Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
to prawda ze sie za malo usmiechaja, czytalam post jednego pana ktory pisal ze tak bardzo by chcial widziec na ulicy usmiechniete kobiety i byloby mu latwiej o znajomosc a tak ma opory, pisal z ewiele mu sie spodobalo ale bal sie zagadac i gdyby panie usmiechaly sie nawet do siebie to wtedy jest wieksza otwartosc na znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ostanio mialam taka przygode haah ale taka chwilowa na ulicy, wlasnie gdy czytalam post pana ze kobiety nie usmiechaja sie i wlasnie na drugi dzien szlam ulica i widze naprzeciwko idzie pan rzucajacy sie w oczy bo wysoki przystojny i ja nagle potknelam sie na chodniku bo mialam wysokie obcasy a chodniki w naszym miescie sa w oplakanym stanie, potknelam sie ale na szczescie tak delikatnie i ten pan spojrzal ja na niego i sie usmiechnelam i on tez, wlasnie taka sytuacja z potknieciem, on to zauwazyl i sie smielismy z tego, to bylo mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hheheheheh no to widziecie, więcej uśmiech kobietki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak hahah, potykajcie sie na ulicy, wpadajcie niby przypadkiem na panow, zagadujcie i usmiechajcie sie, oni by tak chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osob chodzi samotnych bo sa niesmiali, trudno im podejsc do kobiety, i panowie nie wstydzcie sie dawac nr tel, paniom, one nie lubia byc proszone o numer ale gdy dacie swoj to najprawdopodobniej oddzwonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mało ludzi widzi sie uśmiechnietych ,czasem mam wrazenie ze wszyscy mają depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają,mają...jak życ w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja blokade na wszystko, ci co nie maja pracy to mysli maja zaprzatniete tylko poszukiwaniem, blakaja sie po miescie, panowie boja sie kobiet bo mysla ze panie chcialyby tylko ppoznac bogatego a zarobki sa takie ze samemu jest sie ciezko utrzymac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam nikogo bo jestem biedna i mam okropny dom i boje sie ze jak sie z kims zwiaze to predzej czy pozniej przyjedzie do mojej rodziny i zobaczy to gowno i mnie rzuci albo co gorsza ZLITUJE SIE NADE MNA,a ja nie chce litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie, ze masz okropny dom, niejeden by chcial twoj dom i by chcial go odnowic odremontowac, teraz tak malo osob ma swoje mieszkanie, ja np wynajmuje i marze o domu , nawet o ruderze do remontu, musialabys poznac jakiegos pana ktory by ci pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam jakiegos najlepszego domu i nawet wstyd mi kogos zaprosic do niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie panie ile was jest tutaj a ilu panow jest, ktorzy pragneliby byc z takimi skromnymi sympatycznymi dziewczynami, mialam znajomego ktory nie mial domu, nie mial mieszkania a byl dobry i pracowity, poznal kobiete ktora miala dom i sa szczesliwy, on docenil jej dobroc, odnowil pieknie dom bo jest budowalncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie,mi tez wstyd..a ten dom nawet nie jest MOJ..tylko moich rodzicow i nawet go nie odziedzicze bo nie jestem ani najmlodsza ani najstarsza, jako jednyna poszlam na studia(mieszkam w akademiku).. po prostu zal mi swojego zycia,cale zycie zmarnowalam..zachowuje sie jak suka i zolza zeby odstraszyc adoratorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje po prostu ze ich oszukuje,bo mysla ze jestem swietna...A JA JESTEM BIEDNA ... nawet przyjazni nie utrzymuje na dluzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mieszkam z rodzicami. chcialabym sobie cos wynajac ale nie stac mnie nawet na mala kawalerke ;/ wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to mam inny problem od was bo mam kilka zwiazkow za soba, ale niestety nieudanych bo faceci okazali sie draniami. ogolnie to nie mam znajomych, nie mam z kim pogadac, komus sie zwierzyc, spedzic milo czas, wyzali... to tak strasznie mnie doluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to tak doooobija , ciebie tez? wszyscy na około mają wiecej hajsu niz ja ..nie masz hajsu, nie poruszasz sie po swiecie, nie krecisz sie, nie masz przyjaciol, nie masz milosci.. Ja sie naprawde dziwnie zachowuje, ludzie maja mnie za kogos kto ma nie rowno pod sufitem... czasem zapijam problemy bo to dla mnie jedyna atrakcja, tak to zycie jest nudne...dlatego teraz jestem tu, nie zasne do 6.30 tak jak wczoraj,przedwczoraj, dwa i trzy dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej od drani wlasnie czytam "dlaczego faceci kochaja zolzy"..poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobija i to strasznie... nieraz już nie mam sił na nic, żyć się odechciewa. Wiadomo w tych czasach nie masz kasy- jesteś nikim. To wszystko jest takie niesprawiedliwe. Inni mają dużo szczęścia inni musza męczyć się w biedzie i jeszcze bogaci mają satysfakcje, że komuś coś nie wychodzi.. kurde chciałabym aby los się do nas uśmiechnął. wtedy na pewno moje życie by sie zmienila na wiele, wiele lepsze.. ehh pomazyc moge jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowałas cos z tym robic? ja probowalam ale nic nie wychodzi..musialbym rzucic studia calkowicie i wyjechac za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 02.04, dziewczyno nie odganiaj adoratorow, bo odgonisz jednego z tych ktory moze byc twoja miloscia wybawieniem, nie bron sie przed tym, tymbardziej ze nie odziedziczysz nic, nie odmawiaj sobie szczescia no co ty, studiujesz jestes dzielna ambitna, to jest wlasnie czas na poznanie swoej milosci, nie odganiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wartosciowy facet nie bedzie patrzyl w jakich warunkach mieszka twoja rodzina, pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zasnąć nie możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zasnąć nie możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wartosciowy facet nie bedzie patrzyl w jakich warunkach mieszka twoja rodzina, pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zasnąć nie możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zasnąć nie możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi sie z netem dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×