Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość stuuuDentkathh
z tymi przypadkowymi chlopakami do clowania to przeciez zrt był, no ludzie! :D fuuuj, bez przesady by nie zrozumiec.. to byłby ostatni akt desperacji jeżeli chcialabym się szybko nauczyc.. i nie żadne gówniary! latwo uwierzyc ze w wieku 20 lat nie spotkalo sie jeszcze milosci a trudno ze w tym samy wieku sie nie umie calowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.29, rozmowa byla na luzie i bardzo fajna, nie bylo w niej nic co by moglo kogos urazic ale jak zwykle jakis gosc trol musial wyzyc sie na kims bo mu sie nudzilo. Z pewnoscia ten gosc jest nudny i ma malo do powiedzenia i go nikt nie lubi i zazdrosci jak ktos fajnie gada. Nie przejmuj sie niczym, kto nie czytal watku od poczatku to zawsze psuje wypowiedz. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko malo inteligentny gosc nie zrozumie studentko o czym pisalismy, my wiemy jak bylo i nie mamy sobie nic do zarzucenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimno wam dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie jestes w akademiku czy masz pokoj? Jestes sam czy musisz byc z kolegami? Ja lubilam akademik, nie lubilam wynajmowanych pokoi bo zawsze wlasciciele sie czepiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz troche swobody, tylko tak samemu dziwnie w akademiku. Milego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolała mieszkac sama na mieszkaniu niz w akademiku :D w ostatecznosci moglby byc alademik ale gdybym mieszkala sama ... mieszkanie samemu to jest zycie. ja tez nie mam nic do zarzucenia sobie, ja pisalam o calowaniu a nie o seksie .. mam się tu biczowac albo isc do zakonu skoro nie umiem się calowac?. w mniemaniu niektorych ludzi tacy jak ja , albo tacy co w moim wieku nie byli w związku to są traktowani jak upośledzeni i nikt tego kuzwa nie doceni, ze moze to bylo z wyboru bo czeka sie na tego jednyego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale humor mi dopisuje! ;) Wychodzac ze netto widzialam 'chlopaka z przystanku' i z daleka na siebie patrzelismy. Pozniej czekalam chwile na autobus z nadzieja ze bedzie on tez jechal, ale musialy mu sie zakupy przedluzyc bo sie nie doczekalam. Glupia jestem i powinnam stłuknąć się w łeb, bo ciesze sie jak male dziecko :D Studentka wczoraj pisala ze spotkanie osoby, ktorej chcemy to jak wygrana 6 w lotto i to jest prawda :D A tymczasem otworze sobie piwko i wypije wasze zdrowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak milo, ze jestes :D smacznego piwka.. ty musisz cos wymyslic z tym chlopakiem, moze zagadaj do niego np. zapytaj o godzine, albo czy autobus z danej godziny juz odjechał, albo o chusteczke :) idz na żywioł ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuj***ardzo :) Wiesz mnie zawsze coś blokuje i nigdy nie umiem sama zagadać do chłopaka lub kogokolwiek. Bo troche to dziwne dla mnie i dziewczynie chyba nie wypada nawet. Zawsze wole jak ktoś pierwszy się odezwie. Ale ktorys ze sposobow na pewno wyprobuje, co mi szkodzi :) i Ty tez powinnas cos pomyslec z tym chlopakiem co wpadl Ci w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis na takim programie tv sluchalam jak dziewczyna podrywala chlopaka, siedziala na lawce, on przechodzil, wstala podbiegla i spytala; czesc mieszkasz tu, on-tak, masz dziewczyne?, on-nie, ona-fajny jestes....., hahaahah, to bylo tak szybko, on sie ucieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam czy autobus z godziny np 15.50 juz jechal?najpierw spojrzec na rozklad hahaa- niewinny mily chwyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tylko sie gapie czy ktos na mnie sie gapi a nic wiecej nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhaha ludzie juz wykorzystuja duzo pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerkajcie na nich, takie niby nic a moze duzo zdzialac, bo to zacheci niesmialego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy on chociazby przez chwile cos pomyslal o mnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.17, jesli patrzy na ciebie to napewno mysli, ale niesmialy jest bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanecznym krokiem to trzeba miec obcasiki wtedy ladniejsze ruchy, nosicie obcasiki? teraz moda na trampki biale kolorowe czarne, znam osobe ktora nawet zima w mroz chodzi w trampkach tzn tanisowkach hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest milosc, milosc jest kolo was dziewczyny, tylko bardziej oczka otworzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze na obcasach bo nie mam ladnych bucikow na obcasach :D tylko na zime, ale chodze jak łajza i zaraz obcas rozwalam.. nie potrafie chodzic w takich butach.. wole trampki :D ja po prostu kocham trampki, ale nie nie takie typu convers tylko takie zwykle, najlepiej biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i rurki tak? czy dzinsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rurki -dżinsy, czarne leginsy, rajstopy i spodniczki , sukienki i bryczesy i takie tegesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienki tez nosisz, fajnie, duzo dziewczyn nie nosi sukienek, tylko czesto legginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. czasem mi się zdarzy załozyc :) .. ja ogolnie lubie miec wszystko w jednym-dwóch kolorach na sobie.. nie lubie pstrokatych kolorow.. lubie tylko czarny,szary i biały ewentualnie brązowy, nie lubie tez czerwonych, zielonych niebieskich i innych kolorow nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×