brzuch wcale nie jest duzy :/ i wygladam jak po ciazy w ogole moja skora jest strasznie wrazliwa :/ ehh no nic trudno :/ zaraz zaczynam cwiczyc i lece do pracy! paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Dziwna sprawa Kama, serio... Ja też mam b.wrażliwą skórę, ale w życiu bym nie pomyślała, że na łydkach możę wyskoczyć rozstęp. Może smaruj kremami, to zniknie albo chociaz się zmniejszy? Ja dziś z rana trzepnęłam boczki Tiffy i jej takie 'brzuszki' na leżąco w ramach rekompensaty za wczorajsze grzechy :) A wieczorem Mel B abs, posladki i abs bikini Tiffy no i pomiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja od dzisiaj postanowiłam wydłużyć czas treningu do 40 minut. Jak wiecie robiłam 30 minutowe serie, ale gdzieś wyczytałam, że powinno się przynajmniej 40 minut, aby spalać tłuszcz. Ciężko było, ale podołałam :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki!! no ja od 1.5mies cwicze po 40 - 50min moze tez wydluze bo nie czuje zeby moje miesnie sie meczyly :p tylko ja sie poce jak "wiecie co" :p mialam cwiczyc 4 ray w tyg ale nie moglam sie powstrzymac i mam za soba 40min :p w weekend zrobie wolne na regeneracje miesni, co do tych 40min zeby spalac, rozne rzeczy czytalam w niektorych pisze ze powyzej 15min juz wystarzcy bo przez pierwszy kwadrans spala tylko weglowodany a plus 15min juz tluszcz, za 2 dni okres wiec bedzie ciezko, potem swieta (5 dni u mamusi :p) a po swietach jeziemy z moim na wypad za miasto, ciezko bedzie cwiczyc regularnie :/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tutaj cicho ostatnio ;) jestem w polwoie 3ciego meisiaca cwiczen waga nadal stoi :p dalej na 63kg :x zrobilam sobie pzrerwe w ten weekend i cos mnie bola nogi :p chyba im cwiczen brakuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - ja też weekend mam przerwę i przyznam, że brakuję mi ich, lepszę samopoczucie mam jak zrobię chociaż krótki trening. Ale czasami grafik tak się ułoży, że nawet tych 30 minut ciężko wygospodarować. U mnie też nic z wagą się nie dzieję, nawet 2 kg na minusie ucieszyło by :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Czesc Wam !! znalazlam chwilke zeby zajrzec i napisac. od 4 dni czyli od wylotu nic nie cwiczylam, dopiero dzis zrobilam raz Tiffany, czyli w sumie nic ;) Ale za to zwazylam sie wreszcie na porzadnej wadze. bo u siebie w domu wagi nie mam. poprzednio wazylam sie w lutym i wtedy nadal bylo ok 62 kg - tyle samo, co jesienia. dlatego wczesniej wpisywalam w tabelce tutaj 61-62 ze znakiem zapytania. teraz zwazylam sie na wadze u rodzicow i wiecie co, jest powrot do wagi sprzed rozpoczecia cwiczen, sprzed rozpoczecia przygody z zumba rok temu. wtedy wazylam 59-59.5 kg. teraz jest 59.2 :) wczoraj rano bylo 58.7 :) czyli od wazenia w lutym musialam stracic wiecej tluszczu, niz sadzilam. No i, moja rodzina i znajomi nie widzieli mnie od sierpnia. teraz uslyszalam od mamy "ty za kazdym razem coraz szczuplejsza". A od przyjaciolki na ktorej opinii mi bardzo zalezalo - ale nie pytalam jej o zdanie, sam powiedziala - "o matko ales ty chuda" :D Jej maz tez powiedzial ze cytuje "zaje**** wygladasz" . ciesza mnie te opinie jak nie wiem co, bo najwyrazniej naprawde widac efekty !! :D a odnosnie jedzenia - ojej, jem pyszne rzeczy i to ile ... coz, raz w roku jestem w Polsce, to sobie co nieco pozwalam ale do 19stej. ale waze sie i mierze cm co dzien, jakby przybylo to sie opamietam ;) pozdrawiam dziewczynki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane,chciałabym od jutra dołączyć do Was :) Jestem obecnie od miesiąca na Dukanie i pięknie mi cm lecą ale koniecznie chcę przyśpieszyć odchudzanko i ujędrnić ciało (stara już jestem,po 30 i dwóch ciążach ) od zeszłego roku zgubiłam ponad 10 kg ale jeszcze 10 przede mną,mam nadzieję że mogę dołączyć :) Jeszcze nie przejrzałam wątku ale zrobię to i nadrobię wszystkie wpisy i zapewne Wasze sukcesy. Póki co ściągam z neta 10 min na pośladki,10 min na nogi i 10 na brzuchol no i 15 min cardio.Czy to dobre ćwiczenia? Bo wlaśnie tych partii chcę się pozbyć. Powiedzcie kochane od czego zacząć i ile początkowo ćwiczyć bo kondycja moja mizerna,delikatnie mówiąc,jedynie co to od kilku dni śmigam na rowerze i 2 razy byłam na maratonie zumby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :-) przede wszystkim zaczynaj od rozgrzewki 5min bo widze ze jej tutaj nei wymianilas plus na koneic cwiczen 5min rozciaganie, ja cwicze kardio posladki i nogi i rzezbia sie miesnie ladnie, ale cwiczylam 6 razy w tyg ;-) plus Tiffany = jakies 30 -50min, jak na poczatek mysle ze rozgrzewka i cardio ;) jak poczujesz ze mozesz dalej to zrob np nodhi do tego (ciezkie :p) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Tak jak pisałam od dziś zaczynam,wysłałam córkę do szkoły i zamiast spowrotem pod cieplutką kołderkę spróbowałam poćwiczyć,masakra. Mam zerową kondycję,tracę równowagę i dyszę jak koń po westernie a zrobiłam rozgrzewkę,pół cardio i 3/4 na brzuch i padłam :)) Źle ze mną,nawet sprawy sobie nie zdawałam ale pomalutku do przodu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
To i ja się pochwalę ;) moje aktualne wymiary z 11.04: talia: 79cm brzuch (pępek): 89cm (-4cm!!) biodra: 107.5 cm (-2cm) udo: 59.5 cm (-1cm) waga: 68.5kg (-1kg) Bardzo mnie to cieszy, że z brzucha schodzi ładnie, bo o to chodzi :) Niestety, w weekend sobie pofolgowałam i zjadłam trochę słodyczy... Ale do czwartku siedzę w domu z córką, więc podczas jej południowej drzemki - ćwiczenia i wieczorem też koniecznie ABS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a czy jesli jestem szczupla to moge cwiczyc z mel be? ktore cwiczenia z mel be są na wyrobienie mięsni np. ud posladkow ale nie na schudniecie w udach?? pomocy :P bo nie chce bardziej schudnac tylko ładnie wyrzezbic tyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, gościówa -gratuluję spadku wagi :-) malinka31 - każda z nas początek miała trudny, samo cardio daję wycisk i pot się leje, powoli małymi kroczkami.No i jaka stara, po uszach od nas dostaniesz. Ja mam 34 lata i też po dwóch ciążach jestem ;-), na lato takie będą z nas mamuski, że hej :-D mamacóreczki - gratuluje ubytku cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaa- gruby, chudy każdy może ćwiczyć. A ja po dwóch dniach lenistwa zrobiłam oszukany trening. Rozgrzewka, cardio + pół treningu brzucha bo padłam. Może wieczorem dokończę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiecie jakie są cwiczenia z mel be na posladki? tam jest taka seria cwiczen jak masz sie polozycna bok i robic wykopy noga doprzodu i na bok i zastanawiam sie czy to aby nie spowoduje ze nogi mi schudną.. bo miesni niewiele w tym cwiczeniu czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko powiedziec to wszytsko kwestia indywiduanlna, np ja cwicze glwonie na nogi i posladki a najwiewej schudlam z brzucha :p tylkoc wiczac sie przekonasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po :-) w czwartek wyjezdzam do domu wiec nie bede na kafe :/ boje sie ze przez te 5 dni w domu neizle przytyje :p mama juz szykuje smakolyki a nie zjesc to obraza :p przyzwyczailam sie do czestszych mniejszych porcji wiec pewnie obiad bede caly dzien jesc :p a jak u Was w swieta to wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wrecz przeciwnie:D jade do domu i mam zamiar jeść ile wlezie bo chcę nabrać choć troszkę kg:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja też w czwartek uderzam z mężem i małą do rodziców, ale ja się będę hamowąć z żarciem (nooo żurkowi dam zielone światło) :D I postaram się chociaż raz w ciągu tych 5 dni coś poćwiczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna2323
Za mną abs i pośladki. Obijałam się ostatnio:( teraz święta i znów nie będzie czasu na ćwiczenia... Nie mogę patrzeć na moje nogi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×