Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

może o tobie też ktos mysli.. nie siedziesz w ludzich glowach to nie wiesz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym mieć taką moc,żeby przez 1 dzień słyszeć myśli ludzi,poszedłbym na wykład,i wiedziałbym,czy się podobam komukolwiek czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) chyba każdy marzy o czymś takim.. wiesz ile niepotrzebnych rzeczy bys uslyszał? mogło by byc na rozno korzysc i szkod, albo szzkod nawet wiecej.. nie wiem czy to dobra cena za to ze poznasz czy komus sie podobasz.. nie lepije lepiej sie przygladac zachowaniu dziewczyn w stosunku do ciebie ? typu spoglądanie, usmiechanie czy spuszczanie wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,gryzie mnie jedno,ponoć dziewczyny lubią wysokich,szczupłych lecz nie chudych facetów,do tego słońce mnie łapie szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jestes chudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lubią takich... ale podobno wygląd w milosci sie nie liczy a potrzebny jest bardziej w zauroczeniu.. pewnie ile dziewczyn tyle roznych idealow np.ja nie lubie przesadnie chudych, ale grubych strasznie tez nie... wole chlopakow z ciemnymi czarnymi wlosami niz blondynow,.. oni zawsze mają ciekawszy typ osobowosci jak dla mnie takich poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sledze wasz temat od wczoraj i nie moglabym byc z takim facetem jak zmeczonyzyciem jelsi moge sie wypowiedziec ze wzgledu na to ze czulabym sie zle przy kims kto jest madrzejszy ode mnie i wie wiecej. Jako starsza kobieta jestem przecietna w przeciwienstwie do tego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studencie a jakie wy plec meska wolicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam specjalnych wymagań,chcę tylko mieć dziewczynę,która mnie pokocha mimo trudnego charakteru,zrozumie i nie zdradzi ...Powinna być wsparciem w trudnych chwilach,a może liczyć na to samo ode mnie.Nie wymagam więcej,niż sam mogę dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis gosc pytal, nie ja... a tobie sie zadna znajoma lub nieznajoma nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.58, starsza tzn ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studencie masz prawie dwa metry i 90 kg to ideal przynajmniej dla mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napewno bym zwrocila uwage na ciebie, nie wiem czym sie martwisz, chyba brak c***ewnosci siebie a moze powinienes zobaczyc na portalach dziewczyny, tam tez sa niesmiale i mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz bardzo obnizone poczucie wartosci, mysle ze jestes idealem mezczyzny a sie martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie boje 2 metrow, ja uwielbiam wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym od jakiejś kiedyś usłyszał jeszcze,że jej się podobam,nieważne czy trzeźwej czy pijanej,to mógłbym uwierzyć w siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×