Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Nie jest sztuka mieć zasady. Prawdziwą próba jest nimi żyć. Ja już nie wierzę w zasady, bo równie łatwo jak się o nich mówi, tak samo się je zmienia. Obietnica, przysięga i zasady ludzi nic dla mnie nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zmienisz się na gorsze,to tylko dasz satysfakcję swoim wrogom.Jeśli stałabyś się puszczalska,to straciłabyś swoją godność i wartość,jaką niewątpliwie teraz posiadasz :D.Wszyscy by obgadywali Cię(bo naprawdę faceci sobie wiele rzeczy mówią),i stracisz reputację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic szczególnego,ale czy naprawdę chciałabyś usłyszeć na ulicy,że idzie ta laska ,która dobrze obciąga(robi z połykiem) fajnie się p******i itd,itp?Bo ja na miejscu takiej dziewczyny poczułbym się jak worek na spermę,przedmiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Studencie, nikt nie chciałby. To, że nie wierzę już w ludzkie słowo, obietnice nie ma nic wspólnego z puszczaniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mam wrocic do korzeni ? zamiast opierac sie postepowi? powrot do korzeni.. o prosze, mamusia z tatusiem wybierają mi męża :D podziekuje, nic dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechala na mojówkę do przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie apeluję do Twojego rozsądku,żebyś nie zatraciła siebie,swojej wartości dla kilku chwil może nawet momentami wątpliwej przyjemność,bo osiągnęłabyś tylko pogardę i takie sytuacje jak ta co Ci napisałem spotykałyby Cię kilka razy dziennie.To by Cię już kompletnie zniszczyło.Znam swoją k***wską tzw męską płeć,chłopcy o genderowskiej mentalności ,sk****ali plotkarze,śmiecie po prostu,tchórze,p***y bez honoru.Z dawnymi mężczyznami nie mają wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię o całkowitym powrocie do korzeni,ale o wierności.Postępem nazywasz zdziczenie i brak normalności,wszędobylskie k******o?Chyba według degeneratów zza oceanu,***** media które piorą mózgi młodym dziewczynom i chłopakom,wolność wyboru jak najbardziej,ale k******u mówię nie,niech żyje normalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, w kazdej genereacji są za równo "dobrzy" jak i "zli".. a tych dobrych czytasz w podręcznikach i jest ich mniej niz zlych o ktorych nie wiesz bo byli malo znaczacym elementem społeczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę mieć dziewczyny,która będzie miała 90% męskich cech,puszczała się na każdym kroku ,a zwiąże się ze mną,bo będę dla niej frajerem ,który będzie tylko dla niej środkiem utrzymania,ew .kimś ,przy kim po przespaniu się z 100 facetów da jej stabilizację.Rozumiem dziewczynę,która była w związku i przespała się ze swoim chłopakiem z miłości,ale nie kobiety,dla których dzień bez penisa w kroku jest dniem straconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mówię o kobiecie,który każdego dnia z innym,bo jeśli ktoś jest w związku,to niech uprawiają seks codziennie,jeśli chcą,bo jest to spowodowanie uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miejsce 100 można wstawić 75 albo 50 ,tu nie chodzi wcale o liczbę,a o zasady.Uwierz,znam takich trochę...Jeśli to ma być postęp,to ja PODZIĘKUJE,wolę zostać z tyłu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz,że wcale nie wymagam więcej,niż sam mogę dać .Wymagam od dziewczyny,żeby nie była puszczalska,bo sam nie jestem *****czem. Wymagam wierności,bo sam mogę zaoferować również to samo.Wymagam delikatności,kobiecości,ponieważ sam mogę być dla dziewczyny oparciem kiedy tego będzie potrzebowała,nie pozwolę jej skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyrobie! snil mi sie znow ten kretyn, jak widzialam go w autobusie i pozniej wysiadl z autobusu z moja matka i mowil jej ze zaluje tego. Fajnie gdyby to bylo prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś jechałam autobusem i chłop jakiś bezczelnie na mnie co chwile spoglądał i gapił mi się w piersi ( co prawda male mam) ale to szczegol. Nie zwracalam uwagi ale mialam ochote mu wywalic w pysk. Nie moglam sie doczekac az wysiade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje to szczyt chamstwa ale zdarzaja sie i tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest w poblizu pelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×