Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

1 jest przypadkowy,20 jest przypadkowy,i 100 może też...Właśnie o tym pisałem dużo wcześniej :D.Jakbym miał mieć dziewczynę,która wcześniej miała więcej penisów między nogami niż włosów na głowie to bym się w*****ł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt glopot nie pisal. Samo zycie. Szukam glupot ale nie ma. Czepiacie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam osoby ktora calowala sie tylko z jedna osoba w zyciu, kazdy ma jakies doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawiła mnie wypowiedź :pierwszy,czy następny(najprawdopodobniej odnośnie seksu),powiedziane,jakby była smakoszem piwa,i musiała każde wypróbować...Nie zabrzmiało to najciekawiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy jestes z chlopakiem i go kochasz to pragniesz go, to normalne a gdy ten chlopak cie rzuci to chcesz innej milosci, taka ma isc do zakonu? Czy ma prawo znow kochac czy isc do zakonu ? Ma prawo kochac go i pragnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam osoby ktore mialy nie tylko jecnego partnera czy meza i nie sa d********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetow kazda kobieta to d***** bo miala kilku partnerow w zyciu. Ale ze to wina wlasnie facetow to tego nie widzicie. Moja siostra ma drugiego meza bo pierwszy ja zdradzal i co jest d***** tak? Bo nie tylko z pierwszym byl seks. Kolezanki tez sa dxiwkami bo im sie zycie nie udalo. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny puszczajace sie na lewo i prawo tu nie ma. Sa na autostradach i specjalnych portalach. Trzeba czytac temat post po poscie by wiedziec o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu czesto ktos sie czepia pojedynczych slow, albo czepia sie by tylko sie czepiac. Fajny temat, fajnie pisza a ktos wchodzi w slowo bez znajomosci tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na kazdym temacie tak jest, zawsze sie znajdzie ktos kto krytykuje to co kto napisze, to normalka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce jest tak ze byc d***** to zle ale dziewica jeszcze gorzej, a na kafe nawet z dziewicy zrobia dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zawsze tak jest,że częściowo z winy osoby ,która myśli co innego,ale nie sformułuje tego w odpowiedni sposób i wszyscy uważają ,że chodziło jej o coś innego (już nie będę wspominał,że ja przyczepiłem się do wypowiedzi,która miała wydźwięk jaki miała,a sam wpadłem,bo kiedyś nie dodałem przecinka w odpowiednim miejscu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz napiszę,że nie wymagam więcej,niż sam mogę dać...Skoro nie jestem *****czem,to potrzebuję dziewczyny swojego pokroju.Skoro oferuję swoją lojalność,oczekuję tego w drugą stronę również.Jeśli proponuję swoje wsparcie ,to chcę osoby która zrobi to samo kiedy ja go będę potrzebował,czy to za dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lapacz niemoralnosci. Mi nie przeszkadzaja osoby ktore maja doswiadczenie i przeszlosc za soba. Nie przeszkadza mi osoba ktora w zyciu miala kilku partnerow. Kazdy ma prawo pisac. Nikt nikogo nie obrazal ani nie wyzywal a jakies pazury powychodzily. Najwiecej zbulwersowana sa osoby ktore sa dretwe i maja najwiecej za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu to samo!Ja nie piszę że przeszkadzają mi osoby ,które miały kilku partnerów z którymi były w związku i uprawiały seks z miłości ,ale TE KTÓRE P******Ą SIĘ PRZY PIERWSZEJ LEPSZEJ okazji ,a takich 15,16,17,18 latek jest dzisiaj więcej niż 50%,i znaleźć taką,która Cię pokocha i nie zdradzi oraz nie ma na liczniku co najmniej 20 partnerów graniczy z cudem,a następnie znajdzie sobie frajera,z którym będzie ,, z łaski'' w zamian za utrzymywanie jej i nadskakiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu sie p******i przy pierwszej lepszej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, duzo zlego robia mezczyzni. Dziewczyny im ufaja a po przeleceniu maja taka gdzies. To jakie sa dziewczyny zawdzieczamy chlopakom. A sa dziewczyny ktore nie moga trafic nigdy na dobrego, sa naiwne i ciagle przytrafia im sie *****cz. Maja takiego pecha. Facet udaje dobrego a nagle po lozku dxiewczyna nagle przestaje go interesowac. Duzo jest dziewczyn ktore przyciagaja tylko zaliczaczy. A jacy sa twoi koledzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość takich jest,ale czy to moja wina?Z tego powodu ja mam cierpieć?Zdarzą się naprawdę wierni mężczyźni,znam kolegów,którzy nigdy nie zdradziliby swojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie powiedzial ze to twoja wina. Rozni sa faceci i rozne dziewczyny. Jedni sa wierni inni nie. W zyciu trafiamy na roznych ludzi. Moze ci sie wydawac ze poznana dziewczyna to ideal a okazuje sie co innego. Tak samo z chlopakiem. Np na ulicy widzisz kobiete bardzo atrakcyjna ubrana w dopasowany stroj wysokie buty i zaraz ktos pomysli ze ona lubi seks a ona moze tak nsjlepiej sie czuje tak ubrana i jest wierna chlopakowi. I sa skromnie ubrane i bys nie powiedzial ze skacze z kwiatka na kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem chlopakow ktorzy mysla tylko majtkami. Nigdy nie zrozumiem facetow. Przeciez te piekne cialo kobiety te ksztalty i subtelnosc powinno sie kochac a nie tylko przeleciec i zostawic nie teskniac za nia wcale. Dla kobieciarzy cialo kobiety to jak drzewo przy ktorym wysika sie i pojdzie, jak zwykla potrzeba o ktorej natychmiast zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W filmie seks w wielkim miescie jedna jest taka blondyna, ta najstarsza, ktora tylko mysli o seksie, ostatnio nawet ksiedza chciala przeleciec. Gziekolwiek jest i widzi faceta to ma usmiech od ucha do ucha i odrazu do boju. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×