Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
a ja myslalam ze sie na nas moze pogniewalas za tego lecha rocha i leszcza hahaaha, ja mialam beke smiechu haahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie pogniewalam sie :D nie wiem o co chodzi z lechem i rochem ale pewnie smieszne :D posluchajcie ode mnie piosnke i uwazajcie na slowa w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
fajnie:) co studentko studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja nie studiuje jeszcze, bo po technikum jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja jeszcze nie studiuje, bo jestem po technikum. mam w pon. mature:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
female slucham non stop piosenke twoja project x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
daje powera ta nutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja tez na poczatku troche czytalam dopiero potem zaczelam się udzielać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naj naj naj a do tego lech roch od studenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
studencie, ile trwają twoje studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz jeszcze raz dac linka do piosenki z projektu x bo nie moge znalesc ? :) tez lubie te piosenki z tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
nie wiem co mam robic po maturze isc na studia czy wyjezdzac. Ja jestem praktycznie zdecydowana na wyjazd do uk a rodzina namawia na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
nie moge bo mnie za spam uznaje ale to jest heads will roll- yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz na studia, fajnie jest ;D tylko trzeba uważac bo mozna sie narazic na rozne przypadlosci tak jak ja ; zespol jelita drazliwego, depresja, fobia spoleczna, zanizenie poczucia wlasnej wartosci i dekkadencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
wlasnie jakos na luzie pelnym podchodze na dzien dzisiejszy. pisemnej sie nie boje tylko na ustnej bd sie stresowac napewno no i troche boje sie rozszerzonego angielskiego, bo chce zeby mi dobrze poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
hmm studentko brzmi zachecajaco. przekonujesz mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustnego nie ma sie co bac.. jak przeczytasz literature i zrozumiesz ją .napiszesz swoimi slowami i nie bedziesz kombinowac z gotowcami to ci pojdzie super.. ja na ustną nie mialam dopisanych wnioskow tylko na biegu wymyslalam i dostalam 20/20 :).. a angielskim ustnym mialam przesrane bo baka zmierzyla mnie zwrokiem i juz widzialam ze mi bedzie rzucac klody pod nogi, ale na szczescie nie ona byla glowna tylko jakas obca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie rodzina namiawia to nie masz co sie zastanawiac. Jak ci tak mowia to znaczy,ze beda cie wspierac finansowo -a zycie kosztuje :) ja sie najbardziej kasą przejmuje i o to u mnie wszystko sie rozbija. Idz na studia jak mozesz, do uk jeszcze zdazysz pojechac jak bedziesz chciala :D a na studia kiedys moze byc za pozno, korzystaj jak jestes mloda.. poznasz roznych ludzi, bedziesz chodzic na imprezy, fajne odpaly są i potem wspomnienia.. pierwszy rok jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
no z ustnym polskim to nie wiem jak bedzie ale stresczenia szczegolowe mam zamiar przeczytac . mam w prezentacji 2 obrazy to moga byc pytania szczegolowsze o autora? nie wiem jakich pytan moge sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, oni mają prawo pytac tylko o to co masz zawarte.. jak nie masz biografi autora to nie :Dale często pytają o twoją interpretacje, albo jak myslisz co bylo powodem namalowania tego obrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak obraz ma cechy jakiejs epoki lub nurtu to mogą zapytac o ten nurt, epoke, filozofię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
nie rodzina mnie nie bedzie za bardzo wspierac finansowo tylko ogolnie namawia zebym szla na studia. wlasnie bym musiala pracowac i studiowac, a ja chyba wole wyjechac na jakis czas i ewentualnie jakbym wrocila z oszczednosciami to potem isc na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×