Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Aviii napisz potem jak bylo i nie rob makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pije wode bez popitki ale musi byc ogoras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam dwa razy w zyciu odlot, to byl koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze:) minka mu zrzednie ha:) Ja kiedyś byłam taka nawalona, wracałam do domu i po drodze tak sie zmęczyłam ze chwilę spoczęłam na takiej ławce koło kapliczki i zasnełam, co najlepsze obudził mogę mój proboszcz i odwiozl do domu masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze nie mialam ubezpieczenia, zawiezli mnie do szpitala, po wspanialym lezeniu kazali mi zaplacic 700 zl za pobyt, drozej niz w spa hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym szpitalu bylam zaledwie 6 godzin a tyle kasy, na drugi dzien sie ubezpieczylam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarzygalam koledze samochod czyms zoltym, ale wstyd, nie zapomne tego nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jescze jakbys na tego palaca sie wyrzygala to juz naprawde mialabys z czubkiem spokoj i jeszcze pusc to co w nocy nam wysylal student, to juz powrotu nie bedzie haahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze po drodze zdążyłam zarzygac mojemu proboszczowi auto, a skubany miał skórzaną tapicerke od tamtej pory odwracam wzrok jak go widze, to była moja największa wtopa z alkoholem. O jeszcze zębów nie umyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietacie odcinek kiepskiego jak pil z ruskimi wodke na wyscigi, wszyscy padli tylko on wytrzymal i jeszcze na koniec szukal piwa, powiedzial: gdzies tu zakitralem piwo i dodal jeszcze polska nie zginela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebow nie myj i jescze pobiegaj po domu by paszki ci zesmierdly, ooczywiscie bez uzycia dezodorantu, powkladaj sobie cos czarnego pod paznokcie, pomaluj oczy i je rozmaz, wlosy natapiruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaa dobre z tym ksiedzem, ale napewno cieszy sie ze cie uratowal, ja bym byla zadowolona jakbym kogos uratowala haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już sobie wyobraziłem dialog: -cześć kochanie -cześć Tutaj Avii próbuje pocałować ,,ukochanego'' -zaraz zaraz,dlaczego się nie uczesałaś,nie wymyłaś ,śmierdzi Ci z ust ? I dlaczego jesteś pijana? -Bo doszłam do zatrważających wniosków -Jakich? -A wiesz,jak Cię nie było poznałam kilku fajnych kolegów -No to dobrze,ale co Cię zasmuciło -A no wiesz,okazało się,że masz najmniejszego z nich wszystkich :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarabiste te wasze rady:) moja mamuśka to sie mogę przestraszyła przed chwila, ze jak ja wyglądam skoro zaraz mam mieć gościa, no i dobra. Moja sprawa. Nie będę dawać sobą pomiatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhaah obetnij troche wlosow z glowy i przyklej pod pachy i jak przyjdzie to sie przeciagnij z uniesionymi rekoma tak by zobaczyl wlosy pod pachami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student ha ha siedze i płacze ze śmiechu! O jeju:) rzecz w tym ze akurat sprzęt ma dobry cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie taka zobaczy to sie przekonasz czy cie kocha, bo jak juz sie nie odezwie to bedziesz miala odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha sprzet ma dobry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o ktorej on bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmaruj sie czyms zmierdzacym olejem smalcem i suszonymi grzybami lub ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sprzęt ma nawet niezły, nie narzekam. Kończę, bo właśnie widze przez okno ze przyjechał, trzymajcie kciuka:) opowiem Wam później jak poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×