Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość stuuuDENTKA
to ja tak mowilam :(... ja sie niestety nie pozbede tego zmartwienia, nawet zdanie jednego mezczyzny niby "z meskiego punktu widzenia" nic nie zmieni.. bo to wypowiedz z tej samej kategori co "pakowanie wszystkich do jednego wora"-on tak mysli, ale moze inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze to nie bedzie wazne dla twojej przyszlej milosci bo przeciez sami bedziecie starac sie o swoje mieszkanie albo wybudujecie dom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
daleka droga do tego.. nigdy nie mialam chlopaka, ma to znaczyc ze stracilam mlodosc? mam od razu przeskoczyc do nastepnego etapu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam dziś 'mojego' wstydliwego kolege. Minelam sie z nim jak wsiadalam do autobusu :/ niestety z poczatku go nie zauważyłam, a takto bym usmiechnela sie lub cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile to juz trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może były kiedys czasy, kiedy para zakochanych ludzi oddawala sie sobie bezgranicznie. Byli ze sobą na dobre i na złe, planowali swoją przyszlosc, robili dla siebie wszystko, aby byc szczesliwym. Dzisiaj natomiast to wszystko zniklo. Zostalo pożadanie, glebokie zauroczenie albo przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda,ze musze chodzic na spacery sama... dzis bylam na spacerze i wydawalo mi sie,ze ludzie dziwnie sie na mnie patrza ze jestem sama... wszyscy z rodzinami, dzieczynami, narzeczonymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.09, napisalas cos co ja wczoraj napisalam i jakas malata naskoczyla na mnie ze bredze, ale kazdy ma swoje zdanie, to tak jak z religia, kazdy ma swoje zdanie, zaatakowala mnie wczoraj a potem zalila sie jaka to ktos krzywde jej zrobil, jakos jestem od 1 strony i nigdy nikogo nie wkurzylam tylko ta jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.55, jeszcze bedxiesz miala okazje by go zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.30. Ja tez chodzilam sama, widzialam pary, jedna para mi sie podobala, z twarzy normalni ale ubrani byli swietnie, ona szpilki czsrne waskie spodnie kurtka skora, on tez na czarno w skorze, byli eleganccy, juz mialam ochote im powiedxiec ze ladnie razem wygladaja ale ulotnili sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byla ta nowa na kafeterii, ktora pisala ze jest szczesliwa? to wlasnie ktos na nia naskakiwal, ze kiedys to sie odmieni a ona naskakiwala na tego kogos? o to chodzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dxiewczyn samych widxialam, samotnych, i duzo rodzin i dzieciaczkow, tylko kilka par i duzo par kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys slyszalam o sobie i o nim "pasowaliby do siebie"... szkoda, ze nieee wyszlo.. ajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też tak mowili jak kiedys bylam z takim chlopakiem ze pasujemy do siebie , ladnie razem wygladamy ale uj to wszystko strzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze powiedzenie tak wszystko niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temacik widze ;) ja nie wierze ze spotkam tego jedynego.. czuje ze do konca zycia zostane juz sama. Ponoc kochać mozna tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja slyszalam, ze 6 razy cie ktos zrani zanim spotkasz tego wlasciwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babiska k***a *****e!!!!!!!!!!!wyjdzcie z domu to kogos poznancie a nie calymi dniami na rowie siedzicie i marudzicie hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ...wyjde i kogos poznam, w parku bezdomnego, zula pod sklepem albo zebraka na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz jaka egoistka z ciebie!!!!!!!!!!!!!! przeciez bezdomny, zul spod sklepu czy zebrak to tez czlowiek. ich wina ze majo taki status spoleczny??????? nikt z gory nie kaze ci sie z nimi wiazac ale pomoc zawsze mozna . do tego plus do satysfakcji bys miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to wlasnie chodzi o wiazanie sie ! o zwiazku tutaj chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na tym opiera sie ten temat... na poszukiwaniu milosci, wyzaleniu sie o nieszczesciach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.24, tak o to chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta druga napisala ze sie odmieni bo pierwsza ja zaatakowala, krytykowala jej podejscie, ktos druga skrzywdzil i ona zle mowila o milosci to tamta najechala na nia ze tylko seks jej w glowie i takie tam, potem tez inni sie wypowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozni ludzie =rozne przypadki..., nie ma co sie denerwowac, ani innych strofowac bo wierza we wlasne szczescie, z drugiej strony nie trzeba naskakiwac na nieszczesliwych ludzi, bo nimi kieruja zgola inne czynniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ktos jest zulem to sam sobie taka droge zrobil, nikt mu nie kazal pic i nie chodzic do pracy, to jego wina ze jest zulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie i nie ma co ublizac ludzia bo nie chca poznawac zuli... sama bys chyba nie chciala miec z takim kims do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nikt z gory nie kaze ci sie z nimi wiazac ale pomoc zawsze mozna .".. hohoho.. ciekawe czy ty pomagasz żulom jak chcą 1zl na piwo... już widzę jak się oganiasz od żulów, bezdomnych omijasz bo śmierdzą, a na żebraków spoglądasz z odraza i poczuciem wyzszoscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, ja tez bym nie chciala menela, smierdzace paskudy, szczaja na siedzenia w tramwaju, jada na gape w tramwaju i bezczelnie siadaja na siedzenia w nowychSwingach, widzialam jak jeden szczal w swingu na siedzenie, lalo sie z krzesla na podloge, potem ludzie siedaja na zarazkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×