Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Denerwuje mnie slonce, jara po oczach caly dzien. Byleby juz te lato minelo a przyszla jesien. Nienawidze upalu a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie deszcz lubie burze lubie snieg, tylko nie lubie wichury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty masz ten upal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie slonce, lubie to uczucia gdy sie budze i jest ladna pogoda.. az zyc sie chce.. mozna zalozyc spodniczke i biale buty :) nie trzeba nosic parosola, mozna posiedziec na lawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No upal mam jak cholera, juz mam dosc. W zachodniopom. Wytrzymac nie idzie. Nawet jednej chmury nie bylo. Tylko jara jara jara i zajara na smierc te gupie lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole jak jest cieplo mam wtedy duzo energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mis napisz jak znalazlas nasz temat? Jak to bylo? Opowiesz? Bo inni sa chyba od poczatku, ty niedawno przyszlas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadajcie dziewczyny i chlopaki cos, jakies fajne przezycia- smieszne i mniej smieszne z zycia wziete. O milosci lub nie o milosci, co was np dxis spotkalo milego lub niemilego. Czy ktos was wkurzyl. Zawsze piszcie to mina nam szybciej rozterki milosne. Studencie masz zle chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w cholernym bloku, gdxie slonce wlazi do mnie od rana do wieczora. Bezczelnie zaglada mi do okna- takie wscibskie i wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dzisiaj spotkala smieszna sytuacja a moze i nawet przykra w czasie jazdy autobusem. Chlopak na oko lat 8/9 jechal z matka i mieli wysiadac a on zbuntowany nie chcial i ona do niego : k***a wstawaj bo wysiadamy a ten jej odpowiedzial: s********j i robil grozne miny. I pojechali przez niego dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu trafiłam? Założyłam temat na forum, ale nikt nie odpisał. Na górze, w najnowszych wypowiedziach był ten temat. Miałam wtedy problem, bo mój były coraz mniej i mniej pisał. Prosiłam o radę. Później, gdy mnie zostawił wróciłam, bo nie miałam gdzie się podziać. Teraz myślę, że on chce mnie całkiem zniszczyć. Głupie wpisy, komentarze, wie że wszystko widzę, ale ciągle to robi. Dlaczego tacy ludzie chodzą po tym świecie? Skoro Bóg daje im szansę na poprawę, to ja nie chcę z nimi chodzić po tej ziemi. Oni się nawrócą, a ja przepadnę. Pierwszy raz w życiu nienawidzę. Ciągle go kocham, więc te dwa uczucia mnie zabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jakis domowy sposob na pozbycie ie bolu ucha? do jutra musze byc zdrowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i babcia brały watę kosmetyczną, nasączały spirytusem (może być salicylowy), czasem perfumą lub dezodorantem i wkładały do bolącego ucha. Alkohol rozgrzewał i przyjemnie koił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mis , czy on pisze ci glupie wpisy i komentarze na fb? Czy gdzie on to pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio w tym autobusie tak matka z synkiem gadali? Hahaha. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mis dlaczego nie usuniesz go w fb? Wszystko usun, jego numer i wszystko co z nim sie wiaze. Usun go i nie zagladaj na jego profil. Nie warto bylo go kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mnie usunal chwile temu z fb. Jest na pewnym forum, gdzie jestem modem. Odkąd zostawił mnie bywa tam częściej niż gdy był ze mną, tam pisze. Robi to celowo, zabija mnie, przecież wie co ze mną. Nigdy mnie nie kochał. Boli okropnie. Nikt mnie nigdy nie kochał szczerze. Może były narzeczony, ale nawet nie walczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mialam wam napisac :D No takze, pamietacie moich 3 chlopakow-ktorych zauwazylam i mi sie spodobali? No wiec, "ostal sie " jeden.. widzialam go jak wyjezdzal na swieta, ma taka urocza mordeczke ze myslalam o nim w swieta i chcialam go zobaczyc jak wroce :) no i widzialam go zaraz przed pierwszymi zajeciami, ale ubralam sie jak facet i mialam rozczapierzone klaki... stwierdzilam ze tak nie moze byc :D dzis ubralam sie ladnie-po damski, wyprostowalam wlosy i zrobilam piekny makijaz :D szlam tylko dwa razy na zajecia i mialam nadzieje,ze go spotkam...haha no i minelismy sie w krotkim tunelu, ale sie patrzyl na mnie . mam nadzieje,ze mi sie nie zdawalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że Cię dostrzegł. Nie wiem co znów ze mną, ja zwariuje. Tylko cierpię. Niech on pozna tego smak, niech wie jak to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze niech dostrzeze mnie jeszcze kilka razy ;P a czy ty mozesz sie jakos na nim zemscic? wiesz jak? niech widzi ze nic ci nie jest, ze ulozylas sobie zycie i jestes szczesliwa bez ciebie.. nie wierze,ze go to juz nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×