Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

ah, nie zawsze mozna połączyc prace ze studiami.. jak jest cięzki kierunek to nie ma co myslec o pracy bo zawali sie nauke, albo grafik porozwalany po calym dniu to tez nikt nie chce zatrudniac na 2h-3h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
twoj kierunek z czym jest zwiazany? co mozesz robic po nim? jestes na dziennych? no i co bylo brane pod uwage przy rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie po maturze sie ostro zabaw :) moze zloz podanie a potem najwyzej sie nie stawisz.. lepiej zlozyc i zrezygnowac niz nie zlozyc i zalowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
po maturze napewno bedzie impreza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geografia/biologia/fizyka/chemia/matematyka rozszerzone ..(teraz juz niestety bez geografi)... no i podstawy reszta :) ja jestem na inżynierskich studiach .. moge byc geologiem izynierskim, złożowym,górniczym, wodnym kartografem, mineralogiem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
jestes scislym umystem to ie dla mnie a chemia i matma rozszerzona to w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jeden z nich byl brany pod uwage,, u mnnie geografia bo tylko to zdawalam rozszerzone.. z matmy to bym 10% nie zalapala :D no co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktos ma ochote na sałatkę z kurczaka bo właśnie zrobiłam:) ach i mam jeszcze sernik na zimno jak ktos lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to ja bym sobie wybrala kuerunek inzynierrski wydobycia diamentow haha, sama sobie stworzylam taki kierunek, jestem poszukiwaczem skarbow w wolnym czasie z moim facetem, ostatnio znalazlam dwa pociski granat i mnostwo odlamkow po bombie ....narazie jestem na inzynierskim wydobywaniu smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
sernik na zimno mm oj chetnie bym zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis wszystko zamkniete a ja chce jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diamentow w Polsce nie znajdziesz. przynajmniej na dzien dzisiejszy nic nie wiadomo na temat wsytępowania diamentow w Polsce... aczkolwiek prowadzone są poszukiwania ale nie tam gdzie potrzeba :D powinno się szukac na Platformie Wschodnioeuropejskiej (w przyblizeniu na wschod od Wisly) bo np. finlandi i rosji są diamenty na tej platformie.. w polsce jedz do zlotego stoku na konkurs przesiewania zlota z rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj... znowu moja siostra siedzi ze swoim chlopakiem, a ja sie zapadam do srodka to sie nazywa chybaa implozja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłka tez mam, mam własny sąd który jest nawet na mnie przepisany:) dostałam przed chwila smsa od mojego ksieciunia czy juz sie ogarnęłam bo by do mnie jeszcze raz wpadł, jeju co za idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje studentko, wiem ze kiedys w zlotoryji mozna bylo znalezc troche zlota? To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentka moze miec racje z tym sadem, ze on moze byc lasy na sad, zapros go znowu i jeszcze bardziej siorp jedzenie, najlepiej siorpac mleko fuuuj, zapros go i znow ubierz sie brzydko jak menel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dlatego ta nazwa -od złota.. byla tam kopalnia złota w średniowieczu, potem miedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jak ja bardzo bym chciala by ktos na mnie przepisal sad, ktos mial piekny gest, mi nikt nigdy nic nie przepisal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade do zlotoryji, musze znalezc skarb zeby moj facet nie musial zapieprzac zagranica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meteoryty sa cenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys wykopalam w ogrodzie cos duzego okraglego z dziurami ale wyrzucilam, takie to bylo jakies metalowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, są bardzo cenne ze względu na chyba zawartosc ziem żadkich.. o co ty wyrzucilas to? wiesz ile to moglo byc warte.. nie masz mozliwosci odzyskania tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzucilam, to bylo dawno, w zachodniopomorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj facet jak robil remont w szwecjji to gleboko w ziemi w glinie wygrzebal tez kule metalowa z dziurami i wyrzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy mozna kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×